Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Hmmm... Czemu nie ma pytań co Mac Abry :D? kurde ciągle jeszcze myśle o tym blogu ramzela...

Na tej samej zasadzie nie bylo pytan do Zibiego... to cie nie dziwi?

Witam.

Jako ze niedawno byles chory i teraz wrociles do pracy, mam dla Ciebie pewna piosenke. Mam nadzieje, ze trafi w Twoje gusta. ( Btw, piosenka z ktoregos Jasona :D)

http://www.playlist.com/searchbeta/tracks#...nd%20the%20mask

Nie tak niedawno, bo od polowy pazdziernika i trzymalo do polowy listopada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, dwa pytania:

1) ksiazki jakich autorow polecilbys komus szukajacemu dowcipnych, sarkastycznych tekstow znajdujacych zastosowanie w zyciu codziennym, np. podczas spotkan ze znajomymi przy zgrzewce... mineralnej?

Enki kiedys w swoim felietonie polecil "Paragraf 22" Hellera, mialbys cos do dorzucenia od siebie? :tongue:

2) W styczniowym numerze, w dziale poswieconym najbardziej wyczekiwanym przez poszczegolnych redaktorów tytulom, napisales "tak jak nie rozumiem, co ludzie widza w WoW (...)".

Na kartach poprzednich numerów tez niejednokrotnie podkreslales, ze omijasz wszelkie MMO, bo nie masz nan czasu, w domu nie masz netu, te gry nie kreca Cie "ani-ani" itd.

I tak sie zastanawiam: czy sam zagrales kiedys w WoW, czy swoja opinie o nim wyrobiles na podstawie zaslyszanych w redakcji dysput nt. wyzszosci jednego builda nad drugim i krotkiego spogladania na ekran gry zza ramienia Elda badz Allora? Czy moze po prostu odrzuca Cie stylizacja gry, bo wolisz cos mhhocznego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, dwa pytania:

1) ksiazki jakich autorow polecilbys komus szukajacemu dowcipnych, sarkastycznych tekstow znajdujacych zastosowanie w zyciu codziennym, np. podczas spotkan ze znajomymi przy zgrzewce... mineralnej?

Enki kiedys w swoim felietonie polecil "Paragraf 22" Hellera, mialbys cos do dorzucenia od siebie? :tongue:

Poczytaj cos Chandlera (to takie kryminalki osadzone w latach 40-50 w USA. Bohateerm jest zgorzknialy detektyw, ktory ma naprawde niezle teksty typu "bylem zdyszany jak jednononogi podczas zawodow kopania w dupe" czy "papieros smakowal jak chusteczka hydraulika" itd.

2) W styczniowym numerze, w dziale poswieconym najbardziej wyczekiwanym przez poszczegolnych redaktorów tytulom, napisales "tak jak nie rozumiem, co ludzie widza w WoW (...)".

Na kartach poprzednich numerów tez niejednokrotnie podkreslales, ze omijasz wszelkie MMO, bo nie masz nan czasu, w domu nie masz netu, te gry nie kreca Cie "ani-ani" itd.

I tak sie zastanawiam: czy sam zagrales kiedys w WoW, czy swoja opinie o nim wyrobiles na podstawie zaslyszanych w redakcji dysput nt. wyzszosci jednego builda nad drugim i krotkiego spogladania na ekran gry zza ramienia Elda badz Allora? Czy moze po prostu odrzuca Cie stylizacja gry, bo wolisz cos mhhocznego?

<<<Mhoooczna cukierkowatosc :). Nie lubie WoW, bo jakos nigdy mnie takie gry nie krecily i tyle. Jaka jest radocha w "farmieniu expa"? Nie czuje tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, mam takie zapytanie, (nie żebym był jakoś wcipski, ale jestem ciekawy, jak coś to nie odpowiadaj) czy prowadzenie tematu na forum jest chociaż troszke wliczane do twojej pensji, czy poprostu sam z dobrej woli odpowiadzasz

