Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Kilka lat temu w swoim felietonie polecałeś książkę (chyba o tematyce detektywistycznej, ale nie jestem pewien), która pełna była takich strasznie przesadzonych metafor i porównań, w stylu 'jechałem tak wolno, że wyprzedzał mnie kontynent' albo 'kuchnia była tak wąska, że meble gniotły mnie w biodra'. Mógłbyś przypomnieć tytuł i autora? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wolisz. (Prawdę mówiąc sądziłem, że dostanę bana/ostrzeżenie, ale nie narzekam ;))

Grałeś może kiedyś w SimCity? Gdybyś mógł podać, którą część/które części (jeśli tak), zaspokoiłbyś moją ciekawość i miałbyś spokój na miesiąc. Deal? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu w swoim felietonie polecałeś książkę (chyba o tematyce detektywistycznej, ale nie jestem pewien), która pełna była takich strasznie przesadzonych metafor i porównań, w stylu 'jechałem tak wolno, że wyprzedzał mnie kontynent' albo 'kuchnia była tak wąska, że meble gniotły mnie w biodra'. Mógłbyś przypomnieć tytuł i autora? :)

W takich porownaniach niezrownany jest Chandler :). "podloga byla tak brudna, ze brzydzilem sie na nia zwymiotowac", "pokoj byl tak maly, ze karaluchy chodzily zgarbione", "papieros smakowal jak chusteczka hydraulika" etc. Niezly - acz juz w ciut innym stylu - byl tez Alistair MacLean.

Co uważasz o... ekhem... masturbacji?

Odpowiem aluzyjnie: wal sie (z takimi pytaniami) :cool: Wiem, ze u ludzi, ktorzy niedawno odkryli seks jest wielka fascynacja tym tematem ale wybacz. DLa mnie to jak dlubanie w nosie - jest w tym jakas przyjemnosc, ale znam wieksze. :)

Jak wolisz. (Prawdę mówiąc sądziłem, że dostanę bana/ostrzeżenie, ale nie narzekam ;))

Grałeś może kiedyś w SimCity? Gdybyś mógł podać, którą część/które części (jeśli tak), zaspokoiłbyś moją ciekawość i miałbyś spokój na miesiąc. Deal? :)

W jedynke, bo gralem jeszcze na C-64...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co uważasz o... ekhem... masturbacji?
Odpowiem aluzyjnie: wal sie (z takimi pytaniami) :cool:
Nie powiem, dosyć mnie to rozśmieszyło. :laugh:

Czy takie riposty przychodzą ci na myśl z łatwością, czy musisz się dobrze zastanowić zanim kogoś "skontrujesz"?

Czy wypowiedzi (np. na forum) piszesz machinalnie jednym ciurkiem zbytnio się nie zastanawiając i od razu zatwierdzasz, czy może przez wysłaniem je dogłębnie czytasz czy aby gdzieś nie popełniłeś błędu i potem edytujesz/zmieniasz/dopisujesz wiele razy, zastanawiasz się jak najlepiej odpowiedzieć pytającemu, itd. ?

Czy przez tyle lat prowadzenia AR nie wypaliłeś się? Nie masz czasem ochoty rzucić to w cholerę i dać spokój?

Niedawno wspominałeś, że nie masz samochodu. A co jak trzeba np. zrobić większe zakupy? Musisz taszczyć torby z zakupami przez pół miasta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiesz może, Smugglerze, Kto jest użytkownikiem z nr. 1 na FA? Wiem, że Ty jesteś nr. 4 A kto mógłby być nr. 1, 2 i 3? Chyba, że to jest pytanie retoryczne. :]

I drugie: Masz jakieś zwierzę w domu? Cokolwiek?

Pozdrawiam i dziękuję za uwagę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem krótko i bez wazeliny;

1. W tym AR powiedziałeś że jesteś dziadkiem (swoją drogą gratuluje) :brawa: to parę stron temu zaprzeczałeś.

2. Swoją drogą ostatnio naszła w tobie jakaś dziwna zmiana. Coraz częściej ujawniasz fakty o sobie(masz mniej niż 50 lat, siwe włosy na klacie) kim jesteś? I co zrobiłeś ze Smugglerem? O matko zeżarłeś go! ;p :wallbash:

3. Smuggler tego może być. Już z dobre pół roku nie było porządnego ,,mondrego" listu do AR. Ta zniewaga krwi wymaga(odruch chwytania za szable). Co się stało? Wynaleźli lek na głupotę? A może oddałeś Wani jej ukochanego kałasznikowa żeby wystrzelała piratów i anty fanów?

