Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

No dobra... Najdziwniejsza rzecz, jaka przydarzyła ci się w drodze do pracy?

Tramwaj przyjechal na czas, bylo w nim miejsce siedzace i nie musialem ustapic miejsca babci, ktora staje przy mnie i patrzy cieeeezkim wzrokiem.

Okropne. :/ Ja bym chyba zemdlał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie:czy The Elder Scrolls 4: Oblivion jest jeszcze w sprzedaży?

http://www.gram.pl/gra_8AzhGu4_Elder_Scrol...ar_Edition.html

Smugg, powiedz, ale tak od serca (lub wątroby), czy jeśli przyjdzie do ciebie wiele ciekawych listów, to czy AR będzie miało znowu 4 strony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie:czy The Elder Scrolls 4: Oblivion jest jeszcze w sprzedaży?

http://www.gram.pl/gra_8AzhGu4_Elder_Scrol...ar_Edition.html

Smugg, powiedz, ale tak od serca (lub wątroby), czy jeśli przyjdzie do ciebie wiele ciekawych listów, to czy AR będzie miało znowu 4 strony?

Wiesz, niech najpierw przyjdzie i niech to bedzie staly trend, a wszystko moze byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie:czy The Elder Scrolls 4: Oblivion jest jeszcze w sprzedaży?

http://www.gram.pl/gra_8AzhGu4_Elder_Scrol...ar_Edition.html

Smugg, powiedz, ale tak od serca (lub wątroby), czy jeśli przyjdzie do ciebie wiele ciekawych listów, to czy AR będzie miało znowu 4 strony?

Ale mi chodzi o podstawke a nie o dodatek

Smuggler odpowiesz na moje pytanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś kiedyś w agencji towarzyskiej?. Jak się czułeś.

Wkreciles sobie kiedys fiuta w maszynke do miesa? Opisz wrazenia.

Co ty kurcze oczekujesz ode mnie erotycznych wynurzen? Gorzej ci?

Spadłem z krzesła.

Cieszysz się z wygranej Hiszpanów?

Często wracasz do cyklu wiedźmińskiego, czy nie masz w zwyczaju czytać tych samych książek kilkukrotnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Cesarzu Lodów Waniliowych(08/2009) :smile: spójrz na mikroskopijnych rozmiarów śmiertelnika (tak nic nie zobaczysz,kup mikroskop. :laugh: ) i odpowiedz na me pytanie/a...1 Czy jest jakiś ''gatunek'' graczy na wymarciu?Ja osobiście uwarzam(wybacz panie),że ci normalni to giną wraz z czasem.2 Czy jest możliwe byś był jeszcze bardziej anonimowy od asasyna (już jesteś) ,ale jesli masz żone to pryskasz w jej oczy gazem łzawiącym by nic nie widziała. :unsure: 3 Czy tępisz szczury (userów strony z głupimi postami itp.)? odpowiedz o panie na te pytania inaczej się zabije

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszysz się z wygranej Hiszpanów?

Ani mnie to zieje ani grzębi :)

Często wracasz do cyklu wiedźmińskiego, czy nie masz w zwyczaju czytać tych samych książek kilkukrotnie?

Owszem, dosc regularnie sobie czytam caly cykl, lacznie z opowiadaniami. Do dobrych ksiazek wracam regularnie.

drugie:czy The Elder Scrolls 4: Oblivion jest jeszcze w sprzedaży?

http://www.gram.pl/gra_8AzhGu4_Elder_Scrol...ar_Edition.html

Smugg, powiedz, ale tak od serca (lub wątroby), czy jeśli przyjdzie do ciebie wiele ciekawych listów, to czy AR będzie miało znowu 4 strony?

Ale mi chodzi o podstawke a nie o dodatek

Smuggler odpowiesz na moje pytanie?

Nie, bo zupelnie nie znam na nie odpowiedzi.

A śpiewaliście w szkole Międzynarodówkę, towarzyszu obywatelu? :P

Jasne. Choc ja tam z braku zdolnosci wokalnych zwykle po prostu ruszalem ustami podczas spiewania piesni rozmaitych.

Najlepszy alkohol jaki piles? Ide na 18 do przyjaciela (naprawde przyjaciela) i jako, ze nie wiem co mu kupic, pomyslalem, ze kupie mu butelke naprawde dobrego alkoholu, nie jest typem "pijaka", totez mysle, ze sie ucieszy. Co bys polecil kupic?

Stary ale to bez sensu. Nie znam jego gustu, wiec nie wiem czy to, co mi smakuje, jemu tez zasmakuje. Mi np. ostatnio bardzo podchodzi grecka metaxa (minimum 5 gwiazdek, najlepiej siedem) ale przeciez jemu to moze w ogokle nie smakowac, bo nie lubi brandy. I wydasz sporo kasy na nic.

