Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Smuggler polecił byś jakąś dobrą książkę? Jakiś kryminał lub thriller, byłbym wdzięczny wink_prosty.gif

Ale jak mam cos polecic, jak nie znam twoich gustow? to co dobre dla mnie, nie musi byc dobre dla ciebie...

Z kryminalow moze cos goscia o nazwisku LeeChild?

Z horrorow/thrillerow - Ketchum "Dziewczyna z sasiedztwa" - horror ale bez wampirow i sil nadprzyrodzonych, tylko ludzie i to, co maja w glowach. Ketchum wyglada jak King zamieniony w zombie i tak tez pisze - brutalna, krwista proza ale z klasa, nie ma flakow dla flakow...

Zakładając, że admin serwera gry nie miałby dostępu do Twojego IP, co odpowiedziałbyś na jego pytanie - where are you from mate? - jeśli akurat grałbyś na serwerze, na którym banuje się polskich graczy? Przyznałbyś się, że jesteś z Polski i np. straciłbyś wbite statystyki, czy raczej I'm from England?

ALe ja nie gram w sieci, wiec nawet nie rozwam "a co gdyby..."

Czytałeś ksiazke Mastertona " Szary Diabel" ? Kolega mowil mi, ze calkiem niezla ale jakos nie jestem przekonany do zakupu...

Masterton to dla mnie 3 liga horroru, szkoda na niego czasu. Kiedys, dawno temu (Manitou...) czasem pisal niezle ksiazki, ale teraz juz tylko wali seryjna tandete.

Mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy jeżeli chodzi o negocjacje w sprawie pełniaków do pisma? Chodzi mi o bardziej jak się kontaktujecie, z kim itd.

A mojego PiINu nie chcesz do tego? :)

Jesteś tego świadom, że jeśli ktoś dokładnie przeczyta FAQ to dowie się ile masz lat ?

Watpie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko. Jeżeli dostajecie do recenzji gry, które wymagają aktywacji na Steam, Origin czy GfW - LIVE, to macie jedno duże redakcyjne konto np. na Steam, na którym "testowane" i "grane" są wszystkie te tytuły, czy jakoś inaczej? Jeżeli tak, to musi być pokaźna kolekcja :D

Pozdrowionka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az szkoda sobie taka liczbe popsuc. :) W realu to mam z 16K postow, ale pare razy w historii forum byly rozmaite czyszczenia...

Mam jedno pytanko. Jeżeli dostajecie do recenzji gry, które wymagają aktywacji na Steam, Origin czy GfW - LIVE, to macie jedno duże redakcyjne konto np. na Steam, na którym "testowane" i "grane" są wszystkie te tytuły, czy jakoś inaczej? Jeżeli tak, to musi być pokaźna kolekcja biggrin_prosty.gif

Pozdrowionka

To sa tajemnice redakcji, ale sa rozne konta, nie powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, że w nieco starszych o kilka lat numerach CDA, wspominałeś często, że nie grasz w multi bo po prostu nie masz dostępu do internetu. No i w tym miejscu zadaje pytanie. Czy sytuacja się zmieniła? Grywasz w multplayerze i czy masz jakąś grę sieciowa do, której regularnie wracasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...