Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Dobra zostałem olany juz 2 razy przez Smuglera :D Wiec zapytam jeszcze raz co sadzisz o dytsrybucji elektronicznej w cd-action.

PS.Do 3 razy sztuka wiec jak chcesz to sobie nabije jeszcze jednego posta jak mnie znowu olejesz xD :P

PS2.W cytacie nad słowem to były moje slowa ;/

Edytowano przez Inside
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostałem olany juz 2 razy przez Smuglera :D Wiec zapytam jeszcze raz co sadzisz o dytsrybucji elektronicznej w cd-action.

PS.Do 3 razy sztuka wiec jak chcesz to sobie nabije jeszcze jednego posta jak mnie znowu olejesz xD :P

PS2.W cytacie nad słowem to były moje slowa ;/

Sadze, ze do czasu gdy szerokopasmowy Necik z transferami rzedu 8 MB/s nie beda TANIM standardem w kazdym domu, to to specjalnego sensu nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostałem olany juz 2 razy przez Smuglera :D Wiec zapytam jeszcze raz co sadzisz o dytsrybucji elektronicznej w cd-action.

PS.Do 3 razy sztuka wiec jak chcesz to sobie nabije jeszcze jednego posta jak mnie znowu olejesz xD :P

PS2.W cytacie nad słowem to były moje slowa ;/

Sadze, ze do czasu gdy szerokopasmowy Necik z transferami rzedu 8 MB/s nie beda TANIM standardem w kazdym domu, to to specjalnego sensu nie ma.

no wiesz na wolnym necie 1, 2MB/s też da się pobierać ;D zawsze można kompa zostawić na noc włączonego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, do kogo się zwrócić z tym pytaniem, więc pytam ciebie.

Jeśli mam orginalnego assasina 2, a gram na piracie. Czy jestem piratem??

Dla mnie - nie. Dopoki masz oryginal, IMO mozesz traktowac pirata jako "backup" gry, do ktorego masz prawo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, do kogo się zwrócić z tym pytaniem, więc pytam ciebie.

Jeśli mam orginalnego assasina 2, a gram na piracie. Czy jestem piratem??

Dla mnie - nie. Dopoki masz oryginal, IMO mozesz traktowac pirata jako "backup" gry, do ktorego masz prawo.

o dzięki ci wszechwiedzący. O wiele lepiej się czuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moj wczesniejszy poscik. Usunolem go gdyz wydawal mi sie bardzo gowniarski. Tak wiec dodam ze dwa pytanka. Mam nadzieje ze nie beda sie powtarzac. ;)

Po pierwsze. Czy czujesz sie sfrustrowany gdy na twa skrzynke mailowa przychodzi koleiny screen shoot z zdjeciem smuglerra ?

Po drugie. Jak mozna podzielic listy przychodzace do. Tzw. "podzial jakosciowy" np. frustrant ziom, piraci, madre listy. Wydaje mi sie ze ostatnio przewazaja listy madrzejsze. To wynik ostrej selekcjii, czy rozwoju spoleczenstwa ? ;)

Jeszcze raz przepraszam za tamten poscik. Z powazaniem

jacobs1000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moj wczesniejszy poscik. Usunolem go gdyz wydawal mi sie bardzo gowniarski. Tak wiec dodam ze dwa pytanka. Mam nadzieje ze nie beda sie powtarzac. ;)

Po pierwsze. Czy czujesz sie sfrustrowany gdy na twa skrzynke mailowa przychodzi koleiny screen shoot z zdjeciem smuglerra ?

Nie.

Po drugie. Jak mozna podzielic listy przychodzace do. Tzw. "podzial jakosciowy" np. frustrant ziom, piraci, madre listy. Wydaje mi sie ze ostatnio przewazaja listy madrzejsze. To wynik ostrej selekcjii, czy rozwoju spoleczenstwa ? ;)

Nie prowadze jakichs statystyk, acz odczuwalny jest spadek listow glupio-antyfanskich ostatnimi laty.

Jeszcze raz przepraszam za tamten poscik.

Niezamaco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, do kogo się zwrócić z tym pytaniem, więc pytam ciebie.

Jeśli mam orginalnego assasina 2, a gram na piracie. Czy jestem piratem??

Dla mnie - nie. Dopoki masz oryginal, IMO mozesz traktowac pirata jako "backup" gry, do ktorego masz prawo.

Dobrze, ze to powiedziales Smuggler, bo z racji problemow z necikem, gram na piracie, uprzednio zaopatrzywszy sie w oryginal, a do zlodzieja mi daleko, wszak tylko kredke w 2 klasie kolezance ukradlem : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielki Smugglerze, który pamiętasz jeszcze czasy, gdy smocze ogry przyszły na świat. Mam do ciebie pytanie.

1. Czy znasz taką stronę jak http://www.themovie.com.pl/ ?

Jeśli nie to polecam.I możesz sobie odpuścić 2 pytanie.

2.Jeśli tak czy nie zauważyłeś 99% podobieństwa między tobą a Krzyśkiem?

PS.ten 1% to taki że on pisze w magazynie filmowym a ty w komputerowym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielki Smugglerze, który pamiętasz jeszcze czasy, gdy smocze ogry przyszły na świat. Zadam jeszcze raz moje pytanie.

1. Czy znasz taką stronę jak http://www.themovie.com.pl/?

Jeśli nie to polecam.I możesz sobie odpuścić 2 pytanie.

