Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czytałeś może "Lęk i odrazę w Las Vegas"? Oglądałem film ("Las Vegas Parano") i zastanawiam się, czy kupić tę książkę, czy nie... film bowiem był wyjechany na wakacje w kosmos :) Johnny Depp + Benicio del Toro rządzą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy każdy redaktor otrzymuje egzemplarz CDA za darmo czy musi sobie kupić?

Musi kupic 10 egz. :) Wiadomo, ze za friko dostajemy.

2. Czy dalej jesteście pokłóceni z EGM-em, bo brakuje mi jego recenzji przygodówek?

My nie jestesmy z nim pokloceni, to on sie na nas obrazil. :) Ale nie oczekiwalbym jego powrotu do CDA.

Smuggler ty kiedyś pisałeś że z wykształcenia jesteś polonistą i w związku z tym mógł byś mi wytłumaczyć pewne pojęcie z którym się zetknąłem oglądając wiadomości w TV. Co to jest Staling ?

1. Nie pisalem tak, bo nie jestem polonista.

2. "Staling" chyba 'stalking" i nie wiem czemu uwazasz, ze polonista jest najlepsza osoba do tlumaczenia angielskich slowek. :) To jakbys matematyka poprosil o pomoc w zaspiewaniu piosenki.

Czytałeś może "Lęk i odrazę w Las Vegas"? Oglądałem film ("Las Vegas Parano") i zastanawiam się, czy kupić tę książkę, czy nie... film bowiem był wyjechany na wakacje w kosmos :) Johnny Depp + Benicio del Toro rządzą!

Nie, nie czytalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikujesz moją opowieść Szare Wilki?

Z tego co wiem, od tego jest stosowny wątek na forum, a możesz to zrobić też na swoim blogu metodą kopiuj/wklej :dry: (oczywiście jeśli masz; jeśli nie, wróć do początku postu...)

Ach, i pytanie ode mnie (kolejne...), również związane z modelarstwem (przypomniało mi sie dzięki stigowi44 - thx! ;) ): czy sam zajmujesz się modelarstwem (ale nie RC)? Jeśli tak, to jakie modele preferujesz (1:72/36/inne, samoloty, samochody, czołgi etc...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikujesz moją opowieść Szare Wilki?

A co to ja jestem? Dom wydawniczy?

Czytałeś książkę S. Kinga i P. Strauba pt. "Talizman"? Właśnie dostałem ją od babci i jestem ciekawy twojej opinii na jej temat. :)

Czytalem ale jakos nie moglem z siebie wykrzesac entuzjazmu. Zdecydwanie wole Kinga solo.

A co się z EGM stało, bo nie jestem w temacie ?

Po 10 latach pracy doszedl do wniosku, ze mu z nami nie po drodze, strzelil focha i poszedl.

I co sądzisz o muzyce Linkin Park'u ?

Powiem raczej co sadze o blednym nawyku stawianiu apostrofu po spolglosce: nie prze'pa'da'm za tym. :)

Miałeś kiedyś do czynienia z modelami RC? :P

Mam lapy drwala, sklejanie modeli nigdy ni mie szlo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek osobiste pytanie:

Na kogo głosowałeś?

Oczywiście, jeśli zechcesz zachować swoje poglądy polityczne dla siebie, zrozumiem. Wystarczy, że nie odpowiesz na to pytanie.

Kto w waszej Redakcji jest największym fanem strategii?

Edytowano przez XMirarzX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek osobiste pytanie:

Na kogo głosowałeś?

Oczywiście, jeśli zechcesz zachować swoje poglądy polityczne dla siebie, zrozumiem. Wystarczy, że nie odpowiesz na to pytanie.

Tematow politycznych dla zasady tutaj nie poruszam,,,

Kto w waszej Redakcji jest największym fanem strategii?

Nie porownujemy sobie fiutkow i zaangazowania w gry, ale fanow strategii jest sporo. Choc naturalnie jedni wolna np. wspolczesne, inni historyczne, jedni bardziej realistyczne, inni nastawione raczej na akcje etc. etc. Ciezko wiec wyroznic "tego jednego" bo jak to ocenic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Co sądzisz o Wilkach?