PS. Smuggler to jak odpowiedziałeś McMumble parę stron temu. Chodzi mi dokładnie o wypowiedź twojej żony: ,,Eee... w domu lepsze teksty puszczasz..." - człowieku mas z zagwarantowane, że się do ciebie nie zbliżę, (a jeśli to dziedziczne) ani do twojego dziecka/twoich dzieci ani wnuków. Myślałem ze na co dzień jesteś normalny a w AR takie teksty puszczasz.... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiesz może, Smugglerze, Kto jest użytkownikiem z nr. 1 na FA? Wiem, że Ty jesteś nr. 4 A kto mógłby być nr. 1, 2 i 3? Chyba, że to jest pytanie retoryczne. :]

Pierwsze 3 byly kontami testowymi.

I drugie: Masz jakieś zwierzę w domu? Cokolwiek?

7 kg czarno-bialego wredniactwa...

Tym razem krótko i bez wazeliny;

1. W tym AR powiedziałeś że jesteś dziadkiem (swoją drogą gratuluje) :brawa: to parę stron temu zaprzeczałeś.

"teraz sam jestem dziadkiem..." - byla taka reklama Werthers Originals. Nie, nie jestem dziadkiem, jeszcze czego.

2. Swoją drogą ostatnio naszła w tobie jakaś dziwna zmiana. Coraz częściej ujawniasz fakty o sobie(masz mniej niż 50 lat, siwe włosy na klacie) kim jesteś? I co zrobiłeś ze Smugglerem? O matko zeżarłeś go! ;p :wallbash:

Znasz pojecie "dezinformacja"? :rolleyes:

PS. Smuggler to jak odpowiedziałeś McMumble parę stron temu. Chodzi mi dokładnie o wypowiedź twojej żony: ,,Eee... w domu lepsze teksty puszczasz..." - człowieku mas z zagwarantowane, że się do ciebie nie zbliżę, (a jeśli to dziedziczne) ani do twojego dziecka/twoich dzieci ani wnuków. Myślałem ze na co dzień jesteś normalny a w AR takie teksty puszczasz.... :tongue:

Uwierz, ze w AR staram sie byc milusi i nie przeginac... :icon_twisted:

O ile moze byc seks bez milosci to milosc bez seksu na dluzsza mete jest jak sluchanie dowcipow bez pointy.

To akurat zależy od światopoglądu.

A jak skomentowałbyś przypadek fanatyzmu pani White (z "Carrie" Kinga)?

Fundamentalistka & fanatyczka. Omijac z daleka.

Czy takie riposty przychodzą ci na myśl z łatwością, czy musisz się dobrze zastanowić zanim kogoś "skontrujesz"?

w 95% same sie nasuwaja.

Czy wypowiedzi (np. na forum) piszesz machinalnie jednym ciurkiem zbytnio się nie zastanawiając i od razu zatwierdzasz, czy może przez wysłaniem je dogłębnie czytasz czy aby gdzieś nie popełniłeś błędu i potem edytujesz/zmieniasz/dopisujesz wiele razy, zastanawiasz się jak najlepiej odpowiedzieć pytającemu, itd. ?

Ciurkam se. :)

Czy przez tyle lat prowadzenia AR nie wypaliłeś się?

Sami ocencie.

Nie masz czasem ochoty rzucić to w cholerę i dać spokój?

Czasem NIE mam :wink:

Niedawno wspominałeś, że nie masz samochodu. A co jak trzeba np. zrobić większe zakupy? Musisz taszczyć torby z zakupami przez pół miasta?

Radiotaksi? Tak, to ja. Prosze jak zawsze kombi pod Leclerca/EPM/Biedronke ;] A, tak, tak, znowu zakupy. Co? Nie, tym razem pamietalem o piwie. To czekam...

post-4-1281012099_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile masz "szarych" książeczek z Garfieldem (mi brakuje 5, mam 17 :dry:) ?

2. Masz wszystkie skarbce, książki z komiksami Garfieldowymi (np. Przetrwanie Tłuściocha)?

3. Czy oglądasz nowe paski z Garfieldem? Według Ciebie dalej trzymają poziom?

4. Czy zdjęcie Twojego kota jest "pozowane" (nawiasem mówiąc, ma ładne futerko ;)) ?

5. Jak długo go masz?

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile masz "szarych" książeczek z Garfieldem (mi brakuje 5, mam 17 :dry:) ?

2. Masz wszystkie skarbce, książki z komiksami Garfieldowymi (np. Przetrwanie Tłuściocha)?

Nie wiem, nie prowadze statystyk

3. Czy oglądasz nowe paski z Garfieldem? Według Ciebie dalej trzymają poziom?

No, kiedys bawily mnie bardziej ale nie wiem czy to Jim Davies sie wypalil, czy to juz mnie sie nieco przejadlo?

