Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Siema.

Wygralem nagrode w konkursie na gry roku 09 i wydaje mi sie, ze juz raczej powinienem dostać swoją nagrodę. Kto jest odpowiedzialny za rozsyłanie paczek? Wyslalem swoje dane etc. odpowiedz tez dostalem, ale po nagrodzie ani widu ani słychu...

Wydaje ci sie. :) Do 6 tygodni moze to trwac, bo Urzad Skarbowy sie nie spieszy, a to przez niego musi przejsc

Smuggler kogo do Cd-Action zwerbowałes jako drugiego redaktora zaraz po tobie ??

Wcale nie bylem pierwszy. Ani drugi i trzeci...

[

Witam!

A propos reklam: Która agencja reklamowa przygotowała najnowszą reklamę telewizyjną CD-Action?

Zadna. Nasz scenariusz, a animacje nam taki koles robi - jeden z pierwszych w Polsce mial kiedys Amige... :)

Dlaczego akurat "Smuggler" ? Skąd się wziął pana nick? Myślałeś nad zmianą, albo nad innymi kiedyś?

FAQ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy podobają ci się utwory Lennego Kravitza? Jak tak to jakie? Moje ulubione to "Fly away", "American Woman", "Circus" i jeszcze pare.

2. O ile dobrze pamiętam to słuchasz Metallici. Jakie są twoje ulubione utwory i które polecasz?

3. Co sądzisz o zespole Green Day? Czy podobają ci się niektóre ich kawałki? Mnie zainteresował "21 guns" - może i wolne jak na tą grupę ale mi się podoba.

4. Podoba mi się utwór zespołu Goodnight Nurse: "My only". Czy słyszałeś to i co o tym sądzisz?

Edytowano przez BanQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy podobają ci się utwory Lennego Kravitza? Jak tak to jakie? Moje ulubione to "Fly away", "American Woman", "Circus" i jeszcze pare.

Ogolnie tak, acz wielkim fanem nie jestem,

2. O ile dobrze pamiętam to słuchasz Metallici. Jakie są twoje ulubione utwory i które polecasz?

Te same, co wszyscy, tu nie jestem w zaden sposob oryginalny.

3. Co sądzisz o zespole Green Day? Czy podobają ci się niektóre ich kawałki? Mnie zainteresował "21 guns" - może i wolne jak na tą grupę ale mi się podoba

4. Podoba mi się utwór zespołu Goodnight Nurse: "My only". Czy słyszałeś to i co o tym sądzisz?

Szczerze mowiac nie za bardzo je znam, koncentruje sie raczej na rocku XX wieku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde- jestem wkurzony... Smugglerze musisz mi pomóc! Ciągnie mnie do dawnego nałogu -fuj- do piractwa! A dokładnie by zassać sobie parę gierek. Jestem nawróconym piratem i to w dużej mierze dzięki Tobie Smuggler jak i dzięki całemu CD-ACTION. Wasze fachowe podejście do tematu i Twoje "ciężkie" ale i te trafiające głębiej teksty, uświadamiały mi, że ściąganie gier z netu to ZŁO, zabijające to co kocham- GRY KOMPUTEROWE. Dlatego, kiedy zdałem sobie sprawę, że to nielegalne (po krótkiej wewnętrznej wojnie) całą moją kolekcje pociąłem i wyrzuciłem- zostały tylko oryginały- z czego jestem dumny,jednak świadomość tego jak łatwo można zassać sobie grę z netu powoduję u mnie wielki gniew, ale i chęć by się skusić. Póki co opieram się, ale łatwo nie jest kiedy zasmakowało się tego "luksusu" posiadania nowych gier za darmo. Dlatego może Ty mi wyjaśnisz co to jest za bzdura, żeby istniały strony internetowe na których już parę dni temu można było ściągnąć np MASS EFFECT 2 i to po polsku?!, a przede wszystkim można uzyskać tam informację, że pirat już jest w siedzi i wystarczy np. JDowloader i wykupione konto na rapidshare by sobie go ściągnąć-jak to wytłumaczyć? skąd ten idiotyzm? przecież to nielegalne? czemu tych stron nie usuwają, gdzie jawnie jest podana informacja o pirackich grach dostępnych na serwerach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ar czytam wasz każdy numer lecz ze smutkiem stwierdzam że jeśli tak dalej pójdzie to z rok tego kącika może nie być. :sad: Błaga, zrób coś.

Stary, nie JA. TY.

TY zrob cos.

Czyli pisz listy do AR.

I to wystarczy. Jakby kazdy czytelnik CDA raz na PIEC LAT wyslal jeden list, to ja mialbym materialu do AR na dwa lata do przodu...

Ale lepiej nic nie robic, stac z boku i plakac, ze AR traci poziom itd. To na pewno pomoze... :dry:

A co on może zrobić ? :) Jeśli ludziska nie będą pisać, to nie będzie działu. Na razie nie martw się, bo SMG nieraz mówił, że ma jeszcze trochę listów w zapasie.

Tak jest, nie martw sie, poczekaj az sie skoncza zapasy i wtedy sie martw, a w miedzyczasie nie rob NIC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz zespołu Nightwish? To nie jest metal tylko hmm... symfoniczny rock tak jakby. Mój ulubiony kawałek to Amarath, ale już dawno nie słuchałem tego zespołu.

A może słyszałeś coś z zespołu Trivium? To już jest metal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz zespołu Nightwish? To nie jest metal tylko hmm... symfoniczny rock tak jakby. Mój ulubiony kawałek to Amarath, ale już dawno nie słuchałem tego zespołu.

