Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoZa

Xbox Live Arcade

Polecane posty

Mam pytanie - gracie w jakieś gry z XBLA? Zastanawiam się, co sobie zakupić w następnej kolejności i będę wdzięczny za jakieś "polecajki". :] Sam testowałem już kilka pozycji i dla fanów gier logicznych na pewno mogę polecić Hexic HD i Zumę (wiadomo ;] ). Natomiast jeśli ktoś nie miał jeszcze nigdy styczności z Lumines (PSP jak dotąd), to też warto się zapoznać. Poza tym, Wormsy są zdecydowanie dobrze przygotowane.

Aha, i absolutny must-have, czyli... Prince of Persia Classic z grafiką HD!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he same gierki pecetowe widzę. Dokładnie zapoznaj się z tytułami takimi jak Metal Slug 3, Puzzle Quest: Challenge of the Warlords, Ikaruga, N+, Worms i Brain Challenge. Same świetne tytuły.

Metal Sluga znam z automatów i gierka rzeczywiście wymiata - zamierzam się zaopatrzyć przy kupnie następnej partii punktów. ;] Dzięki za pozostałe tytuły - możne je przetestuję w pierwszej kolejności. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metal Slug 3

O tak tak tak . Ta giera jest świetna :D . Niby schemat rozgrywki jest prosty jak drut ale wciąga jak odkurzacz przemysłowy 1000W ;) . Na prawdę warto .

PS : Nie szkoda ci punktów na jakieś gry arcade podczas gry mógłbyś kupić sobie mapy do HALO 3 / CoD 4 czy też fury do Forzy 2 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metal Slug 3

O tak tak tak . Ta giera jest świetna :D . Niby schemat rozgrywki jest prosty jak drut ale wciąga jak odkurzacz przemysłowy 1000W ;) . Na prawdę warto .

PS : Nie szkoda ci punktów na jakieś gry arcade podczas gry mógłbyś kupić sobie mapy do HALO 3 / CoD 4 czy też fury do Forzy 2 ?

Szczerze mówiąc - nie, nie szkoda. Akurat w CoD-a gram na kompie, Halo mnie nie kręci, a te fury, które już są w Forzie, zupełnie mi starczają. ;] A arcade'y to naprawdę super rozrywka, w szczególności gdy ktoś - tak jak ja - uwielbia gry logiczne pokroju Hexic, Lumines czy Zumy. Natomiast takie tytuły, jak Wormsy, Golden Axe czy Metal Slug są super na wspólne granie z kumplami podczas nasiadówy przy piwku. Równie dobre są tylko bijatyki (Forza odpada - próbowaliśmy i stwierdziliśmy, że zbyt dużo skupienia wymaga ;] ).

Swoją drogą, co się tyczy wydawania punktów - na razie nie wpadło mi w oko żaden płatny dodatek, który chciałbym mieć. Pierwsze na horyzoncie to dodatkowe miasta do GTA IV i dodatkowa wyspa do Burnout Paradise. Ale na to trzeba jeszcze trochę poczekać. :]

Jeszcze inna sprawa jest taka, że wziąłem się za recenzowanie zawartości XBLA i dlatego też chcę wiedzieć, od których gierek naprawdę warto zacząć. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A arcade'y to naprawdę super rozrywka, w szczególności gdy ktoś - tak jak ja - uwielbia gry logiczne pokroju Hexic, Lumines czy Zumy.
Skoro masz świra na punkcie gier logicznych to MUSISZ się zapoznać z Puzzle Questem wymienionym wcześniej, Brain Challenge i N+. Po prostu sprawdź. Podziękujesz mi później ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[skoro masz świra na punkcie gier logicznych to MUSISZ się zapoznać z Puzzle Questem wymienionym wcześniej, Brain Challenge i N+. Po prostu sprawdź. Podziękujesz mi później ;)

Trochę wody upłynęło od tamtej pory, ale... Grałem wreszcie w Brain Challenge'a. Nie powalił mnie. W przeciwieństwie do wersji mobilnej, nie za bardzo chciało się człowiekowi do niego regularnie wracać. Pograłem przez tydzień i sobie odpuściłem gdzieś w okolicach 40% "mocy mózgu". ;] Puzzle Quest zaś czeka na zastrzyk MS Points i chyba będzie pierwszy w kolejce.

Swoją drogą, wpadł mi też pierwszy Geometry Wars Retro Evolved - wsysa! Polecam wszystkim fanom typowych, automatowych arcade'ów. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metal Slug 3

O tak tak tak . Ta giera jest świetna :D . Niby schemat rozgrywki jest prosty jak drut ale wciąga jak odkurzacz przemysłowy 1000W ;) . Na prawdę warto .

PS : Nie szkoda ci punktów na jakieś gry arcade podczas gry mógłbyś kupić sobie mapy do HALO 3 / CoD 4 czy też fury do Forzy 2 ?

Właśnie tak się zastanawiałem - skąd wziąc te punkty za które można kupowac w LIVE? Kiedyś widziałem je na półkach sklepowych razem z grami, ale tera ich nie ma. Może ostatnio nie patrzyłem zbyt dokładnie. A jakby co to miezkam w anglii więc to co jest w Polsce nie koniecznie musi się przekładac na tutejszą rzeczywistośc, ale i tak dzięki za odpowiedź. I czy te punkty niew "znikają" za szybko jak chce się je na coś porządnego wydac? Tak wogóle to rozmiem dlaczego różne oldschoolowe gry trzeba kupowac, ale dodatkowe samochody/mapy to już przegięcie. W końcu płacisz za LIVE więc coś takiego powinno byc chyba za darmo. Zwłaszcza, że np. z PGR4 wywalono nie które samochody bo się dynamicznie zmieniająca pogoda na płycie nie mieściła, a potem twórcy postanowili udostępnic je przez LIVE.:/

Sorry za off topic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zastanawiałem - skąd wziąc te punkty za które można kupowac w LIVE? Kiedyś widziałem je na półkach sklepowych razem z grami, ale tera ich nie ma. Może ostatnio nie patrzyłem zbyt dokładnie. A jakby co to miezkam w anglii więc to co jest w Polsce nie koniecznie musi się przekładac na tutejszą rzeczywistośc, ale i tak dzięki za odpowiedź. I czy te punkty niew "znikają" za szybko jak chce się je na coś porządnego wydac? Tak wogóle to rozmiem dlaczego różne oldschoolowe gry trzeba kupowac, ale dodatkowe samochody/mapy to już przegięcie. W końcu płacisz za LIVE więc coś takiego powinno byc chyba za darmo. Zwłaszcza, że np. z PGR4 wywalono nie które samochody bo się dynamicznie zmieniająca pogoda na płycie nie mieściła, a potem twórcy postanowili udostępnic je przez LIVE.:/

Punkty Live na europejskie konta chodzą teraz w granicach 140zł za 4200 punktów na Allegro. Zdecydowana większość gier kosztuje 800, tytuły starsze i najbardziej oldschoolowe remake'i za 400. Są też takie "większe" tytuły, jak Puzzle Quest za 1600 i Castle Crashers za bodaj 1200.

Co do samochodów - to, że płacisz za Live Gold nie ma żadnego związku ze ściąganiem DLC. Niektóre DLC są darmowe, inne nie. Np. do ProstStreeta można sporo samochodów ściągnąć, a dodatki do Burnouta są nie dość, że nieźle rozbudowane, to do tego darmowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...