Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Mam pytanie do Smugglera, i innych forumowiczó miałem kiedyś problem. Beyond good and evil, chyba każdy to zna, w każdym razie to była gra, która poszłaby nawet na moim kompie(mało jest takich takich gier) no i pomyślałem, żeby kupić. Idę do EMPIKA niema. Chce od kogoś pożyczyć, nikt tej gry nie posiada. Z pewnych powodów kupno przez internet odpadało. :dry: Zostawał pirat, koniec końców tego nie zrobiłem. No, ale ciekawe co o tym powiecie????

Ze Ciemna Strona kusi - latwo i szybko osiaga sie cel. A ja kiedys dwa lata polowalem na pewna plyte - i wiesz jaka byla radosc, gdy w koncu udalo mi sie na nia trafic? A pewnie "z netu" bym sciagnal po godzinie...

Nie dowiesz sie jaka to satysfakcja, gdy W KONCU sie uda, idac na skroty, grajac na czitach itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że nie lubisz gwiazdorzyć, ale może nie przesadzasz z tym niegwiazdorzeniem? W końcu, nieujawniając prawie niczego o sobie, tylko podsycasz teorie spiskowe i robi się wokół Ciebie jeszcze więcej szumu. Smuggler, wszyscy o tobie gadają, zadają Ci najwięcej pytań, tworzą rozmaite teorie spiskowe, TY JESTEŚ GWIAZDA :cool:!!!!!!! Nie zastanawiałeś się nad tym ????

Edytowano przez darthmetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że nie lubisz gwiazdożyć, ale może nie przesadzasz z tym niegwiazdożeniem?

W końcu, nieujawniając prawie niczego o sobie, tylko podsycasz teorie spiskowe i robi się wokół Ciebie jeszcze więcej szumu. Smuggler, wszyscy o tobie gadają, zadają Ci najwięcej pytań, tworzą rozmaite teorie spiskowe, TY JESTEŚ GWIAZDA :cool:!!!!!!! Nie zastanawiałeś się nad tym ????

Ale co to znaczy "byc gwiazda"? mam wystapic u Kuby W. i pojawic sie na okladke Gali? Zupelnie mnie takie objawy "gwiazdoRZenia" nie kreca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jesteś zadowolony z kindle, używasz go zawsze/tylko w podróży/a może jeszcze inaczej? Mając pod ręką książkę (w bibliotece/od znajomego), wolisz ją ściągnąć na czytnik, czy jednak w tradycyjnej formie?

Majac do wyboru ksiazke papierowa i Kindla wole papierowa. Ale Kindle ma ta przewage, ze jest pod reka, a jesli nagle najdzie mnie ochota by poczytac sobie jakas ulubiona ksiazke, a jestem 200 km od domu - to co wtedy? W tramwaju itd. tez wygodniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była najgłupsza chwila w twoim życiu, w sensie że chciałeś zapaść się pod ziemię :ninja: ???? Podaj przykład.

Niby dlaczego mam jakas zenujaca chwile swego zycia "rzucac na pozarcie" innym? Co ja, ekshibicjonista emocjonalny? A tu "Fakt"?

:ohmy:

Moze jeszcze mam opisac "swoj pierwszy raz"?

Facet...

:dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na pytanie ''jakiej jesteś orientacji'' :D

A tak serio... podaj stare gry na, które kiedyś bardzo czekałeś, a nie zrobiły najmniejszego wrażenia dobrej gry...

Nie pamietam, nie staram sie pamietac tego, co bylo dla mnie rozczarowaniem, bo po co? No ale "Black&White" to mi sie wryla w pamiec...

Sorry, że Cię o to zapytałem, to było chyba faktycznie głupie z mojej strony :/ ...

Spoko, tylko czasem warto pomyslec zanim sie zada pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy według ciebie, jeśli posiada się jakąś książkę na papierze, to czy można ją też pobrać w pirackim PDF-ie (ewentualnie samemu zeskanować)? A może sam tak zrobiłeś ze swoją pewnie bogatą biblioteczką? Bo zastanawiam się nak Kindlem, i mam wiele książek lubianych przeze mnie papierowych. A IMHO kupywać dwa razy tą samą książkę to trochę przepłacanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smugglerku a ja mam pytanie jeśli możesz na nie odpowiedzieć, z góry dzięki :)

1. Jaki model kompakta posiadasz? i co sądzisz o Canon PowerShot SX130 IS klik

2. Co najbardziej lubisz fotografować? i w czym się bardziej odnajdujesz?, ludzie, architektura, przyroda etc.? :)

3. Masz może jakiś upatrzony nowy model Lustrzanki który chciałbyś zmienić i kupić czy raczej trzymasz się starej?

4. Co myślisz o zdjęciach w czasopiśmie NG?

5. Masz jakiegoś ulubionego fotografa które wielbisz, ze zdjęć, stylu itd.?

6. Jakaś wymarzona wycieczka żeby fotografować, pobyć i pozwiedzać?

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy według ciebie, jeśli posiada się jakąś książkę na papierze, to czy można ją też pobrać w pirackim PDF-ie (ewentualnie samemu zeskanować)? A może sam tak zrobiłeś ze swoją pewnie bogatą biblioteczką? Bo zastanawiam się nak Kindlem, i mam wiele książek lubianych przeze mnie papierowych. A IMHO kupywać dwa razy tą samą książkę to trochę przepłacanie.

