Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Pucharu Konfederacji 2013

Polecane posty

Urugwaj 0 - 0 Włochy

Ryzyk, fizyk. Myślę, że to całkiem wyrównane ekipy i że to nie będzie jakiś specjalnie ciekawy mecz.

Brazylia - Hiszpania 1 - 1

I tu znowu strzelamy w remis. Brazylia trochę oklapła, Hiszpania z Włochami nie zachwyciła.

To ryzyko pewnie da mi 0 punktów w ostatniej rundzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30. czerwca, godzina 18:00: Urugwaj - Włochy 1:2

Nie wiem dlaczego Włochy grają ino o trzecie miejsce, z Hiszpanią zaprezentowali się bardzo dobrze i powinni ten mecz wygrać. Są małymi faworytami meczu z Urugwajem z którym łatwo nie będzie.

30. czerwca, godzina 24:00: Brazylia - Hiszpania 0:0

Postawie że będzie dogrywka, to jest finał marzeń więc ciężko wskazać faworyta tego meczu. Szykuje się kapitalne widowisko w którym wszystko zdarzyć morze się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj - Włochy 0:2

Włochy powinni grać w finale. Są zdecydowanie lepiej prezentującym się zespołem niż Urugwaj. Włochy w półfinale udowodnili, że są w dobrej formie

Brazylia - Hiszpania 1:0

Postawię na Brazylijczyków, choć faworytami są Hiszpanie. Brazylia gra u siebie, będzie miała kibiców jako 12 zawodnika. Brazylia ma szansę pokazania się z dobrej strony przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. Inna kwesta- Hiszpanie grają średnio w PK, ale mimo tego awansowali do finału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj - Włochy 1-2

Stawiam na drużynę z Europy, co prawda Urugwaj pokazał się z niezłej strony na tle Brazylii ale moim zdaniem Włosi mają więcej argumentów- zespół lepiej poukładany i to oni powinni zdobyć najniższy stopień podium w tegorocznym Pucharze Konfederacji.

Brazylia - Hiszpania 1-2

Myślę, że skromną wygraną Hiszpanie przypieczętują zdobycie Pucharu Konfederacji IMO Brazylia to nie jest zespół mogący zagrozić Hiszpanii, w meczu z Urugwajem pokazali, że właściwie przy dobrze grającej defensywie ich jedynym atutem są stałe fragmenty a w tym meczu zapewne będą musieli się bronić co może im średnio wychodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30. czerwca, godzina 18:00: Urugwaj 1-2 Włochy

Patrząc na grę obu drużyn w ich poprzednich spotkaniach trzeba powiedzieć, że moim faworytem są Włosi, których gra z Hiszpanią wyglądała bardzo dobrze i gdyby nie ten jeden karny, to oni mogli grać w finale.

30. czerwca, godzina 24:00: Brazylia 0-1 Hiszpania

Spodziewam się dobrego, choć może nie aż tak nastawionego na ofensywę spotkania. Z jednej strony Brazylia będzie chciała pokazać, że Hiszpanów da się pokonać, z drugiej nie będą chcieli się za bardzo otworzyć, by nie doznać kompromitującej porażki. Koniec końców zwycięzcą turnieju zostanie La Furia Roja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj 2-1 Włochy

Obie ekipy mnie rozczarowały niesamowicie. Odpadły ale miały bardzo duże szanse na awans, ba, można nawet zaryzykować stwierdzenie że obie ekipy były lepsze w meczu w którym zostały wyeliminowane. Urugwaj z chęcią zgarnie brąz. Myślę dlatego tak, bo mają świetną generację teraz

Brazylia 1-3 Hiszpania

No i dotarli do finału ci na których chyba większość postawiła. Dla Brazylii to jest cel - obronić puchar konfederacji. Ciekawe czy jak wygra Hiszpania to sprawdzi się ta prawidłowość że kto wygrywa konfederację, nie wygrywa MŚ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj - Włochy 0-0

Sercem będę absolutnie po stronie Urugwaju, w dodatku Italia straciła kilku graczy podstawowej ekipy. Jednak myślę, że spotkanie po 90 minutach będzie nierozstrzygnięte.

Brazylia - Hiszpania 2-1

W zasadzie od początku turnieju miałem typować na zwycięstwa La Roja w każdym meczu, także w finale. Ale biorąc pod uwagę zmęczenie batalią z Włochami postawię na Canarinhos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj - Włochy 1:1

Stawiam na remis w "małym finale", bo obie drużyny zagrały naprawdę dobrze w półfinałach i stawiam na dogrywkę i może karne.

Brazylia - Hiszpania 1:2

Hiszpanie są lepszą drużyną od Brazylii. La Roja po ciężkim meczu z Włochami będzie chciała pokazać, że jest najlepsza i zechce zdobyć trofeum, którego nie udało się wywalczyć 4 lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne. Na ostatnich metrach wygrał RIP1988. Gratulacje dla zwyciężcy. Pomysł by typować Puchar Konfederacji był IMHO bardzo dobry. Dobra wprawka/rozgrzewka przed Ekstraklasą, która startuje za niecałe 3 tygodnie.

Klasyfikacja typowania 2 ostatnich meczów

http://imageshack.us/scaled/landing/22/1hwc.png

Klasyfikacja generalna

http://imageshack.us/scaled/landing/850/6al2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...