Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

No niestety troszke tak, bo kupujac gre nie masz prawa jej udostepniac "osobom trzecim". Tu sytuacja jest troszke prawnie skomplikowana, ale jak dla mnie troszke cos tu smierdzi.
A jak to jest u was w redakcji? Gra więcej niż jedna osoba na jednej kopii gry? Zawsze wypowiada się większe grono redaktorów nt. jakiegoś tytułu...

To jest troszke inny uklad, dostajemy gry do recenzji, a poza tym poniekad jestesmy "jedna rodzina", a przeciez bratu grac nie zabronisz. :)

O wielki Smugglerze, który pamiętasz jeszcze czasy, gdy smocze ogry przyszły na świat.

haha nie no ten tekst mnie rozwalił :laugh:

dobra a teraz kilka pytanek

1. Czy jeśli powiem coś w stylu : ,, Jestem piratem ,, to dostane za to bana ??

Jest taka opcja.

2. Czy jesteś kawalerem bo moja koleżanka się o ciebie pyta i mówi że masz śliczne teksty

FAQ

3. Jakiego usera najbardziej chciałbyś już nigdy nie zobaczyć na tej stronce ??

Zadaj jeszcze kilka takich pytan i sie dowiesz...

4. Dla czego recki gier w które nie grałem omijam z daleka a czytam jedynie te recki gier z którymi miałem styczność ( pytam serio bo sam tego zbytnio nie kumam ) np. grałem w Gothicków i uwielbiam o nich czytać , albo w Fife07 , a taką recke np. jak Diablo to nawet nie rusze ( tak dla świadomości w diablo nigdy nie grałęm )

Dlaczego uwazasz, ze lepiej znam twoja psychike niz ty sam?

5. Czy mój cenny czas powinien zostać zmarnowany na lektury szkolne czy też poświecić go na granie ??

Grj, graj, w koncu musza tez byc tacy, co sprzataja chodniki, oprozniaja kubly itd.

6. Dla czego jesteś dla mnie taki nie mily ? Nie rozumiem twojej agresywności , może Ty poprostu nie lubisz dzieci

Nie lubie ludzi zadajacych na sile "smieszne" pytania.

7. W 6 pytaniu pogrubiłem słowo ,, Ty ,, ponieważ chciałem zaznaczyć że postanowiłem zwracać się do ciebie jak do kumpla , moją decyzje uzasadniam tym że się znamy już uuuu z kilka latek , a przyjaźń nasza rośnie z każdym pytaniem do ciebie .

Chyba dosc jednostronny ten wzrost, ale co mi tam. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielki Smugglerze, który pamiętasz jeszcze czasy, gdy smocze ogry przyszły na świat.

haha nie no ten tekst mnie rozwalił :laugh:

dobra a teraz kilka pytanek

1. Czy jeśli powiem coś w stylu : ,, Jestem piratem ,, to dostane za to bana ??

2. Czy jesteś kawalerem bo moja koleżanka się o ciebie pyta i mówi że masz śliczne teksty

3. Jakiego usera najbardziej chciałbyś już nigdy nie zobaczyć na tej stronce ??

4. Dla czego recki gier w które nie grałem omijam z daleka a czytam jedynie te recki gier z którymi miałem styczność ( pytam serio bo sam tego zbytnio nie kumam ) np. grałem w Gothicków i uwielbiam o nich czytać , albo w Fife07 , a taką recke np. jak Diablo to nawet nie rusze ( tak dla świadomości w diablo nigdy nie grałęm )

5. Czy mój cenny czas powinien zostać zmarnowany na lektury szkolne czy też poświecić go na granie ??

6. Dla czego jesteś dla mnie taki nie mily ? Nie rozumiem twojej agresywności , może Ty poprostu nie lubisz dzieci

7. W 6 pytaniu pogrubiłem słowo ,, Ty ,, ponieważ chciałem zaznaczyć że postanowiłem zwracać się do ciebie jak do kumpla , moją decyzje uzasadniam tym że się znamy już uuuu z kilka latek , a przyjaźń nasza rośnie z każdym pytaniem do ciebie .