Ja pare swoich ulubionych ksiazek pociagnalem OCR i mam na Kindlu - tak czy siak tylko ja z nich korzystam, wiec nie wydaje mi sie, zeby ktokolwiek na tym ucierpial (naturalnie oryginaly tez mam, stoja na polce).

Hej Smugglerku a ja mam pytanie jeśli możesz na nie odpowiedzieć, z góry dzięki :)

1. Jaki model kompakta posiadasz? i co sądzisz o Canon PowerShot SX130 IS klik

Z kompaktow mam starego Canona A610 i uwazam, ze ciagle daje rade. Co do tego modelu (twego) to z zalozenia nie bralbym niczego co ma zoom wiekszy niz gora 5-6x. Bo im wiekszy zoom tym gorsza matryca i optyka, bo zawsze jest cos za cos. Zoom 12x tak naprawde do niczego sie nie nadaje, a focenie golebi na dachu szybko sie nudzi. Duzo wazniejszy jest szeroki kat obiektywu niz duzy zoom i duzza matryca (co nie oznacza "majaca DUZO pikseli, a tylko jej FIZYCZNY rozmiar).

2. Co najbardziej lubisz fotografować? i w czym się bardziej odnajdujesz?, ludzie, architektura, przyroda etc.? :)

Street-foto

3. Masz może jakiś upatrzony nowy model Lustrzanki który chciałbyś zmienić i kupić czy raczej trzymasz się starej?

W zupelnosci mi wystarczy to, co teraz mam.

4. Co myślisz o zdjęciach w czasopiśmie NG?

Nic. :) Podobaja mi sie i tyle.

5. Masz jakiegoś ulubionego fotografa które wielbisz, ze zdjęć, stylu itd.?

Z polskich lubie Dragana za specyficzny styl portretow.

6. Jakaś wymarzona wycieczka żeby fotografować, pobyć i pozwiedzać?

Jedna? Milion...

Czy chciałbyś ujrzeć nową trylogie Gwiezdnych Wojen????

Nie, bo to by bylo rozczarowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Co do tego modelu (twego) to z zalozenia nie bralbym niczego co ma zoom wiekszy niz gora 5-6x...

Dzięki za radę ale wiesz trudno znaleść taki kompakt teraz, jak ostatnio jest taka moda im więcej pixeli to lepszy aparat. Może jakiś kompakt z firmy Benq nie jest może fest znane ale pasuje i można wśród modeli znaleść kompakcik z manualnymi trybami i zoomem do 6x.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Co do tego modelu (twego) to z zalozenia nie bralbym niczego co ma zoom wiekszy niz gora 5-6x...

Dzięki za radę ale wiesz trudno znaleść taki kompakt teraz, jak ostatnio jest taka moda im więcej pixeli to lepszy aparat. Może jakiś kompakt z firmy Benq nie jest może fest znane ale pasuje i można wśród modeli znaleść kompakcik z manualnymi trybami i zoomem do 6x.

Kup se starego Canona A610/20/30 - wydasz pare stowek a aparacik daje rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałbym czy wybierasz się na ponowną premierę Mrocznego Widma czyli Epizod I w 3D, ale przeczuwam jaka będzie odpowiedź - za pewne będzie miała coś wspólnego z odgrzewanym kotletem ;) Przemogłem się - wybierasz się ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałbym czy wybierasz się na ponowną premierę Mrocznego Widma czyli Epizod I w 3D, ale przeczuwam jaka będzie odpowiedź - za pewne będzie miała coś wspólnego z odgrzewanym kotletem ;) Przemogłem się - wybierasz się ?

Niespecjalnie. Jakbym mogl obejrzec sam pojedynek jedi z Maulem, to moze. Ale szkoda mi czasu na reszte filmu.

Zadowolony na myśl o kontynuowaniu Wiedźmina przez A. Sapkowskiego ?

Tak, choc uczucia mam mieszane - IMO Sapkowski mocno stracil literacka forme... wiec nieco obawiam sie koncowego wyniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...