(czasem i na głupie... :D) pytania swoich fanów i fanów CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie czytac i nie czuje sie z tego powodu gorszy, ani w zadnym wypadku glupszy. Jednak bede musial w tym roku przeczytac wybrana lekture(kompetentna dla osob z wiekiem licealnym). Nie dawno ogladalem film Forrest Gump, ktory baaardzo mi sie spodobal. Czy czytales ksiazke o Forrescie i czy ja polecasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze nie widzę powodów do takiej frustracji moim listem. Nie czytałem całego forum a więc nie wiedziałem, że coś takiego już było ( za co bardzo przepraszam ). Chciałem tylko pokazać jaki jesteś sławny i że, idea Smugglera działa, Skoro ludzie śledztwa już urządzają. A jeszcze jedno uważam, że śledztwo Ramzela jest bardzo przekonywujące. I moim zdaniem takie śledztwa tylko wzmacniają idee Smugglera ponieważ więcej ludzi zaczyna się zastanawiać kim ten typ naprawdę jest...

Edytowano przez ZDUNIEK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie skończcie już z tym szukanie, jak nazywa sie Smuggler. Co prawda sam takie "śledztwa" urządzałem, ale po krótkim czasie z tego zrezygnowałem. Nie chce facet, żeby ujawnić jego nazwisko, to nie. Albo chce, żeby czytelnicy się męczyli. I wpadacie w te "sidła". A szanowny Smugg tylko się śmieje z tego, jak ta młodzież potrafi być żałosna. Choć pewnie też czasem uśmiecha się pod nosem, gdy ktoś jest na tropie i myśli, że jednak ktoś jest jeszcze dosyć inteligenty w młodym pokoleniu. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zaraz zaraz... Może w tym linku to Smugg, może Mac Abra, Może Św. Mikołaj... ale wiesz, raczej sie chyba nie powinno na forum publikowac czyjegoś konta na Nk, tym bardziej że są tam jego dane osobowe. (tzn. imie nazwisko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytań związanych z wakacjami ciąg dalszy.

Czy kiedykolwiek zdarzyła Ci się jakaś przygoda na wakacjach, którą pamiętasz do dzisiaj? Jeśli tak, to proszę podaj nazwę miejscowości i może podziel się z nią z nami (jeśli jest taka bardziej prywatna to spoko, nie podawaj).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już nie wkurzaj się, kiedy ktoś pisze, kim jesteś :P

Zacytuję z FAQ:

" Czemu utajniasz dane o sobie?

Widać nie mam predyspozycji do bycia "gwiazdą". A ponadto, moje życie prywatne to moja prywatna sprawa - nikt nie lubi, jak inni wściubiają nos w jego prywatność, prawda? A ja już jestem wręcz na tym punkcie uczulony. Dlatego nie pytajcie: ile masz lat, jak masz na imię, czym zajmuje się twoja żona itd., i tak nie odpowiem."

Dlatego powinieneś odłożyć na bok fuchę młodego detektywa -.-'

To już się robi nudne jak tyle dzieci neo próbuje odkryć tożsamość Smugglera.

@BTW

Czy ktoś u Was gra/zbiera Warhammera/LotR'a ?

Edytowano przez Crevious
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kittie

Czy oprócz przesławnego blogu opierasz się na jeszcze innych dowodach, że Smugg to Mac Abra?

Nie? I czemu mnie to nie dziwi...

Czy Mac Abra bardzo się denerwuje, gdy dowiaduje się, że kolejny mały detektyw myśli że TY i ON yo jedna osoba?

A może podchodzi do tego zupełnie obojętnie - bo jako człowiek na poziomie nie będzie dyskutował z ludźmi takiego (niskiego) pokroju?

// Daruj sobie. Nie każdy człowiek który wierzy w to że SM to MA, musi być "niskiego pokroju". - Kagex //

EDIT: Jakby był wyższego, to szybko by odkrył, że to bujda... No ale skoro tak mówisz, to zapewne tak jest :blush:

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, mam takie zapytanie, (nie żebym był jakoś wcipski,

Jakiiii? :laugh: :woot:

ale jestem ciekawy, jak coś to nie odpowiadaj) czy prowadzenie tematu na forum jest chociaż troszke wliczane do twojej pensji, czy poprostu sam z dobrej woli odpowiadzasz

(czasem i na głupie... :D) pytania swoich fanów i fanów CDA?

W zakresie obowiazkow nie mam ani slowa o prowadzeniu forum. Tym niemniej uwazam, ze to moj obowiazek.

1.Kto to jest ten W. Łysiak?