I nie wiem co to znaczy "najlepszy" alkohol. Bo nie wiem czy np. 25-letni koniak jest lepszy czy gorszy od bordeaux Chateau Petrus Lafitte z dobrego rocznika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO, jntowany w nazwach alkoholi jest :P

A ja mam inne pytanko do Ciebie. Czy oplaca sie kupowac obiektywy innych firm niz firmowe?

Mowie tutaj o zamiennikach takich jak Sigma, ostatnio widzialem dosc ciekawy za ok 600 zł, ogniskowqa 70-300.

W obiektywie nie znalazlem przelaczki AF/MF, czy to oznacza, ze dalej bede musial manualnie ostrzyc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO, jntowany w nazwach alkoholi jest :P

A ja mam inne pytanko do Ciebie. Czy oplaca sie kupowac obiektywy innych firm niz firmowe?

Mowie tutaj o zamiennikach takich jak Sigma, ostatnio widzialem dosc ciekawy za ok 600 zł, ogniskowqa 70-300.

W obiektywie nie znalazlem przelaczki AF/MF, czy to oznacza, ze dalej bede musial manualnie ostrzyc?

Nie ma reguly. Ja tam przeciwko zamiennikom nic nie mam, tylko musza byc dobrej jakosci. A np. taki tamron 17-50/2.8 fajne szklo jest, ale zwykle trzeba z 2-3 szkielek wybrac to fajne, bo inne sa juz mniej fajne (kiepska kontrola jakosci). Jak juz brac, to np. Sigme ale z oznaczeniem EX czyli te najlepsze szkla, gdzie poziom wykonania jest duzo lepszy niz w szklach "standardowych". Sam mam pare Sigm EX i chwale sobie, mialem Tamrona 28-75 ale niestety uwalonego, wiec odeslalem, mialem tez Tokine i bylo OK. Teraz sie przymierzam do kolejnej Sigmy.

Nie rozumiem tego o przelaczce - toz jesli ma AF to sterowane jest z poziomu body i tamze powinien byc przelacznik AF/MF. Poza tym Sigmy maja to tak zrobione, ze przelaczenie na obiektywie odbywa sie dosc czesto... pierscieniem zoomu (tak jakbys repetowal shotguna - tzn. zobacz czy nie da sie go przesunac w gore/dol).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszysz się z wygranej Hiszpanów?

Ani mnie to zieje ani grzębi :)

Często wracasz do cyklu wiedźmińskiego, czy nie masz w zwyczaju czytać tych samych książek kilkukrotnie?

Owszem, dosc regularnie sobie czytam caly cykl, lacznie z opowiadaniami. Do dobrych ksiazek wracam regularnie.

drugie:czy The Elder Scrolls 4: Oblivion jest jeszcze w sprzedaży?

http://www.gram.pl/gra_8AzhGu4_Elder_Scrol...ar_Edition.html

Smugg, powiedz, ale tak od serca (lub wątroby), czy jeśli przyjdzie do ciebie wiele ciekawych listów, to czy AR będzie miało znowu 4 strony?

Ale mi chodzi o podstawke a nie o dodatek

Smuggler odpowiesz na moje pytanie?

No masz racje, kompletnie nie wzialem pod uwage, roznych gustow, troche bez sensu pytanie. Mimo wszystko dziekowa.

Nie, bo zupelnie nie znam na nie odpowiedzi.

A śpiewaliście w szkole Międzynarodówkę, towarzyszu obywatelu? :P

Jasne. Choc ja tam z braku zdolnosci wokalnych zwykle po prostu ruszalem ustami podczas spiewania piesni rozmaitych.

Najlepszy alkohol jaki piles? Ide na 18 do przyjaciela (naprawde przyjaciela) i jako, ze nie wiem co mu kupic, pomyslalem, ze kupie mu butelke naprawde dobrego alkoholu, nie jest typem "pijaka", totez mysle, ze sie ucieszy. Co bys polecil kupic?

Stary ale to bez sensu. Nie znam jego gustu, wiec nie wiem czy to, co mi smakuje, jemu tez zasmakuje. Mi np. ostatnio bardzo podchodzi grecka metaxa (minimum 5 gwiazdek, najlepiej siedem) ale przeciez jemu to moze w ogokle nie smakowac, bo nie lubi brandy. I wydasz sporo kasy na nic.

I nie wiem co to znaczy "najlepszy" alkohol. Bo nie wiem czy np. 25-letni koniak jest lepszy czy gorszy od bordeaux Chateau Petrus Lafitte z dobrego rocznika?