2.Jeśli tak czy nie zauważyłeś 99% podobieństwa między tobą a Krzyśkiem?

PS.ten 1% to taki że on pisze w magazynie filmowym a ty w komputerowym

PS2.mateusz(stefan) podważył twoje słowa i dał mi ostrzeżenie za PIRATA AC II, ale nie gniewam się na niego i wybaczam mu. :)

I jeszcze jedno pytanie

Czy uważasz, za pożyczanie gier jako piractwo?

Edytowano przez redron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że taka rzecz istnieje już od dłuższego czasu, a nawet jeśli nie masz ochoty kupować danej piosenki to często można za darmo posłuchać za pomocą last.fm albo myspace, gdzie większość zespołów ma profile. Czasami niektóry utwory można też za free pobrać.

Smuggler czytałeś już "Pod kopułą" czy nadal czasu brak? Bo jutro w końcu idę kupić następną książkę do mojej kolekcji i zastanawiam się czy kupić tą czy może "Rękę mistrza".

Edytowano przez wojtek2320
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Chcialbym sie dowiedziec o ulubionych zespolach redakcjii. Zrobilem wiec maly poscik na forum. Ponizej zapodam linka. Fajnie byloby gdyby pare osob z redakcjii podalo w nim dziesiec najbardziej lubianych zespolow. Jakbys przekonall innych redaktorow moderatorow to byloby cool ;D

A tu link:http://forum.cdaction.pl/Waszych-10-najbardziej-lubianych-zespolow--t90863.html

ZDROWKO ;)

Edytowano przez jacobs1000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielki Smugglerze, który pamiętasz jeszcze czasy, gdy smocze ogry przyszły na świat. Zadam jeszcze raz moje pytanie.

1. Czy znasz taką stronę jak http://www.themovie.com.pl/?

Jeśli nie to polecam.I możesz sobie odpuścić 2 pytanie.

Nie znam

I jeszcze jedno pytanie

Czy uważasz, za pożyczanie gier jako piractwo?

No niestety troszke tak, bo kupujac gre nie masz prawa jej udostepniac "osobom trzecim". Tu sytuacja jest troszke prawnie skomplikowana, ale jak dla mnie troszke cos tu smierdzi.

Smuggler czytałeś już "Pod kopułą" czy nadal czasu brak? Bo jutro w końcu idę kupić następną książkę do mojej kolekcji i zastanawiam się czy kupić tą czy może "Rękę mistrza".

Bierz "reke mistrza" - jest lepsza pod kazdym wzgledem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety troszke tak, bo kupujac gre nie masz prawa jej udostepniac "osobom trzecim". Tu sytuacja jest troszke prawnie skomplikowana, ale jak dla mnie troszke cos tu smierdzi.
A jak to jest u was w redakcji? Gra więcej niż jedna osoba na jednej kopii gry? Zawsze wypowiada się większe grono redaktorów nt. jakiegoś tytułu... Edytowano przez Paveloo951
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie: Co byś zrobił gdybym szła po Wrocławiu (ul. Sukiennice) z 160cm maskotką garfilda?

Zrobił sobie zdjęcie? Próbował zastosować wymianę, np kanapka z serem i ogórkiem za maskotkę? Wyczekał na odpowiedni moment i niczym Ezio wyrwał mi ją z ręki i uciekał po dachu Knajpki " Pod Papugami" Czy po prostu "o fajna maskotka" i poszedł byś dalej w stronę Piwnicy Świdnickiej? : D A może niczym Numer 47 zawinął ubrania mojego Taty z suszarki i nie postrzeżenie wykradł wymarzoną maskotkę? (Pamiętaj o Kostce z Ubrań- Ci co grali w H: BM wiedzą o co chodzi ;p) xDD : p

Edytowano przez gangheroni
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielki Smugglerze, który pamiętasz jeszcze czasy, gdy smocze ogry przyszły na świat.

haha nie no ten tekst mnie rozwalił :laugh:

dobra a teraz kilka pytanek

1. Czy jeśli powiem coś w stylu : ,, Jestem piratem ,, to dostane za to bana ??

2. Czy jesteś kawalerem bo moja koleżanka się o ciebie pyta i mówi że masz śliczne teksty

3. Jakiego usera najbardziej chciałbyś już nigdy nie zobaczyć na tej stronce ??

4. Dla czego recki gier w które nie grałem omijam z daleka a czytam jedynie te recki gier z którymi miałem styczność ( pytam serio bo sam tego zbytnio nie kumam ) np. grałem w Gothicków i uwielbiam o nich czytać , albo w Fife07 , a taką recke np. jak Diablo to nawet nie rusze ( tak dla świadomości w diablo nigdy nie grałęm )

5. Czy mój cenny czas powinien zostać zmarnowany na lektury szkolne czy też poświecić go na granie ??

6. Dla czego jesteś dla mnie taki nie mily ? Nie rozumiem twojej agresywności , może Ty poprostu nie lubisz dzieci

7. W 6 pytaniu pogrubiłem słowo ,, Ty ,, ponieważ chciałem zaznaczyć że postanowiłem zwracać się do ciebie jak do kumpla , moją decyzje uzasadniam tym że się znamy już uuuu z kilka latek , a przyjaźń nasza rośnie z każdym pytaniem do ciebie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...