Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Witam Smugglerze.

Ja mam pytanie na temat książek. Od jakiego tytułu polecasz zapoznać się z twórczością Stephena Kinga ?

A ja mam ochote zabic kazdego, kto zadaje mi to wlasnie pytanie. A wiesz dlaczego? Bo wystarczy cofnac sie 2-3 strony wstecz i sprawdzic czy ktos juz o to nie pytal. Ale po co, MOJE pytanie jest najwazniejsze, nie bede czytal odpowiedzi na CUDZE pytanie, niech Smuggler odpowie mi osobiscie, a ze po raz 3467 powie to samo... a co mnie to obchodzi... :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieczujesz się osamotniony w redakcji jako jeden z nielicznych(jedyny?) redaktor grający tylko na PC? Wierzysz w renesans PC?

Dalczego mam sie czuc osamotniony? :ohmy:

Zeby byl renesans, to najpierw powinien byc jakis upadek... :tongue:

Dlaczego nie ma tematu "Pytania do Mac Abry"? Nie zgodził się? Czy może własnie jego się o to pytam?

Bo obecnosc na tym forum jest dobrowolna.

Gentleman, Gumi5 zwyczajnie prowokuje i proszę panie Smugglerze nie reagować.

Kiedy Sir ma urlop ? :wink:

Ech, we wrzesniu sobie na tydzien/dwa w Polske skocze, ale konkretny urlop to dopiero styczen - ale ze tam, gdzie jade bedzie z 35 stopni to mi nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co było już to pytanie? Jeżeli tak to przpraszam ale mam konto od dzisiaj rano (bo dopiero niedawno oświecił mnie wasz miesięcznik) a chwilę zajmie przeczytanie 305 stron tekstu. Jeżeli spamuję to przepraszam...

Wystarczy przeczytac FAQ, ktore zwykle mozna znalezc w Bonusie na Cover DVD...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Smuggler, to nie tak, że mi się nie chciało. Podam na to szereg argumentów :wink:

1. Spieszyło mi się trochę jak to pisałem

2. Nie znam kompletnie jego twórczości, więc chciałem tytuły dobre dla nieobeznanego, a o ile pamiętam rozmawiałeś z forumowiczem, który miał jakieś pojęcie o autorze.

3. Jeśli nie uznajesz tych tłumaczeń to mea culpa, następnym razem przestudiuję 20 stron wstecz, żeby cię nie rozzłościć i uzyskać odpowiedź na zadane pytania.

Edytowano przez stachumastablasta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Smuggler, to nie tak, że mi się nie chciało. Podam na to szereg argumentów :wink:

1. Spieszyło mi się trochę jak to pisałem

2. Nie znam kompletnie jego twórczości, więc chciałem tytuły dobre dla nieobeznanego, a o ile pamiętam rozmawiałeś z forumowiczem, który miał jakieś pojęcie o autorze.

3. Jeśli nie uznajesz tych tłumaczeń to mea culpa, następnym razem przestudiuję 20 stron wstecz, żeby cię nie rozzłościć i uzyskać odpowiedź na zadane pytania.

Spoko. Po prostu czasem jak widze n-ty raz to samo pytanie, to mi rece opadaja... A King wraca jak bumerang...

Czujesz potrzebę integracji z czytelnikami/forumowiczami?

Zalezy co przez to rozumiec, bo wspolne chlanie litrow wodki to niekoniecznie. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jesteś zawalony robotą, ale mam prośbę (a temat to pytania do...:):

Mógłbyś zerknąć na forum z wycenami sprzętu? Założyłem tam temat "Dla pamiętających dinozaury :)" i wystawiłem na nim moją Amigę w obecnej konfiguracji do wyceny (broń Boże nie zamierzam jej sprzedawać). No i do tej pory zaglądneło tam ponad 170 osób, ale nikt nie podał żadnej konkretnej odpowiedzi... Może Ty rzucisz jakąś propozycję cenową? Choć, patrząc na avatara, pewnie Ci się nie zechce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugglerze, troche mnie denerwują te twoje odpowiedzi że to pytanie już było i nie będziesz odpowiadał troche się mija z celem. Możesz chociaż podac numer strony na której to było, bo wątpie czy przeciętny użytkownik ma czas i chęci aby wertowac ponad 300 stron wypowiedzi.Straszny z ciebie się bufon zrobił a może zawsze taki byłes ale jak byłem młodszy to tego nie zauważałem. Sam napisałeś jak ktos się pytał o mac abre że obecnośc tutaj nie jest obowiązkowa.

Ps. Chyba powinno wam zależec żeby forum funkcjonowało a takim zachowaniem raczej nie zachęcasz ludzi do dyskusji

Pozdrawiam:)

Edytowano przez Virago202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugglerze, troche mnie denerwują te twoje odpowiedzi że to pytanie już było i nie będziesz odpowiadał troche się mija z celem. Możesz chociaż podac numer strony na której to było,

No tak. to JA mam sie wysilac, zeby jasnie pan poczul sie zaspokojony intelektualnie. Podaj nr strony a potem jeszcze podkresl odpowiednie zdanie, a na koncu stresc to prostymi slowami, bo jest goraco, a jasnie pan zmeczony i moze nie rozumiec np. slowa "adekwatnie". Jeszcze cos? Pierdnac w oponki, otrzec pot z czola, przyniesc drinka z palemka? Kamerdyner Smuggler do uslug. :)

bo wątpie czy przeciętny użytkownik ma czas i chęci aby wertowac ponad 300 stron wypowiedzi.

Uzycie wyszukiwarki to ponad ludzka wyobraznie...

Straszny z ciebie się bufon zrobił a może zawsze taki byłes ale jak byłem młodszy to tego nie zauważałem. Sam napisałeś jak ktos się pytał o mac abre że obecnośc tutaj nie jest obowiązkowa.

Zatem nie musisz tu bywac, mister. Ja jestem JEDEN a was pare tysiecy. uwazasz, ze moim psim obowiazkiem jest "zaspokajanie" kazdego z osobna? Czy tez moze lepiej zeby zainteresowany jakims konkretnym tematem sam sie odrobinke wysilil, skoro mu zalezy na odpowiedzi?

Ps. Chyba powinno wam zależec żeby forum funkcjonowało a takim zachowaniem raczej nie zachęcasz ludzi do dyskusji

Jesli "funkcjonowanie forum" rozumiesz, ze ty siedzisz rozparty jak basza, ja wokol ciebie skacze, spelniajac kazda zachcianke, to mi nie zalezy. Uwazam, ze obie strony powinny COS z siebie dac. Ja staram sie odpowiadac na jak najwiecej pytan, wy mozecie w takim razie poswiecic odrobinke swego czasu na np. sprawdzenie w wyszukiwarce czy dane pytanie juz nie padlo. Szczegolnie gdy pada co 2-3 dni i znalezienie odpowiedzi nie jest zadnym problem, czy wysilkiem.

Virago, zauważ, że na końcu strony z tematem w prawym dolnym rogu znajduje się wyszukiwarka tematu. Wystarczy wpisać słowo kluczowe i już. Co to za problem?

Taki, ze po co. Niech Smuggler mu na zlotym talerzu pod nos podsunie, z glebokim uklonem. W koncy wydaje az 15 zl raz w miesiacu, wiec ma prawo wymagac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...