Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Czy używasz jakichś programów do edycji zdjęć autorstwa własnego? Jeśli tak to jakich?

Photoshopa sprzed 10 lat...

Znasz może cykl powieści z serii "Koło Czasu" Roberta Jordana? Jeśli tak, to czy warto, w ogóle się tymi zainteresować?

Nie znam...

Miłego urlopu na Bahamach.Nie zapomnij o swojej biblii z autografem :D

Pytanie do Ciebie jak wrócisz : Zajmowałeś się kiedyś dziennikarstwem innym niż komputerowym ? Pracowałeś w jakiejś gazecie/dzienniku ?

Wspolpracowalem z pismami komputerowymi.

Mam pytanie czy prowadziłeś kiedyś motocykl?Jeżeli tak to czy się podobało, jeżeli nie to czy chciałbyś :) Dzięki za odp.

Tylko motorower. Ale majac 10 lat probowalem odpalic Junaka, ktory nalezal do dziadka. Dwie godziny pod nim lezalem, zanim mnie znalezli i wyciagneli... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dostajecie miesięcznie? +4000?(jeśli można spytać) A rekrutacje w CDA prowadzicie jakąś? i na jakiej zasadzie? Jeżeli jakiś redaktor przejdzie na emeryturę. Jak bd studiował w Wa-wie chociaż bliżej do Szczecina mam to wpadnę do was i podrzucę jakieś ciacho(ale nie koleżanki bo one są dla mnie ;D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dostajecie miesięcznie? +4000?(jeśli można spytać)

Tak 4000 na cala redakcje, a potem sie bijemy, zwyciezca bierze wszystko, reszta czeka na pizze od odwiedzajacych.

A rekrutacje w CDA prowadzicie jakąś? i na jakiej zasadzie?

Masz pizze? To wejdz. :)

Jeżeli jakiś redaktor przejdzie na emeryturę. Jak bd studiował w Wa-wie chociaż bliżej do Szczecina mam to wpadnę do was i podrzucę jakieś ciacho(ale nie koleżanki bo one są dla mnie ;D)

...Ze co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dostajecie miesięcznie? +4000?(jeśli można spytać)

Tak 4000 na cala redakcje, a potem sie bijemy, zwyciezca bierze wszystko, reszta czeka na pizze od odwiedzajacych.

To normalnie jak Money in the bank (WWE) :) Zgadza się?Tylko macie tam drabinę może czy masz podesłać?Bo na podłodze to chyba za twardo :P

Co do odp. na moje pytanie

Ja jeździłem na SHL 175 w zeszłym roku.Wrażenia super! :)

Edytowano przez matidop
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytales ksiazki Kinga : To, Wielki Marsz czy Ostatni Bastion? Jezeli tak to co o nich sadzisz? Aktualnie zostalo mi okolo 100 stron " Tego" :)

Czytalem wszystko Kinga... Wielki Marsz nieco niekingowski ale dobry, Bastion jest OK choc nie nalezy do moich ulubionych "kingow". TO jest dobre choc - czeste to u Kinga - przegadane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luukaszz

Smuggler mam do Ciebie pytanie: w necie można znaleźć programy do ściągania filmików z YouTuba, czy jest to legalne? A jeśli tak, to jakbym napisał na forum "Dzięki programowi XXX ściągniecie filmiki z YouTuba" to dostał bym banana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugglerze.

Przeczytałem prawie cały temat i dawno temu wspomniałeś że parę osób odkryło twoją tożsamość i dowiedziało się jak wyglądasz.

Czy zdarzyło się kiedyś że wybraniec po poznaniu twojego wyglądu był zawiedziony? Tj. dowiedział się że Smuggler to tak naprawdę Jan Kowalski, który ma X lat, łysieje i ma oponę (nie bierz tego do siebie, to tylko taki przykład :wink:, jeśli trafiłem z opisem to zgadywałem).