Nie przepadam.

A Muse?

jesteś za równouprawnieniem

Zalezy jak to rozumiec, bo jesli "chce miec taka sama pensje jak ty, ale zadam zebys mi ustapil miejsca w tramwaju, bo jestem kobieta" to nie.

AMEN!

Nie chcesz powiedzieć na kogo głosowałeś, ok. Ale powiedz, głosowałeś na tego kogoś bo go lubisz, zgadzasz z jego poglądami/programem, czy dlatego, żeby nie wygrał ten drugi?

Czy z okazji premiery Wiedźmina 2 planujecie może przeprowadzić wywiad z Sapkowskim? Na taki pomysł wpadła konkurencja podczas premiery pierwszego Wiedźmina i trochę głupio, że wy wtedy nie zrobiliście z Sapkowskim wywiadu.

Umacniacie swoją pozycję na rynku, konkurencja już ledwo zipie. Powinienem może, jako fan CDA, się cieszyć, ale nie cieszę się. Boję się, że gdy już wykończycie konkurencję, to przestaniecie się starać i zaczniecie wszystko robić na odpierdziel, bo "Jak CDA nie kupią, to co?". Mam nadzieję, że tak nie będzie, bo pourywam wam głowy. :wink:

Edytowano przez korred02
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który Garfield filmowy był lepszy pierszy czy drugi, moim zdaniem pierszy bo sobowtór garfielda jakoś mi nie przypadł.

Wszystkie Garfiledy z zywymi aktorami byly denne.

A Muse?

WTF?

Nie chcesz powiedzieć na kogo głosowałeś, ok. Ale powiedz, głosowałeś na tego kogoś bo go lubisz, zgadzasz z jego poglądami/programem, czy dlatego, żeby nie wygrał ten drugi?

Mowilem chyba wyraznie, ze o polityce nie rozmawiam. Ale jak ktos ma leb nie tylko po to, zeby wlosy mialy sie na czym trzymac, to chyba dosc latwo dojdzie jakie sa moje polityczne sympatie.

Czy z okazji premiery Wiedźmina 2 planujecie może przeprowadzić wywiad z Sapkowskim? Na taki pomysł wpadła konkurencja podczas premiery pierwszego Wiedźmina i trochę głupio, że wy wtedy nie zrobiliście z Sapkowskim wywiadu.

Sapkowski wszystko co mial do powiedzenia o komputerowym wiedzminie, juz powiedzial. W tworzeniu drugiego nie uczsteniczyl w ogole. BTW: a mysmy dali jego opowiadanie. :)

Umacniacie swoją pozycję na rynku, konkurencja już ledwo zipie. Powinienem może, jako fan CDA, się cieszyć, ale nie cieszę się. Boję się, że gdy już wykończycie konkurencję, to przestaniecie się starać i zaczniecie wszystko robić na odpierdziel, bo "Jak CDA nie kupią, to co?". Mam nadzieję, że tak nie będzie, bo pourywam wam głowy. :wink:

To jest najwiekszy bullshit, jaki mozna powiedziec... Juz od dawna nie tyle walczymy z konkurencja, co tendencja - ogolna, ogolnoswiatowa i dot. prasy papierowej - ze "wole poczytac w necie niz na papierze". Wiec obecnosc czy nieobecnosc dosc anemicznej konkurencji nic tu nie zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja : ). "Chłty maketingowy" - widzisz ze 14,99 - o fajnie 14 zl! widzisz 15 - łe 15. Wydaje Ci się że pismo jest "o wiele tańsze" :P niż w rzeczywistości.

A Smuggler - skąd wzieliście wtedy tą opowieść "O dzielnicy pełnej karczm, w której ludzie piją tylko piwo i wino"?:D Była genialna! ^^

Edytowano przez Murmakun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, nie znam kapeli.

Jakie było twoje najmilsze zaskoczenie (chodzi o gry)?

Hmmmmm... ciezko powiedziec, na pewno bylo pare takich - Far Cry chocby (mowie o grach, na ktore nie liczylem, a mnie zachwycily) choc teraz jakos nie moge sobie przypomniec innych. No ale musialy byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...