Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

1). Wracasz do niektórych tytułów, czy raczej nie masz na to czasu?

2). Zaopatrujesz się w Dishonored? Jak ci się widzi ów tytuł? Mocno subiektywnie stwierdzając, IMHO jeden z kandydatów do gry roku, choć na ogół i tak takimi rankingami się nie przejmuję (bo najczęściej ich wyniki są przekłamane w stosunku do rzeczywistości).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ksiazek tak, do gier nader rzadko, chyba ze np. mam chwilke czasu i sobie zapuszcze jakis etap w Call of Duty ktoryms. Ale zeby jakas gre od A do Z, to rzadko. Chcialem "zaliczyc" pierwszego Wiedzmina dla przypomnienia ale i tu nie starczylo czasu i checi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zły dzień to co robisz ? Na pewno chodzisz do pracy... bo i tak trzeba icon_wink.gif . Proszę o odpowiedź "O Wielki Adminie".

Przepraszam "O Wielki Adminie" (z mojej niewiedzy) jeżeli pytanie te zostało już zadane.

"O Wielki Adminie" a tak z ciekawości : jeżeli masz sąsiadów to czy oni wiedzą czym się zajmujesz ? Czy jednak stosujesz kłamstwo ? Przepraszam "O Wielki Adminie" jeżeli te pytanie było niestosowne.

Edytowano przez futufutu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja cos musze sadzic o kazdej rzeczy, ktora jest na tym swiecie?

Eheheh, najwyraźniej ludzie mają cię za jakąś wyrocznię, znawcę wszystkiego i autorytet. Tak samo Kormacze też musi się męczyć ze słuchaniem muzyki, która mu się nie podoba, a o którą pytają użytkownicy.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zły dzień to co robisz ?

Wchodze na forum trollface.gif i sprawiam, ze inni tez go maja.

"O Wielki Adminie" a tak z ciekawości : jeżeli masz sąsiadów to czy oni wiedzą czym się zajmujesz ? Czy jednak stosujesz kłamstwo ? Przepraszam "O Wielki Adminie" jeżeli te pytanie było niestosowne.

Adminem (szczegolnie wielkim) sie nie czuje wiec daruj sobie te tytuly. Moi sasiedzi nawet nie wiedza czym sie zajmuje i wcale mi to nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość, by do magazynu były dołączane okładki na pełniaki (albo chociaż do głównego pełniaka), które możnaby sobie wyciąć i "opakować" nimi zwykłe pudełko DVD? Swego czasu w starszych numerach, były dodawane okładki na CD. Sama często kupuję wersje pudełkowe gier, które już posiadam z Cd-Action (bo to dobre giery są), stąd moje zapytanie. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość, by do magazynu były dołączane okładki na pełniaki (albo chociaż do głównego pełniaka), które możnaby sobie wyciąć i "opakować" nimi zwykłe pudełko DVD? Swego czasu w starszych numerach, były dodawane okładki na CD. Sama często kupuję wersje pudełkowe gier, które już posiadam z Cd-Action (bo to dobre giery są), stąd moje zapytanie. Pozdrawiam.

Jest to do zrobienia, choc w dobie internetu znalezienie sobie okladki covera nie jest wielkim problemem i dlatego z tego zrezygnowalismy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkałeś się kiedyś z brakiem cierpliwości w grze? Tzn. czy kiedykolwiek byłeś u kresu cierpliwości i akurat coś Ci drop'nie itp. Czy podczas gry dostałeś "furii" ? :D

Ps. Podobno masz żelazną cierpliwość biggrin_prosty.gif

Co do poprzedniej odpowiedz na mój post, też mam laptopa z tej słynnej firmy biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Yogi220
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkałeś się kiedyś z brakiem cierpliwości w grze? Tzn. czy kiedykolwiek byłeś u kresu cierpliwości i akurat coś Ci drop'nie itp. Czy podczas gry dostałeś "furii" ? biggrin_prosty.gif

Chocby wczoraj. :)

Ps. Podobno masz żelazną cierpliwość biggrin_prosty.gif

Ale mocno skorodowana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   1 użytkownik

×
×
  • Utwórz nowe...