Ja osobiście nie chciał bym się dowiedzieć że jesteś Janem Kowalskim i nie chodzi mi tutaj o to łysienie czy oponę tylko bardziej o to że jako Smuggler wydajesz się o wiele fajniejszy.

Wole wyobrażać sobie ciebie jako np. Housea niż widzieć Jana za każdym razem kiedy czytał bym twoje teksty. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Przeczytałem prawie cały temat
Szacun :D

Ja jeszcze zapytam, nawiązując do pytania kolegi wyżej- jak ma się sprawa gdy po redakcji oprowadzana jest jakaś grupa zwiedzających? Pytają który to Smugg, chowasz się, czy też to zlewasz? W sumie, można by cię spokojnie poznać po tym, że nie ma cię na focie, która była w którymś CDA, a w redakcji pewnie jesteś ;]. Zwiedzający wiedzą, który to ty? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś kiedyś którąś z części Harrego Pottera, jeżeli tak to co sądzisz o tym filmie, podobał ci sie?

Zdarzylo mi sie i entuzjazmu we mnie nie wzbudzilo.

Skoro tak to mozesz sie wypowiedziec rowniez na : " dolores clairborne", "chudszy" " komorka" i "reka mistrza" ?:) Ogolnie mowiac ktore tytuly sobie najbardziej cenisz?;>

Od konca

Komorka - kicha

Dolores Claiborne - fajne choc malo w tym horroru, to raczej obyczajowka z elementami thrillera

Chudszy - niezle, niezle, podobalo mi sie.

Reka mistrza - typowy King, warte lektury.

Witaj Smugglerze.

Przeczytałem prawie cały temat i dawno temu wspomniałeś że parę osób odkryło twoją tożsamość i dowiedziało się jak wyglądasz.

Czy zdarzyło się kiedyś że wybraniec po poznaniu twojego wyglądu był zawiedziony? Tj. dowiedział się że Smuggler to tak naprawdę Jan Kowalski, który ma X lat, łysieje i ma oponę (nie bierz tego do siebie, to tylko taki przykład :wink:, jeśli trafiłem z opisem to zgadywałem).

Ja osobiście nie chciał bym się dowiedzieć że jesteś Janem Kowalskim i nie chodzi mi tutaj o to łysienie czy oponę tylko bardziej o to że jako Smuggler wydajesz się o wiele fajniejszy.

Wole wyobrażać sobie ciebie jako np. Housea niż widzieć Jana za każdym razem kiedy czytał bym twoje teksty. :wink:

Jesli nawet byli zawiedzeni to tego nie okazywali. :)

Ja tez wole widziec House'a niz Hugha Laurie po raz 34 powtarzajacego te sama kwestie, az rezyser powie "bylo fajnie".. :)

@UP

Przeczytałem prawie cały temat
Szacun :D

Ja jeszcze zapytam, nawiązując do pytania kolegi wyżej- jak ma się sprawa gdy po redakcji oprowadzana jest jakaś grupa zwiedzających? Pytają który to Smugg, chowasz się, czy też to zlewasz? W sumie, można by cię spokojnie poznać po tym, że nie ma cię na focie, która była w którymś CDA, a w redakcji pewnie jesteś ;]. Zwiedzający wiedzą, który to ty? :D

Na to pytanie zawsze pada odpowiedz "Smuggler nie istnieje". Niekiedy sam ja wyglaszam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że Wam dają nie pieniędzy a części od komputerów, konsol, czołgów, samolotów, okrętów podwodnych (atomowych rzecz jasna) :)

4000 to chyba sztabek srebrnych :)

P.S

Wiem kim jest Smuggler. Ale nikomu o tym nie powiem. Hehe.

Edytowano przez cacum3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za posiadanie takiej wiedzy FBI Cie Amerykanskie zlapie.

Przepraszam, ale jest FBI nie amerykańskie?

down: myślisz, że nie ma chłop co robić tylko podczas wakacji na forum siedzieć? Przeczyta po powrocie pewnie i wtedy odpowie.

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...