A może słyszałeś coś z zespołu Trivium? To już jest metal :)

Jak dla mnie zbyt pompatyczno-nadete, jakos nie czuje w tym autentyzmu, takie cos jak dekoracje starozytnego Rzymu na planie filmowym.

Kiedyś, kiedyś w gamewalkerze wspomniałeś, że za pierwszą pensję kupiłeś sobie bluesowe struny do gitary, które brzmiały tak potężnie, że pannicom miękły nogi ;) długo pogrywałeś sobie? Robisz to może jeszcze?

Nie tyle poteznie, co... bluesowo. Miekko, jekliwie, smutno... tak jak powinien brzmiec blues. :) Na gitarze akustycznej pogrywalem pare lat ale nigdy nie wyszedlem poza faze amatorskiego brzdakania imprezowo-ogniskowego. Potem przerzucilem sie na elektryczna gitare basowa, szlo mi nawet niezle, ale nie mialem warunkow do cwiczen, bo w kuchni ponoc szklaki pekaly jak cwiczylem pochody. :) Wiec w koncu sie wk... i sprzedalem caly sprzet. I tak swiatowy rock utracil wielki talent. Sting odetchnal z ulga, jak sie dowiedzial. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile pozycji, tak na oko, liczy sobie twoja domowa biblioteczka?

2. Nie masz problemow z utrzymywaniem swojej klawiatury w stanie wzglednej czystosci? :)

3. Co sądzisz o pisaninie Dana Simmonsa? Piję przede wszystkim do horroru pt. "Terror" oraz cyklu o Hyperionie (wobec ktorego sam King wyrazil swoje uznanie :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanko. Jaka była pierwsza gra, którą zainstalowałeś na swoim nowym sprzęcie?

A jak myślisz Smuggler? Oczywiście pełniak z waszego covera DVD. A to było parę tygodni temu, bo kupiłem nowego kompa. Ta gra to Roller Coster Tycoon z dodatkami. Tylko mam pytanko pojawia się błąd o CRC. Co zrobić?

odpowiedź napisz na adres:

imperium35@interia.pl :-)

Edytowano przez Gothic35
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki.

Kolega z roboty w kwietniu bierze slub, przygladajac sie zdjecom ktore robie, zaproponowal mi , abym porobil jemu i jego kobiecie fotki w plenerze oraz na slubie. Umowilismy sie na powiedzmy 700 zł za cala sesje ( czyli plener +sam slub), a ja sie zgodzilem.

Problem jest taki, ze to bedzie moj pierwszy raz i nie wiem czy temu podolam :)

Ja wiem, ze ciazy teraz na mnie wielka odpowiedzialnosc, dlatego prosze Ciebie o jakiekolwiek rady :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dość dziwne pytanko :)

Wiem, że spora część redakcji ogląda/oglądała Zagubionych. Dodatkowo z wypowiedzi kilku redaktorów wywnioskowałem, że oglądają serial wtedy, gdy jest emitowany w Ameryce. (Ktoś, bodaj Qn'ik, w swoim felietonie narzekał kiedyś na przerwę między trzecim a czwartym sezonem, wspominając, że strasznie dużo czasu zostało do premiery - tej amerykańskiej). Czy jest więc sposób, by być na czasie i oglądać Lost tak, jak jest nadawany w USA, i nie posiadając ABC, robić to legalnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, ja sie nie bawie w takie klasyfikacje...

A ja mam pytanie z innej beczki.

Kolega z roboty w kwietniu bierze slub, przygladajac sie zdjecom ktore robie, zaproponowal mi , abym porobil jemu i jego kobiecie fotki w plenerze oraz na slubie. Umowilismy sie na powiedzmy 700 zł za cala sesje ( czyli plener +sam slub), a ja sie zgodzilem.

Problem jest taki, ze to bedzie moj pierwszy raz i nie wiem czy temu podolam :)

Ja wiem, ze ciazy teraz na mnie wielka odpowiedzialnosc, dlatego prosze Ciebie o jakiekolwiek rady :)

Pierwszy raz zawsze strach. :P

Wziales kase to sie spinaj. :)

A serio - nie ma dobrych rad. Rob najlepiej jak potrafisz, a jak robisz z lampa, to odbijaj swiatlo od sufitu czy sciany (gdty sie da) a nie wal prosto w oczy. (Tzn. dobrze miec zewnetrzna lampe z ruchomym palnikiem).

Takie mam pytanko. Jaka była pierwsza gra, którą zainstalowałeś na swoim nowym sprzęcie?

A jak myślisz Smuggler? Oczywiście pełniak z waszego covera DVD. A to było parę tygodni temu, bo kupiłem nowego kompa. Ta gra to Roller Coster Tycoon z dodatkami. Tylko mam pytanko pojawia się błąd o CRC. Co zrobić?

odpowiedź napisz na adres:

imperium35@interia.pl :-)

No juz pedze... :dry:

Ja nie jestem od problemow z coverami i skad ja mam wiedziec czemu masz CRC?

1. Ile pozycji, tak na oko, liczy sobie twoja domowa biblioteczka?

Hm... nie liczylem, ale bedzie pareset.

2. Nie masz problemow z utrzymywaniem swojej klawiatury w stanie wzglednej czystosci? :)

Nie.

3. Co sądzisz o pisaninie Dana Simmonsa? Piję przede wszystkim do horroru pt. "Terror" oraz cyklu o Hyperionie (wobec ktorego sam King wyrazil swoje uznanie :)).

Nie znam... ale King pare razy o roznych ludziach sie wyrazal pochlebnie, a ja tego nie lykalem. Szczerze mowiac King ma dziwny gust. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...