Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam drogich forumowiczów :) Mam taki problem z grą Juiced 2 (samochodówka).

Mam ustawienia gry na najniższym wygładzaniu, znaczy się na najniższych opcjach dostępnych w konfiguracji, rozdzielczość 1440x900.

Gra chodzi płynnie, znaczy się szybko (80fps) do czasu pojawienia się przeciwników. Kiedy mnie wyprzedzają gra strasznie przycina, zatrzymuje na sekundkę i powraca. Powstają w ten sposób nagłe spadki klatek nawet do 5-10fps, w szczególności przy skręcaniu i ruchu kamery.

Mój sprzęt to:

- płyta ASUS P5K Pro 1333Mhz

- C2D E8200 ~2,66Ghz

- 2 x 1GB Kingston HyperX 1033Mhz

- karta ZOTAC 9600GT AMP Edition

- HDD 0,5T Seagate 32Mb cache sata-II

Crysis średnio 37-40 fps :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może to być po prostu wina gry(brak optymalizacji), poszukaj patcha i sprawdź na forach poświęconych grze czy ludzie nie mają takich samych problemów.

Z drugiej strony mogła zawalić nvidia... poszukaj nowych sterowników do karty graficznej, bo to jest nowa gra i Twoja karta graficzna też jest nowa.

Sterowniki możesz pobrać z tond:

http://www.guru3d.com/

lub:

http://www.mvktech.net

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. otóż chciałem sobie pograć w Juiced 2 przez neta (konto LIVE mam), jednak kiedy chcę się zalogować to wyskakuje jakis błąd. Jak się domyślam jest to spowodowane tym, że mam neta podpiętego przez router 9pentagram cerberus), i prawdopodobnie muszę otworzyc jakis port czy cos. Zabardzo nie znam sie na tym, więc nie chciałbym sam nic kombinować. Inna sprawa to to, że gdy chcę wejść do ustawien royutera (przez przeglądarke) to wogóle nie chce mi się otworzyć panel z ustawieniami (nie wiem, czy to trzeba linie telefoniczną odłaczyć czy co?). Mógłby mi ktoś w tym pomóc? Najlepiej gdyby wszystko dokładnie opisać.

Dzięki i pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...