Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Czy istnieje szansa na zdobycie zdjęcia Twoich kapci z garfieldem? Taka zdobycz dla mnie byłaby... yhm... powiedzmy, że nie musiałbyś się obawiać, że zrobię sobię z nich ołtarzyk, otoczę świecami, kadzidłami i sybmolami religii zupełnie nie powiązanych z tematem (ogólnie są jakieś religie powiązane z garfieldem?), nie składałbym temu zdjęciu krwawych bądź niekrwawych ofiar z żywych bądź też nieżywych istot, nie spałbym w najbliższym otoczeniu tego zdjęcia i z całą pewnością nie umieściłbym go w miejscu, gdzie załatwiam fizyczne potrzeby (w żadnym z możliwych cełów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abra Kadabra Smuggler to Mac Abra ---> http://ramzelsworld.blogspot.com/2007/12/smuggler.html Mam nadzieję, że Smuggler nie obrazisz się, że to wrzuciłem, ale niestety wydało się kim naprawdę jesteś Jerzy Poprawo !!!

PS: Uwielbiam Garfielda

Usagi -> ten felietonik jest stary jak świat, a smuggler już gdzieś się do niego ustosunkowywał

Ten tekst ma kilka miesięcy. I jakoś nie mogę sobie wyobrazić, jaki to ma wpływ na prezentowane tam przeze mnie poglądy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakąś pracę oprócz CDA?

Kiedyś byłeś zastępcą naczelnego i w stopce było napisane Zbigniew Bański, a Zbigniew Bański to dyrektor wydawniczy wydawnictwa Bauer. A Zbigniewa Bańskiego było widać na zdjęciu razem z Jerzym Poprawą i Michałem Kicińskim w marcowym CD-Action w HitIt 2007. Strona 138

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Zawsze mnie intrygowało. Dlaczego ludziom, aż tak zależy na odkryciu Twojej tożsamości XD ? Według mnie, próbują się w jakiś sposób dowartościować, albo zająć czymś czas bo ściągnięciu wszelkich możliwych gier... Ta opinia jest raczej zgodna z prawdą, gdyż rozmawiałem z takimi, którzy nie widzą życia przed sobą, jeno ciągłe "Who is Smuggler"... Obserwacja ludzkich zachowań potrafi być bardzo interesującym czasoprzyspieszaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan twórczości Kinga zapewne czytałeś jego powieść fantasy "Oczy smoka". Dla mnie była to pierwsza powieść tego autora (sięgnąłem po coś lekkiego na początek, bo ciut przeraziła mnie jego wielka sława) i bardzo mi się podobała. Może jest mało fantastyczna w porównaniu choćby do "Władcy pierścieni", ale jest niesamowicie plastycznie opisana, czułem się niemal tak jakbym oglądał film. Jak ty ją oceniasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi to wstrząsająco od gościa znikąd, ale wiem, kim jest Smuggler <pwned> Doszliśmy do tego z niejakim Vallierem i jak tak się zastanawiam, to to nawet prawdopodobne jest ; d

Tylko tak trochę kiepawo tu napisać, bo jeśli jest to prawda, to po największej tajemnicy CDA ; / Zapytałbym w mailu, ale te moje do CDA chyba nie dochodzą, bo już kilka wysłałem (szczerych, raz nawet prosiłem o samą odpowiedź, żeby wiedzieć czy coś dociera, a tu nic).

Zacząłem się nad tym zastanawiać, jak w wakacje (dzień wydania numeru z Mirror's Edge) byłem u was w redakcji.

Tak na marginesie - pytań do Huta nie widzę, do Mac Abry, który pisał artykuł "Byty Wirtualne" w "Z Archiwum X - Lecia" także, to zapytam Ciebie: czemu nie napisaliście, że Constanty Foch - Hut? Dawno już nie widziałem żadnego tekstu imć Focha, tak więc...

Dowody (tak pamiętam):

a ) Recenzja bodaj Republic: The Revolution [autor: Constanty Foch]

patrzę na screen, a bohater nazwany został "Hut Sengee". Przypadek? Jasne.

b ) Któraś z gier, którą dodaliście na Covera (chyba Conflict - Vietnam) miała taki błąd w opisie, że w rubryczce z danymi gry stało: Recenzja - Hut Sędzimir, a jak zajrzałem do stosownego numeru, recenzję napisał Constanty Foch (albo odwrotnie). Kupy się nie trzyma i łączy z punktem "a". ; )

Teraz potwierdźcie, czy to Hut?