4. Czy zdjęcie Twojego kota jest "pozowane" (nawiasem mówiąc, ma ładne futerko ;)) ?

A jak go zmusisz do pozowania?

5. Jak długo go masz?

Bedzie ze 2,5 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zagrałem w Gothic 1 , 2 , niestety mam za słaby komp na Gothic 3 , a polubiłem jee , niestety nie mam już w co grać , jaką gre byś mi polecił?

2. Troszkę szkoda mi ludzi którzy pytają cię o Garfielda , próbują znaleźć temat który tylko ciebie obchodzi bo ich wątpię , co ty o tym sądzisz ?

3. Czy listy i skargi o to że w piśmie jest za dużo erotyki dały wam choć małą nauczkę , i jako tako zmniejszycie ilość zdjęć z golizną czytelniczek

4. Ostatnio w jakimś liście dałeś sarkazm że gołe nastolatki nie są ,,ok,, a muskularni faceci i dziewczyny z gier z dekoltem obcisłej bluzki są ,,ok,, otóż to również nie jest ok , i radze wam ograniczyć to do zera .

5. List o treści erotyki w cd action zmieszałeś z błotem i ośmieszyłeś , powiem ci że są pewne tematy które miesza się z błotem ale są również takie do których trzeba podejść poważnie i właśnie poważnie powinieneś podejść do tego listu.

6. Wiem że jest za dużo pytań o erotyce ale to jest poważny temat przed którym nie powinniście uciekać .

7. Lotos wioski liścia zakwita dwa razy , gdy znów się spotkamy będę wiceprezesem cd action i zmienię wasze błędy a popełniliście ich wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Lotos wioski liścia zakwita dwa razy , gdy znów się spotkamy będę wiceprezesem cd action i zmienię wasze błędy a popełniliście ich wiele.

To ja w takim wypadku zostanę prezydentem uzbekistanu i zrobię desant na redakcje cd-action

1.Chciałem się tak zapytać czy byłbyś skłonny kupić sobie konsole(jeśli ją masz to przepraszam za brak doinformowania:)), gdyby panowie z sony lub microsoftu wpadli na genialny pomysł i do konsoli dołączaliby przystosowaną do niej klawiaturę i myszkę??

Widzę że tu nieźle o przemocy jest nakręcane i jeśli mogę coś dodać na temat filmu Szeregowiec Ryan, to właśnie sceny przemocy najbardziej tam do mnie przemówiły i na przykład gdy oglądałem to jako młody łepek, to miałem łzy w oczach przy scenie z desantem na plażach Normandii, więc nie można powiedzieć że w każdym filmie przemoc jest niepotrzebna.

Edytowano przez Ortis94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w następnym numerze również pojawi się tekst z serii ,,Jak to drzewiej bywało" twojego autorstwa?

2. Czy kiedyś pojawił się w CDA tekst pt ,,XYZ lat Lochów i Smoków" tzn. czy wspominaliście początki

systemu D&D, gry jakie na jego podstawie powstały i co do niego wniosły a jeśli nie to czy macie to w planach obecnie system ma (jeżeli dobrze pamiętam) około 36 lat.

3. Od jakiej konsoli Atari/Commodore zacząłeś?

4. Grasz w gry planszowe karciani?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał poruszyć (ola Boga znowu!) temat piractwa, a konkretnie temat pewnego zapisu w ustawie o prawie autorskim

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,819917...podatkowac.html

Otóż jak można przeczytać w tym artykule, PIRACTWO już jest opodatkowane, w sposób taki że sprzęty które mogą służyć do naruszania praw autorskich już jest doliczany podatek z tytułu tzw. dozwolonego użytku osobistego. Rodzi się jednak pyanie od czego to jest podatek. Od dozwolonego użytku? Przecież jeśli użytkowanie takie jest dozwolone to nie ma strat. A jeśli są straty to z jakiego tytułu? A no z tytułu piractwa. Czyli kupując płytę DVD żeby zgrać zdjęcia z wakacji lub film nakręcony przeze mnie płace podatek od PIRATÓW. I zakładając że, się nie ma piratów dostajemy podatkiem za nic. A jeśli mamy piraty to znaczy że skoro płace od nich podatek, to są LEGALNE.

Aż się chce palnąć w łeb, tylko nie wiadomo czy sobie że kupuje oryginały i płace podatek od piratów, czy komuś że uchwalił takie debilne prawo.

