Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czytałeś wszystkie książki Kinga w Polsce, więc co sądzisz o "Komórce". Mi się bardzo spodobało, ale tłumaczenie strasznie kuleje :D.

Okropne, dla mnie to zupelnie NIE King, nie ten jezyk, nie ten klimat, nie ten styl. Mam dziwne wrazenie, ze King sie podpisal np. na ksiazce swego syna albo co. Gdyby nie "king" na oklace to bylaby przyzwoita opowiastka (acz bez fajerwerkow) ale jako King - TRAGEDIA! :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę chyba się walnąć w łeb za to, że umknął mi fakt iż Smuggler jest fanem Kinga :happy: Jeśli padły te pytanie to przepraszam...

Czy miałeś okazję przeczytać Pod kopułą? Jeśli tak jak ją oceniasz? :=) Osobiście uważam, że obok Ręki mistrza - IMO również świetna - to najlepsze powieści jakie napisał od długiego czasu. Podpisałbyś się pod takim stwierdzeniem czy stanowczo zaprzeczył? No i druga sprawa czy podzielasz opinię, że King mimo iż zwany jest królem horrorów to najlepsze powieści pisze z innych gatunków (Zielona mila może? ^^). A na koniec rzucę hasłem... Bastion FTW ;=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłeś sobie kiedyś tempo czytania(słowa na minutę)? :) Jestem ciekawy, bo mówisz, że dużo czytasz, a masz mało czasu. Chodziłem na specjalny kurs i udało mi się dociągnąć do 900 sł/min. :)

Pospiech wcale nie jest wskazany - w seksie, jedzeniu, czytaniu... :laugh: Potrafie czytac szybko (choc nie wiem jak szybko) ale dobra ksiazke staram sie czytac powoli, zeby sie delektowac. Szybkie czytanie jest dobre jak masz szkolna lekture i dzien do sprawdzianu.

Muszę chyba się walnąć w łeb za to, że umknął mi fakt iż Smuggler jest fanem Kinga :happy: Jeśli padły te pytanie to przepraszam...

Czy miałeś okazję przeczytać Pod kopułą? Jeśli tak jak ją oceniasz? :=)

arrrgh......................... :wallbash: to pytanie tez pare razy padalo ostatnio :)

Osobiście uważam, że obok Ręki mistrza - IMO również świetna - to najlepsze powieści jakie napisał od długiego czasu. Podpisałbyś się pod takim stwierdzeniem czy stanowczo zaprzeczył?

Zdecydowanie zaprzeczam, Pod Kopula jest niemilosiernie przegadane, niemal od poczatku wiadomo kto dobry (i przezyje), kto zly (i nie przezyje), zas watek "skoroglowych" ani aoryginalny, ani ciekawie podany. A kopula jako alegoria komunizmy tez srednio raczej. Nie mowie, ze to zla ksiazka, ale tez na pewno nie bedzie w mojej Top 10 Kinga, jesli kiedykolwiek taki zrobie.

No i druga sprawa czy podzielasz opinię, że King mimo iż zwany jest królem horrorów to najlepsze powieści pisze z innych gatunków (Zielona mila może? ^^). A na koniec rzucę hasłem... Bastion FTW ;=)

A "Zielona mila" to nie horror? Horror to nie tylko wampiry, demony i flaki.

Bastion jest OK choc tez okrrrutnie "rozdety", no ale czytal sie niezle, choc pointa raczej rozczarowujaca jak na te ponad 1000 stron spietrzania fabuly...

Smugg muszę Cię pochwalić za publicystykę i teksty o stareczych komputerach. Czekam na więcej.

Skoro musisz, to trudno :)

Doczekasz sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Biedronce rodzice kupili mi dwie książki Kinga - "Cztery pory roku" (zbiór opowiadań), oraz "Bezsenność". Były po 12 zł, aż żal nie kupić. :P

Jakie są twoje opinie na ich temat?

Obie warte kupienia.

W końcu, udało się. Po dekadzie oczekiwania spotkałem na swojej drodze Smugglera.

Od razu dwa pytania:

Czy masz styczność z bagnetem a?

Miedzy innymi.

Twój ulubiony e-zin z płyty CDA?

Esensja

Dasz zdjęcie tej nowej praktykantki? :diabelek:

Bedzie w najnowszym CDA w "Gramy w 3D"

Odwiedzasz czasami blog EGMa?

Tylko z obowiazku.

Moje pytanko :

Twoja pierwsza gra w życiu na PC ?

Ancient Art of War w 1988

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z obowiazku.

Ha! Czyżby Bauer zamierzał wytoczyć cięższe bombardy w tym sporze?

Co myślisz o Two Worlds 2? Zagrasz? Chciałbyś zrecenzować? Czy może w ogóle cię ta gra nie interesuje?

Myślałeś kiedyś o kupnie jakiejś konsoli (chodzi o X albo PS3)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanka:

Dałeś kiedyś żonie AR do poczytania?

Dalem. Powiedziala "eee, w domu mocniejsze teksty puszczasz..."

Czy wśród piszących do AR znalazłbyś kogoś kto mógłby cie kiedyś godnie zastąpić?

Nie szukalem...

Czytałeś może ,, Mroczne Materie"?

Ke?

Tylko z obowiazku.

Ha! Czyżby Bauer zamierzał wytoczyć cięższe bombardy w tym sporze?

Profilaktyka.

Co myślisz o Two Worlds 2? Zagrasz? Chciałbyś zrecenzować? Czy może w ogóle cię ta gra nie interesuje?

Zobacze, zagram, nie chce recenzowac tej gry, bo niewiele gralem w jedynke.

Myślałeś kiedyś o kupnie jakiejś konsoli (chodzi o X albo PS3)?

Tak ale mi przeszlo. :tongue:

Czy budynek waszej redakcji wyróżnia się jakoś? Coś typu duży napis REDAKCJA CD-ACTION?

Wprost przeciwnie, maskujemy sie jak mozemy. W samym centrum rynku - toby kazda wycieczka szkolna chciala tu zajrzec, a to by nam pieknie sparalizowalo prace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bardzo ważne ^^. - Czy lubisz sernik? Czy byłbyś uradowany, gdyby ktoś ci go dostarczył pod redakcje? A może wolałbyś pizze? I czy lubisz kabarety itp.

Lubie ale mysle, ze pizza ucieszylaby wiecej ludzi.

Lubie kabarety ale nie wszystkie.

Mieszkasz od urodzenia we Wrocławiu?

Nie, pisalem o tym 2-3 strony temu..............................

Czy interesujesz się polityką?

Chodzi mi o to, czy jesteś na bieżąco z wprowadzanymi ustawami i dymisjami chociażby.

Jesli ty nie interesujesz sie polityka, ona i tak zainteresuje sie toba.

Chcac niechcac w Polsce trzeba sie interesowac polityka, albo chodzic z zatkanymi uszami, nie czytac gazet, nie ogladac TV, nie korzystac z netu...

Natomiast O POLITYCE NIE DYSKUTUJE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...