Takiż ze mnie podły demaskator.

@edit:

Kurde no! Teraz zajrzałem na poprzednią stronę i mnie ktoś wyprzedził. Z tym, że Mac Abra to był jeden z dwóch głównych podejrzanych, ten "bardziej drugi". Jeśli SMG zdementuje to, co napisano na poprzedniej stronie, to ja zaatakuję ; p

Edytowano przez Matrik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zwracam honor. :P Z taką żyłką detektywa i zacięciem zrobiłbyś niezłą karierę w W11 :rolleyes:

A żeby nie było, że offtopicuję: Będzie dalsza część artykułu o aparatach cyfrowych twojego autorstwa? Wybierasz się do kina na nowego Garfielda? Słyszałem głosy, że to film dla przedszkolaków. :P

Edytowano przez olszes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy twojej rodzinie nie przeszkadza brak internetu w domu?

Przeszkadza i mam wrazenie, ze wkrotce skapituluje... tzn. zalatwie sobie lacze. Coz zrobic, vox populi vox dei.

Jako wielki fan twórczości Kinga zapewne czytałeś jego powieść fantasy "Oczy smoka". Dla mnie była to pierwsza powieść tego autora (sięgnąłem po coś lekkiego na początek, bo ciut przeraziła mnie jego wielka sława) i bardzo mi się podobała. Może jest mało fantastyczna w porównaniu choćby do "Władcy pierścieni", ale jest niesamowicie plastycznie opisana, czułem się niemal tak jakbym oglądał film. Jak ty ją oceniasz?

A wiesz, ze nie czytalem... Jakos wole Kinga w klasycznym dla niego kanonie "groza". Z drugiej strony Mroczna Wieze pochlonalem z entuzjazmem, wiec moze i na Oczy Smoka sie skusze.

:

A żeby nie było, że offtopicuję: Będzie dalsza część artykułu o aparatach cyfrowych twojego autorstwa? Wybierasz się do kina na nowego Garfielda? Słyszałem głosy, że to film dla przedszkolaków. :P

Coz, moze bedzie, choc na pewno nie za miesiac.

Na nowego Garfa isc nie zamierzam, wystarczylo mi ze bylem na pierwszej czesci.

Jednym sensowym filem z Garfem jest animowany pelnometrazowy "Garfield get real". Tez nie powala ale mozna go obejrzec bez checi ugryzienia sie w d... ze zlosci.

Mój "kochany" tato powiedział że kupiony aprat musi miec gwarancję. Więc jakie nowe polecasz ( jakis jeden tańszy i kilka trochę droższych )

Szczerze mowiac w nowych kompaktach sie nie orientuje, bo mam lustrzanke. Nadal polecam A610/20/30. :) Z tego co wiem szykuje sie spora rewolucja i panasonic majstruje jakis superhiper aparat kompaktowy, jego specyfikacja wyglada BARDZO obiecujaco ale poki co go nie ma a cena, obawiam sie, bedzie powyzej 1000 zl (tylko nie wiem jak bardzo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, ze nie czytalem... Jakos wole Kinga w klasycznym dla niego kanonie "groza". Z drugiej strony Mroczna Wieze pochlonalem z entuzjazmem, wiec moze i na Oczy Smoka sie skusze.

Na nowego Garfa isc nie zamierzam, wystarczylo mi ze bylem na pierwszej czesci.

Jednym sensowym filem z Garfem jest animowany pelnometrazowy "Garfield get real". Tez nie powala ale mozna go obejrzec bez checi ugryzienia sie w d... ze zlosci.

A co z "horrorowego" Kinga byś polecił na dobry początek? Niedawno zakupiłem "Mroczną połowę" i scenariusz "Sztorm stulecia", ale jeszcze nie czytałem. Poza tym wydaje mi się, że zaczynanie poznawania Kinga od scenariusza jest trochę dziwne.

Pamiętam, że kiedyś był też serial animowany. Nie jestem wiernym wyznawcą Garfielda, więc mi się podobała. Chociaż ty możesz mieć inną opinię.