Lecz się człowieku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie pytanie

Wysłałem do ciebie list (pewnie nawet do niego nie zajrzałeś albo już go nie pamiętasz. Ale co mi tam :) ) a podpisałem się Aleksy Dziarmaga. Początek listu jest głupi i nieśmieszny, nie wiem co mnie skusiło do napisania tego. Ale chciałem się zapytać, czy środek listu na temat wyciętych tematów w cd action, nadał by się do action redaction. I czy gdybym napisał go jeszcze raz, to czy byłby w tym numerze czy w następnym.

Z góry dziękuje o najstarszy i wszechwiedzący Smugllerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czytałeś już "Pod kopułą" czy nadal czasu brak? Bo jutro w końcu idę kupić następną książkę do mojej kolekcji i zastanawiam się czy kupić tą czy może "Rękę mistrza".

Bierz "reke mistrza" - jest lepsza pod kazdym wzgledem.

Potrafiłbyś ocenić "Pod kopułą w skali 1 do 10? Jak ci się podobało zakończenie?

Czytałeś powieści E. M. Remarque?

Edytowano przez Spooky Albert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi do głowy pewien pomysł a ponieważ ty się tym zajmujesz zwracam sie do ciebie. Co sądzisz o tym aby w CDA z racji tego, że AR jest coraz chudsze zrobić zestawienie 20 najciekawszych listów jakie się w CDA pojawiły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kochasz swoich antyfantów? Dlaczego tak?

Ani ich kocham, ani nienawidze. Po prostu sa.

Moglibyście zacząć sprzedawać CDA bez płyt bo wolałbym kupić pismo bez zbędnych pełniaków.

To już lepiej gdybyście do pisma zamiast nędznego pełniaka dodali puszkę coli albo 2 snickersy

Moglibysmy ale nie chcemy z 1001 powodow. Przymusu kupowania CDA nie ma. A jak ci sie pelniaki nie podobaja to je spal albo daj komus, kto je doceni.

Smuggler czytałeś już "Pod kopułą" czy nadal czasu brak? Bo jutro w końcu idę kupić następną książkę do mojej kolekcji i zastanawiam się czy kupić tą czy może "Rękę mistrza".

Bierz "reke mistrza" - jest lepsza pod kazdym wzgledem.

Potrafiłbyś ocenić "Pod kopułą w skali 1 do 10? Jak ci się podobało zakończenie?

Czytałeś powieści E. M. Remarque?

Jak dla mnie to tak 6+ w skali CDA. Jakos mnie to nie porwalo, takie zbyt przewidywalne.

Remarque'a to zdaje sie tylko "Na zachodzie bez zmian".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Były przecież w którymś Tipsomaniaku "The best of AR", czy jakoś tak. Nie wystarczy?

Smuggie:

Szukam dobrego, ale taniego aparatu do cywilnych zastosowań. Pamiętam, że kiedyś polecałeś Canona A610, tyle że ciężko go dostać. Widziałbyś obecnie na rynku jakąś alternatywę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artemis on se jaja robi nie widzisz ? On myśli że jest fajny a naprawdę to jest bystry jak woda w klozecie o specjalnie tak zadaje pytania Smugglerowi. Smuggler. Powiedz mi. Czy czasem już tacy ludzie ci się trafiali ? Jak ten @ebisuciacho ? A jeśli tak to strasznie wkurzali czy leciał ban xD ?

maziak jest mądry, tlye wam powiem.... artemis też. A teraz usuwam się w cień....

1. Czy w redakcji dużo osób pali papierosy ?

2. Dla czego tak pociskacie Gothikom : że są słabo zrobione , że do d... , że nikt w nich nie gra , mimo że 60 % graczy uważa ich za najlepsze gry

3. Czy pan Jedi dostaje jakąś kase za te powalone teksty które pisze w AR , dodam też że te jego ,, sformułowania ,, bawią jedynie jego samego i jeśli sądzicie że bawią również nas - czytelników to się grubo mylicie ^^

4. Czy moge dostać moderatora ?? chce powiedzieć że zasługuje na niego , gdyż jestem miły , dobry i wesoły i bardzo angażuje się w pomoc dla fanów Cd actiona

5. Czy przypadkiem nie powinniście zmienić nazwy z ,, Cd action ,, na : ,, Dvd action ,, wkoncu gry jakie dajecie i wszystko inne są na płytach dvd a nie cd

6. Kogo wolisz : Wisłe Kraków czy Lecha Poznania ??

eja, wiesz ty co? nie tylko smugga wnerwiasz, mnie też. Nie zadawaj jużgłupich pytań, co? Wdzięczny będe. I nie walcz z Maziakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Którą powieść Philipa K. Dicka przeczytałeś jako pierwszą i jakie na Tobie wywarła wrażenie?