Rany, facet, naucz sie cytowas selektywnie, bo przytoczyles wielka na caly ekran wypowiedz zeby dodac jedno zdanie i to w samym srodku owego tekstu, do tego w kawalku poswieconym na odpowiedz na pytanie innego forumowicza... Bez sensu. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RaxusV

W którymś numerze CDA (chyba z recenzją Neverwinter Nights ) dałeś przepis na , bodajże bułkę francuzką posypaną serem i zalaną wywarem z czosnku . Czy będziesz pisał jakieś przepisy na łamach CDA lub na blogu ? (jeżeli stworzysz :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy tutaj wchodzę, czuję się jak pseudointeligent świeżo po studiach, wchodzący do lokalu, gdzie odbywa się dyskusja na tematy, o których nie mam zielonego pojęcia :) (fotografia i niektóre książki).

Poleciłbyś "Idiotę" Dostojewskiego piętnastolatkowi bez planów na wakacje? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od wujka obiektyw Sigma 70-300 1:4-5.6 D APO Macro do Nikona. Dosyć stary i dziwny bo kręci się w odwrotną stronę niż wszystkie inne obiektywy, tj. w lewo. Chodzi mi jednak o to, że z moim Nikonem nie chce działać autofokus (nie ma silnika w body, obiektyw też nie ma), więc muszę ostrzyć ręcznie. Czy uważasz, że takie ręczne ostrzenie jest ok? Myślałem nad tym żeby sprzedać ten obiektyw i kupić coś lepszego, ale głupio by mi było przed wujkiem, że prezent od niego sprzedałem. Najtańszy Nikon z silnikiem w body kosztuje ponad 1500 zł... Kurde już nie wiem co robić. :krecka_dostal:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie smugg ! Naprawde się ciesze że moge czytać waszą(redakcji) gazete niewiem czy pan już to czytał ale mam link i niech pan przeczyta http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Smuggler I jeszcze jedno czy wie pan co jest głowną przyczyną pana lubienia(KAŻDY LUBI SMUGGLERA NAWET REDAKTOR KOLEGA Z PRACY)AVE SMUGG!!! Dlaczego jest pan animowy :pytajnik: Ja od roku ślecze nad netem i wpisuje pana nick i po jakiego skoro nic niema :klnie::rozpacz:

Edytowano przez portfel111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy tutaj wchodzę, czuję się jak pseudointeligent świeżo po studiach, wchodzący do lokalu, gdzie odbywa się dyskusja na tematy, o których nie mam zielonego pojęcia :) (fotografia i niektóre książki).

Poleciłbyś "Idiotę" Dostojewskiego piętnastolatkowi bez planów na wakacje? :rolleyes:

Nie. Na wakacje sobie wez "Mistrza i Malgorzate" Bułhakowa.

Ponawiam zapytanie:

Znalazłem Canony od A610 aż po A650. Czy różnią się one CZYMKOLWIEK oprócz liczby mpix?

A jeśli tak - który z nich byłby najlepszy?

Sa jakies drobne roznice, ale zasadniczo im mniejsza liczba w naziwe tym lepiej, bo kazdy kolejny model "ulepszano".

Dostałem od wujka obiektyw Sigma 70-300 1:4-5.6 D APO Macro do Nikona. Dosyć stary i dziwny bo kręci się w odwrotną stronę niż wszystkie inne obiektywy, tj. w lewo. Chodzi mi jednak o to, że z moim Nikonem nie chce działać autofokus (nie ma silnika w body, obiektyw też nie ma), więc muszę ostrzyć ręcznie. Czy uważasz, że takie ręczne ostrzenie jest ok? Myślałem nad tym żeby sprzedać ten obiektyw i kupić coś lepszego, ale głupio by mi było przed wujkiem, że prezent od niego sprzedałem. Najtańszy Nikon z silnikiem w body kosztuje ponad 1500 zł... Kurde już nie wiem co robić. :krecka_dostal:

Skoro ci reczne ostrzenie nie przeszkadza, to w czym problem?

Dopoki nie wynaleziono AFa, ludize jakos robili zdjecia, a ci najwieksi artysci fotografii jakos wtedy nie narzekali.

Inna sprawa, ze jak widac kupno tanszego body - bo bez silniczka - szybko przestaje sie oplacac, bo to co zaoszczedziles na body wydasz z 10x naddatkiem na szkla z silniczkiem.

W którymś numerze CDA (chyba z recenzją Neverwinter Nights ) dałeś przepis na , bodajże bułkę francuzką posypaną serem i zalaną wywarem z czosnku . Czy będziesz pisał jakieś przepisy na łamach CDA lub na blogu ? (jeżeli stworzysz :) )

Ja nie kucharz, CDA to nie "Maklowicz w podrozy" a ten przepis nie ja wymyslilem, tylko Francuzi z Prowansji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Smuggler ty kiedyś pisałeś że z wykształcenia jesteś polonistą i w związku z tym mógł byś mi wytłumaczyć pewne pojęcie z którym się zetknąłem oglądając wiadomości w TV. Co to jest Staling ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...