Edytowano przez olszes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną prośbę. Wiem, że czasu wolnego masz mało, a jak już nie musisz pracować to masz czym go zagospodarować, jednak spróbować chyba nie zaszkodzi... Mianowicie - od jakiegoś czasu piszę recenzje. Ogólnie mało czasu mam, więc skupiam się tylko na recenzowaniu [zapowiedź chyba jedną napisałem od hmm roku pisania?] tego w co gram. W związku z tym czy mógłbym Ci podesłać maila z paroma tekstami ew. zaprosić na ja.gram.pl/JayL i prosić o ocenę moich tekstów, może jakieś porady? Ostatnio ciągle zdaje mi się, że moje recenzje to raczej rozbudowane opisy, a zbytnio nie wiem co z tym zrobić [przecież nie wytnę połowy tekstu...]. Będę baardzo wdzięczny jeśli się zgodzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z "horrorowego" Kinga byś polecił na dobry początek? Niedawno zakupiłem "Mroczną połowę" i scenariusz "Sztorm stulecia", ale jeszcze nie czytałem. Poza tym wydaje mi się, że zaczynanie poznawania Kinga od scenariusza jest trochę dziwne.

Pamiętam, że kiedyś był też serial animowany. Nie jestem wiernym wyznawcą Garfielda, więc mi się podobała. Chociaż ty możesz mieć inną opinię.

Mroczna polowa to imo najgorsza w ogole ksiazka Kinga. Nie radze od niej zaczynac. Na poczatek "Carrie" bo to jego debiut a jak chcesz skoczyc od razu na gleboka wode to "Lsnienie" albo "Smentarz dla zwiezakow" (rozne polskie tytuly - Cmętaż dla zwieżąt itd.) albo "miasteczko salem". Ew. zbior opowiadan np. "cztery sezony" czy "Szkieletowa Zaloga" albo "Nocna Zmiana"

Serial animowany z Garfem tez byl w porzadku, ale mowilismy o filmach kinowych...

Mam pewną prośbę. Wiem, że czasu wolnego masz mało, a jak już nie musisz pracować to masz czym go zagospodarować, jednak spróbować chyba nie zaszkodzi... Mianowicie - od jakiegoś czasu piszę recenzje. Ogólnie mało czasu mam, więc skupiam się tylko na recenzowaniu [zapowiedź chyba jedną napisałem od hmm roku pisania?] tego w co gram. W związku z tym czy mógłbym Ci podesłać maila z paroma tekstami ew. zaprosić na ja.gram.pl/JayL i prosić o ocenę moich tekstów, może jakieś porady? Ostatnio ciągle zdaje mi się, że moje recenzje to raczej rozbudowane opisy, a zbytnio nie wiem co z tym zrobić [przecież nie wytnę połowy tekstu...]. Będę baardzo wdzięczny jeśli się zgodzisz.

Sorry ale dla zasady nie oceniam takich tekstow, bo wszystkich co mi przsylajac "obsluzyc" nie dam rady, a dzielic na rownych i rowniejszych nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zadałem Smugglerowi to samo pytanie! Stronę wcześniej! Trzeba czytać to co inni napisali!

PS Przepraszam jeśli zabrzmiało to zbyt złośliwie lub coś w tym stylu.

Ja tez przepraszam ze nie przeczytałem i jednak trochę złośliwie to zabrzmiało, ale dobra jakoś przeżyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo ostanio zauważyłem, że siedzisz na forach dłużej niż kiedyś. Masz neta już w domu, czy drugą zmianę w redakcji wprowadzili? Bo na deadline to chyba jeszcze nie pora?

Jak trzeba to sie siedzi i tyle, a powodow moze byc 1001, niekoniecznie deadline.

A czy czytałeś jakieś polskie fantasy autorów np. Andrzej Sapkowski lub Andrzej Pilipiuk??

Nie, kurde, pierwsze slysze. Szczegolnie Sapkowski nic mi nie mowi. Nie wiem tez co to jest PC, a juz skrot CDA kompletnie nic mi nie mowi. Nie potrafie tez pisac i nie wiem jak sie zalogowac na forum CDA.

...bo co ja mam powiedziec, jak kurde w FAQ pisze, ja 1001 zachwycalem sie wiedzminem (powiescia...), i wiele razy polecalem Sapka do czytania.

Ech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...