2. Na jaki film udałeś się po raz pierwszy do kina?

3. Czym się parałeś przed zawitaniem w progi redakcji?

4. Co sądzisz o "Regulatorach" Kinga/Bachmana?

5. Jakie komiksy, z wyjątkiem "Garfielda", w szczególności przypadły ci do gustu?

6. Czy na targach E3 pojawiła się gra, która przykuła twoją uwagę (pomijając pewniaka jakim jest "Wiedźmin 2")?

7. Czy kiedyś zdarzyło ci się, iż po ukończeniu pewnej gry czułeś rozczarowanie tym, że już koniec i pozostawała w tobie ochota na więcej?

8. Czy Jedi usiłował kiedykolwiek cię nawrócić na swoje zainteresowania (Nippon, anime, manga)?

9. Spośród redaktorów i współpracowników, którzy już z wami nie pracują, czyjego odejścia najbardziej było ci szkoda?

10. Lubisz klasyczne, papierowe RPG? Jeśli tak, to czy wciąż zdarza ci się w nie grywać?

11. Pisałeś już co ci się nie podoba w zapowiadanym nowym Wiedźminie. Dla przeciwwagi: jakie nowości w nim najbardziej ci się spodobały?

Edytowano przez wojto16
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zastanawiałeś się, żeby dodać w AR osobny dział pt. "Gnioty nie warte uwagi" gdzie zamieszczałbyś najgorsze listy jakie dostałeś i odpowiadał na nie jednym zdaniem. Obrażając przy tym strasznie autora danego listu.

a pomyślałeś jak by się ten autor czuł, hę? więc bez takich bym prosił... Na pierwszy z tych listwó damy fragment twego profilu, aby można było zobaczyć kogoś kto to wymyślił. A potem żeby Smuggie mógł cię obrazić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RaxusV

1. Czytałeś Władcę Pierścieni J.R.R Tolkiena (wszystkie tomy ) ? W jakiej skali ( 1-10 ) byś ją ocenił ?

2. Oglądasz jakiekolwiek anime ?

3. Czy masz jeszcze jakiś model Amigi/Commodore ?

4. Chodzisz na meczę WKS Śląsk Wrocław ? Jeśli tak to jak często ?

I ostatnie pytanie :

Co sądzisz o moim avatarze ? Czy naprawdę wydaje ci się , że robię cie w konia czytając moje posty ? (z powodu avataru , dostałem wiadomość z powodem wyżej od pewnego forumowicza )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są twoje ulubonie chipsy ^^ ?

I czy spotkałeś się z książką Gildia Magów (dalsze części to Nowicjuszka, i Wielki Mistrz)? Ja ostatnio zakupiłem za 28 zł (normalnie 36 :P ) , i przeczytałem ok. 80/500 stron i wydaję się być niezłe. Jeśli czytałeś, to co o niej sądzisz :P ?

I czy w domu masz prywatnie WSZYSTKIE egzemplarze CDA ?

A , no i czy czytujesz czasem demotywatory , komixxy etc. ?

Edytowano przez Mazzakollo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Były przecież w którymś Tipsomaniaku "The best of AR", czy jakoś tak. Nie wystarczy?

Smuggie:

Szukam dobrego, ale taniego aparatu do cywilnych zastosowań. Pamiętam, że kiedyś polecałeś Canona A610, tyle że ciężko go dostać. Widziałbyś obecnie na rynku jakąś alternatywę?

Canon A630 :). Serio. Seria A6xx byla boska. W razie czego Panas TZ-8.

MNajpierw musze powiedziec, że robisz bardzo fajne zdięcia w "fotosmuggler" i pytanie jakiego aparatu używasz??

Fotograficznego. :)

Mam lustrzanke cyfrowa, marka nie ma znaczenia.

Ale robie tez czasem kompaktem (A610) i mysle, ze niewielu bedzie w stanie wskazac ktora fote czym robilem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...