Use Google, Luke. Pisarz. Kiedys pisal genialne powiesci (np. "Flet z mandragory") ale po upadku komuny uznal, ze to on ja obalil, no moze z paru kolegami, a reszta i ci co u wladzy, to ubecja, zdrajcy, sprzedawczyki, Zydzi itd. I pluje na nich ile sil, a w kazdej ksiazce kreuje sie na Jedynego Sprawiedliwego itd. Krotko mowiac - swietny pisarz, maly zalosny czlowiek

2. Skąd wziąłeś pytania i odpowiedzi do "testu na nałogowca"?

Tam, gdzie konczy sie szyja mam taka narosl, a w niej cos takiego co wazy jakies 1.5 kg i jest pofaldowane mocno...

Czy wycieczki po redakcji CDA są "za free"? :P Bo z klasą jedziemy gdzieś w chyba maju do Wrocławia i mielibyśmy dodatkową atrakcję :P Bo w FAQ czytałam, że takie wycieczki są możliwe. :D

Sa za free choc warto poczytac felieton Qnika na ich temat pare miesiecy temu.

PS.: Dziwnym trafem zabraknie wtedy Smugglera, MacAbry i Jerzego Poprawy, nieprawdaż ? ;) Bo czytałam, że wtedy jesteś w redakcji nieobecny :P

Mac Abra czyli Jerzy Poprawa zwykle jest w redakcji. Smuggler natomiast bywa kiedy chce. :)

ok.

Żeby nie było spamu, w numerze 161 czyli 02.2009 w NL była zagadka, czy rozwiązałeś ją?

Ja posiedziałem najpierw 10 min ale dopiero na nastepny dzień dopiero wpadłem oco chodzi :)

Jasne. Znam ja od dawna. :)

Smugg dużo czasu przeznaczasz w domu na granie? I czy grasz w starsze gierki cz zajmujesz się nowymi tytułami?

Mniej niz kiedys, ale nadal gram w domu, choc stosik gier "do zaliczenia" ma juz z 20 cm chyba. :/ (ale w firmowych pudelkach, wiec tak naprawde jest ich z 5-7). W nowe gram zeby wiedziec "co jest grane" w stare tylko te, ktore naprawde lubie. Ostatnio zaliczylem Frontlines: Fuel of War z tych W MIARE nowych. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, jeśli chciałbym jako kompletny amator poświęcić pieniądze na zakup aparatu to ile na początke musiałbym uzbierać żeby wydać? Oraz jeśli od początku nwet amatorom polecasz kupować obiektywy to również za ile mniej więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear Smuggler, mam pytanie. Wiem że pożyczacie gry z redakcji. Piszesz cały czas że nie masz czasu na granie i wogóle - jaka była ostatnio pożyczona gra? Chodzi mi o taką, której po prostu nie mogłeś sobie darować. ;)

I drugie pytanie - mam orginalnego THUG'a2, lecz jest strasznie porysowany i boję się że niedługo całkiem przestanie działać. Czy jak zrobie sobie kopię zapasową tej gry, zostanie to podciągnięte pod piractwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kittie

Tak, tak, jesteś dziewczyną, co wiąże się z wiadomymi konsekwencjami... m.in. bardzo delikatne organy (z rekami na czele) których oszczędzanie jest sensem waszego istnienia. I opieram się tu na wieloletnim kontakcie z przedstawicielkami płci pięknej... Nie generalizuję oczywiście - co by się nikt nie obraził :):tongue:

Nie żebym się bawił w moderatora, ale musisz od razu cytować cały post? Wiem, że nawet Smuggler robi to notorycznie, no ale ON jest zdecydowanie ponad wszystkimi forumowiczami :unsure:

Do Smugglera:

Czy w pracy (i w domu) piszesz na standardowych klawiaturach, czy lubisz "wybajerzone" modele typu np. G19?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w zasadzie jedno pytanie a propos kwestii poruszonej przez Szwenia. Czemu Smugglerze bardzo często cytujesz całą, długą wypowiedź, która często gęsto znajduje się tuż nad Twoją odpowiedzią? Ogólnie takie coś jest na forum zabronione, dlatego ciekawi mnie czy nie uważasz, że nie dajesz tym dobrego przykładu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...