Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tazz

Spolszczenie Call of Duty 4

Polecane posty

Witam.

Kupiłem od kolegi konto Steam z kilkoma grami z serii CoD.

Problem w tym że wszystkie są po angielsku, a chciałbym zagrać po polsku.

Co mam zrobić?

Szukam spolszczeń i szukam, a żadne z nich nie działa.

Proszę o pomoc.

PS. Jeśli jest to niezgodne z regulaminem, bo wiem że niektórzy uznają spolszczanie za łamanie prawa, to proszę o zamknięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Call of Duty 4" wnioskując po temacie - NIGDY nie było na steamie. Osobiście gdy pierwszy raz kupiłem CoD 4 było po polsku (wersja pudełkowa , bez steama) Ale istnieją wersję po angielsku których spolszczenie krzaczy grę.. Poszukaj sobie w internecie Polskiej Wersji nawet na torrentach i wpisz po prostu oryginalny klucz... wnioskuję że posiadasz do niej klucz.. Bo na steamie CoD'a 4 nigdy nie było...

Co do tych pozostałych z serii CoD które na steama są to możesz zmienić język gry bezpośrednio w steamie :

1.Odpalasz steama

2.Szukasz Call of Duty (bez znaczenia która część)

3.Potem odpalasz Właściwości (PPM na grze)

4.Zakładka JĘZYK

5.I zmieniasz na jaki Cię rajcuję3iXEl.jpg

3iXKr.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, COD 4 oznaczony jest jako gra z poza steam, nie zwróciłem uwagi na to.

Fakt faktem jest opcja zmiany języku, ale np. w Black Ops mimo że daję Polski to gra nadal jest po angielsku :/

Zależy mi żeby zagrać w oryginalnego CoD4 ale po Polsku, a spolszczeń znaleźć nie mogę :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Opsa mam po polsku i grałem w niego po Angielsku. Po zmianie na Polski powinien ściągnąć przy następnym uruchomieniu dopiero wybrany język. Sprawdz jeszcze raz. Masz Steam po polsku czy po Angielsku ? zmiana języka interfejsu steam automatycznie zmieniał mi język w niemalże wszystkich grach.

Co do CoD4 - po Polsku psuję klimat... Jak się uparłeś to popytaj kumpli może mają , niech ci samą płytę pożyczą (Dla ścisłości do moderatora to jest LEGALNA , ORYGINALNA kopia zapasowa) sam tak zrobiłem że pożyczyłem kumplowi płytę bo swoją posiał... wpisał swój klucz i hulało. Nawet jeśli znajdziesz spolszczenie to ostrzegam że owszem grę ci spolonizuję ale odbiegać to będzie od "Polskiego" języka ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli znajdziesz spolszczenie to ostrzegam że owszem grę ci spolonizuję ale odbiegać to będzie od "Polskiego" języka ^^

Co za głupoty piszesz? Polska wersja CoD4 jest wykonana bezbłędnie. Nie doszukałem się w niej ani jednego potknięcia. I wcale nie psuje klimatu (gdzie jest klimat w mniejszym rozumieniu dialogów?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB1 nie mówię o Polskiej wersji. Mówie o wersji angielskiej spolonizowanej przez patch... taki zabieg rujnuje grę. Dlatego też napisałem u góry żeby nabył Polską Wersję i nie bawił się w spolszczenia.

Co do klimatu to może po prostu ja tak mam że mi się ta gra po Polsku nie widzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...