Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Chyba chamski*

No ale do rzeczy.

Pisze do ciebie smuggler, bo ty najbardziej się chcesz uchronić przed tą okropną sławą, szczerze mówiąc to cię rozumiem ;p

Też nie chciałbym być rozpoznawany :] no ale wracając do pytania to tak :

Skoro tak chcesz żeby wszyscy uszanowali twoją(no nie tylko twoją, ale chyba wszyscy redaktorzy chcą by uszanować ich wole :D czyli nie wtykać nosa w nie swoje sprawy ) prywatność to czemu pozwalasz na np: smuggler a ty jak masz na imię, daj swoje gg, ej ale weź odp na mejla, ile masz lat itd:

Dla mnie takich powinno się od razu albo ostrzeżenie albo ban !

Sorry ale takich powinno się tępić ^^

Miało być pytanie jakoś nie wyszło, ale zawsze skomentować można nie?

(a jeszcze dodam, że zaje*biste zdjęcia robisz ^^)

Pozdrawiam Tobiasz!

Edytowano przez t12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamski to szynkowy :) A w moim pytaniu czy warto się zagłebiać w psychodele Floyd'ów chodziło o to czy po słuchaniu nie wyrosną mi dodatkowe kończyny, mózg nie zamieni się w spiralę z mackami, a żyrafy od tej chwili będą miały 10 kosmatych i trójkątnych odnóży :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!Mam pytanko odnośnie tego żałosnego listu chorego dzieciaka o ksywce dab....To coś napisało coś tam o gzecie fakt a ty go wyśmiałeś.O co ci chodziło pytam się.eśli w drodze do pracy kupuje FAKT to czy to znaczy że jestem człowiekiem pokroju daba??A więc proszę o wyjaśnienie owej wypowiedzi :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć moje zdanie :D?

Więc myśle że "fakt" był tylko przykładem, a ten osobnik to fakta czyta na pewno <hahaha>

A po drugie weź sie zastanów, to tak jakbyś zobaczył że złodziej kupuje cda i potem zapytał czy ja też jestem złodziejem w takim razie?

Pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak chcesz żeby wszyscy uszanowali twoją(no nie tylko twoją, ale chyba wszyscy redaktorzy chcą by uszanować ich wole :D czyli nie wtykać nosa w nie swoje sprawy ) prywatność to czemu pozwalasz na np: smuggler a ty jak masz na imię, daj swoje gg, ej ale weź odp na mejla, ile masz lat itd:

Dla mnie takich powinno się od razu albo ostrzeżenie albo ban !

Sorry ale takich powinno się tępić ^^

>>>Mozna tez zabijac kazdego, kto przejdzie na czerwonym swietle - tylko czy to ma sens? Nie przesadzajmy - kara powinna byc adekwatna do wystepku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog EGM'a:

 

Przez wiele lat pisywałem recenzje do CD Action. Niejednokrotnie trafiały do druku okrojone nieco, albo z dodatkami, które nie wychodziły spod mojego pióra. Aktualnie postanowiłem otworzyć bloga, na którym będę umieszczał swoje recenzje bez żadnych obcych wtrętów, a także inne refleksje i przemyślenia. Za bardzo się chyba przedstawiać nie muszę. Kto chce, niech czyta, kto nie chce, temu gwazdra w glań.

Brzmi to tak troche jakbyscie ingerowali w prace EGM'a w troche nieodpowiedni sposob 

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog EGM'a:

 

Przez wiele lat pisywałem recenzje do CD Action. Niejednokrotnie trafiały do druku okrojone nieco, albo z dodatkami, które nie wychodziły spod mojego pióra. Aktualnie postanowiłem otworzyć bloga, na którym będę umieszczał swoje recenzje bez żadnych obcych wtrętów, a także inne refleksje i przemyślenia. Za bardzo się chyba przedstawiać nie muszę. Kto chce, niech czyta, kto nie chce, temu gwazdra w glań.

Brzmi to tak troche jakbyscie ingerowali w prace EGM'a w troche nieodpowiedni sposob 

Normalna obrobka redakcyjna. Tu sie przycina, tam robi "zaczeske" itd. Kazda recenzja, kazdy tekst w CDA jest temu poddawany. Autor ma prawo do korekty ostatecznej, czyli juz po wszystkich redakcyjnych poprawkach sobie tekst przeglada i jak mu sie cos nie podoba, to uzgadniamy finalna wersje. W wypadku tekstow EGM przycinano np. dluuugie (i fajne, nie powiem) dygresje MOCNO odbiegajace od tresci gry, a dopisywano np. wymagania techniczme, w stylu "18 godzin rozgrywki, gra wymaga karty posiadajacej minim 320 MB Ram" itd. Poniewaz OBOWIAZKIEKM redaktora jest uczynic, by w tekscie znajdowaly sie WSZYSTKIE istotne z punkty gracza informacje techniczne, a przekaz tekstu byl czysty i latwy do przyswojenia. Nie ma w tym niczego dyskryminujacego EGMa. Naczelnego wstepniaki tez przez taki proces przechodza, i kazdy tekst ktory napisze - tez. U nas nie ma rownych i rowniejszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przekaz tekstu byl czysty i latwy do przyswojenia.

Na całe szczęście zdarzają się wyjątki, jak np. bardzo ciekawa i inna niż wszystkie recenzja WoW: TBC. Kto czytał ten wie.

Mam nadzieję, że takie smaczki jak tamten tekst będą okazjonalnie (nie za często bo się znudzą) pojawiać na stronicach pisma. Ale tak, wiem - to zależy od recenzentów.

A Ciebie Smuggler nigdy nie kusiło zrobić coś bardzo nietypowego i umieścić taki zakręcony pomysł w piśmie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamski to szynkowy :) A w moim pytaniu czy warto się zagłebiać w psychodele Floyd'ów chodziło o to czy po słuchaniu nie wyrosną mi dodatkowe kończyny, mózg nie zamieni się w spiralę z mackami, a żyrafy od tej chwili będą miały 10 kosmatych i trójkątnych odnóży :)

Pominąłeś mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze mam pytanie natury trochę moralnej a trochę nie.Otóż wiem ,że jako na jako takim piractwie się znasz...Otóż w związku z rozpoczętym niedawno Pucharem Narodów Afryki postanowiłem nagrać na płytę wszystkie mecze.Problem w tym ,że muszę je ściągnąć z internetu bo nie posiadam nagrywarki TV.Moje pytanie brzmi więc:Czy ściąganie nagranych przez kogoś meczów a potem nagranie na płytkę jest legalne?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze mam pytanie natury trochę moralnej a trochę nie.Otóż wiem ,że jako na jako takim piractwie się znasz...Otóż w związku z rozpoczętym niedawno Pucharem Narodów Afryki postanowiłem nagrać na płytę wszystkie mecze.Problem w tym ,że muszę je ściągnąć z internetu bo nie posiadam nagrywarki TV.Moje pytanie brzmi więc:Czy ściąganie nagranych przez kogoś meczów a potem nagranie na płytkę jest legalne?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Tu mnie troszke zagiales. :) Nie jestem prawnikiem, ciezko mi powiedziec, bo przeciez mogles sobie z TV nagrac i ogladac... :huh: Poqwiem tak - nie wiem czy to jest legalne ale ja bym cie za to nie scigal. Spektakl sportowy, dostepny powszechnie (gorzej jakby bylo sciagniete z czegos kodowanego czy pay per view) to imo mozna sobie spokojnie nagrac. Ale sciagac? Hmmm... no sam nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...