Edytowano przez Kaelthas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zagrałem w Gothic 1 , 2 , niestety mam za słaby komp na Gothic 3 , a polubiłem jee , niestety nie mam już w co grać , jaką gre byś mi polecił?

Jakas inna :]. Wiedzmin?

2. Troszkę szkoda mi ludzi którzy pytają cię o Garfielda , próbują znaleźć temat który tylko ciebie obchodzi bo ich wątpię , co ty o tym sądzisz ?

Czemu zakladasz, ze sie tym nie interesuja?

3. Czy listy i skargi o to że w piśmie jest za dużo erotyki dały wam choć małą nauczkę , i jako tako zmniejszycie ilość zdjęć z golizną czytelniczek

Nie,

4. Ostatnio w jakimś liście dałeś sarkazm że gołe nastolatki nie są ,,ok,, a muskularni faceci i dziewczyny z gier z dekoltem obcisłej bluzki są ,,ok,, otóż to również nie jest ok , i radze wam ograniczyć to do zera .
\

Tak i zamalowac czarnym markerem to, co juz wydrukowano.

5. List o treści erotyki w cd action zmieszałeś z błotem i ośmieszyłeś , powiem ci że są pewne tematy które miesza się z błotem ale są również takie do których trzeba podejść poważnie i właśnie poważnie powinieneś podejść do tego listu.

Sorry ale nie bedziesz mi dyktowal jakie tematy mam traktowac powaznie. Powaznie traktuje powazne listy i tyle.

6. Wiem że jest za dużo pytań o erotyce ale to jest poważny temat przed którym nie powinniście uciekać .

Pierwsze slysze zebym uciekal przed erotyka.

7. Lotos wioski liścia zakwita dwa razy , gdy znów się spotkamy będę wiceprezesem cd action i zmienię wasze błędy a popełniliście ich wiele.

Nie wiem co bierzesz ale zmniejsz dawke. Szkodzi ci na glowe.

1.Chciałem się tak zapytać czy byłbyś skłonny kupić sobie konsole(jeśli ją masz to przepraszam za brak doinformowania:)), gdyby panowie z sony lub microsoftu wpadli na genialny pomysł i do konsoli dołączaliby przystosowaną do niej klawiaturę i myszkę??

I jeszcze zainstalowali WIndows?

Nie mam konsoli, bo nie mam czasu by na niej grac i tyle.

1. Czy w następnym numerze również pojawi się tekst z serii ,,Jak to drzewiej bywało" twojego autorstwa?

Sa szanse, bo pare takich tekstow napisalem i sobie leza. :)

2. Czy kiedyś pojawił się w CDA tekst pt ,,XYZ lat Lochów i Smoków" tzn. czy wspominaliście początki

systemu D&D, gry jakie na jego podstawie powstały i co do niego wniosły a jeśli nie to czy macie to w planach obecnie system ma (jeżeli dobrze pamiętam) około 36 lat.

Czemu nie?

3. Od jakiej konsoli Atari/Commodore zacząłeś?

Konsoli? ZX Spectrum ->C-64 ->Amiga 500 ->Amiga 1200 -> PC

4. Grasz w gry planszowe karciani?

Zdarza sie.

Ja bym chciał poruszyć (ola Boga znowu!) temat piractwa, a konkretnie temat pewnego zapisu w ustawie o prawie autorskim

Faktycznie, ciekawe... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze, mam do Ciebie kilka pytań, gdyż CDA kupuję dopiero od niedawna (mam 5 numerów i zamówioną prenumeratę;)):

1. Kim jest kaloryferowy? ;) (gość wydaje się być spoko)

2. Masz w nawyku ignorowanie moich listów do AR? ;(

3. Czy poza AR zajmujesz się czymś jeszcze w CDA?

Z góry dzieki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podoba ci się sposób w jaki Dostojewski ukazywał tyranie carskiej Rosji??

Pewnie większość polaków mnie zabije, ale bardzo lubię czytać o kulturze rosyjskiej i żydowskiej:)

Swoją drogą Dostojewskim zaraziła mnie mama, radzi mi też przeczytać Mistrza i Małgorzatę, ostatnio czytałem ,,Idiotę" Dostojewskiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja w takim wypadku zostanę prezydentem uzbekistanu i zrobię desant na redakcje cd-action

1.Chciałem się tak zapytać czy byłbyś skłonny kupić sobie konsole(jeśli ją masz to przepraszam za brak doinformowania:)), gdyby panowie z sony lub microsoftu wpadli na genialny pomysł i do konsoli dołączaliby przystosowaną do niej klawiaturę i myszkę??

I jeszcze zainstalowali WIndows?

Nie mam konsoli, bo nie mam czasu by na niej grac i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...