Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Pucharu Konfederacji 2013

Polecane posty

Lista uczestników:

1. Daedroth [12]

2. 8azyliszek [14]

3. krzys242 [12]

4. RIP1988 [14]

5. repta2 [12]

6. gr86 [12]

7. Elano [12]

8. Ketro [12]

9. VanNerd93 [12]

10. Redevil [8]

11. Elesshar [12]

[W nawiasie liczba meczów, które są wytypowane we wszystkich postach w temacie]

Drużyny biorące udział:

Zabawę prowadzi Elano.

Info: Wasze posty pojawią się po zakończeniu meczów.

Powodzenia smile_prosty.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na pierwszy ogień pójdą 4 pierwsze mecze, które będą mieć miejsce w dniach 15-17. czerwca. Godziny meczów dla polskiej strefy czasowej:

15 czerwca, 21:00, grupa A: Brazylia - Japonia

16 czerwca, 21:00, grupa A: Meksyk - Włochy

16 czerwca, 24:00, grupa B: Hiszpania - Urugwaj

17 czerwca, 21:00, grupa B: Tahiti - Nigeria

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia 2-1 Japonia

Brazylia nie gra ostatnio porywającego futbolu, ze skutecznością bywa różnie, tak samo z grą w defensywie. Ich rywale, Japończycy, są trudnym rywalem dla każdego i nieraz mogą urwać punkty nawet teoretycznie mocniejszym ekipom. Stawiam jednak na zwycięstwo gospodarzy turnieju, którzy grając przed własną publicznością nie mogą sobie pozwolić na nie wygranie tego turnieju.

Meksyk 1-1 Włochy

Obie drużyny zremisowały swoje ostatnie mecze i nie widzę w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta. Włosi choć posiadają w swojej drużynie wiele gwiazd nie są już tą samą drużyną co jeszcze kilka lat temu, a Meksyk posiada w swoich szeregach kilku utalentowanych piłkarzy, których stać na sporą niespodziankę.

Hiszpania 3-1 Urugwaj

Nie będę ukrywał, że Hiszpanie są moim faworytem. Podwójni Mistrzowie Europy i aktualni Mistrzowie Świata w dalszym ciągu są mocną drużyną, która posiada chyba nieograniczoną liczbę graczy o wspaniałych umiejętnościach. Urugwaj poza kilkoma gwiazdami jest zespołem solidnym i mającym ogromne możliwości, ale w tym spotkaniu to nie wystarczy.

Tahiti 0-3 Nigeria

Prawdę mówiąc nawet nie mam zielonego pojęcia gdzie leży Tahiti, nie mam też pojęcia o tym jak grają. Jednym można ich określić jako "niewiadoma". Nigeryjczycy zaś wygrali mistrzostwa kontynentu, który ma kilka naprawdę mocnych reprezentacji i choć może w tym turnieju nie zajdą daleko, to kilka ciekawych zagrań możemy się po nich spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę się powtarzał, więc krótko 3 pierwsze mecze.

Brazylia - Japonia 2-0

Japonia jest niezła ale Brazylia lepsza mimo grania tylko towarzyskich meczów.

Meksyk - Włochy 1-2

Włochy pokonały Niemców, więc Meksyku nie pokonają? :)

Hiszpania - Urugwaj 2-1

Spodziewam się podobnego stylu gry Hiszpanów, który tak wszyscy "polubili" na Euro 2012 :D. Czyli oszczędzamy siły, jedna bramka więcej wystarczy by dojść do finału. Po Mundialu 2010 bardzo polubiłem Urugwaj (Forlan, Forlan, Forlan!), ale z Hiszpanami nie wygrają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników Typeru Pucharu Konfederacji 2013. Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia i miłej zabawy.

Oto moje pierwsze typy:

Brazylia - Japonia 2:0

Brazylia jest faworytem spotkania. Oprócz Hiszpanów jest głównym faworytem do wygrania Pucharu Konfederacji. Brazylia jest gospodarzem turnieju więc wypadało by rozpocząć od zwycięstwa.

Meksyk - Włochy 1:2

Postawie na Włochów choć nie grają jakieś pięknej piłki. Meksyk to solidna ekipa ale ostatnio często remisuje. Zapowiada się zacięte widowisko.

Hiszpania - Urugwaj 3:1

Urugwajowi średnio idzie w eliminacjach Ameryki Południowej, Hiszpania jest faworytem do wygrania Pucharu. Nie spodziewam się żadnej niespodzianki, lecz na gładkie zwycięstwo Hiszpanów.

Tahiti - Nigeria O:1

Ciężko mi wytypować wynik tego spotkania. Przeglądając wyniki tych drużyn można powiedzieć że Nigeria jest faworytem tego spotkania. Postawie na minimalne ich zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia 3:0 Japonia

Tu faworyt jest jeden i myślę, że może być jeszcze wyżej.

Meksyk 0:1 Włochy

Mimo wszystko Włochów kojarzę jednak jako niezbyt ciekawą i bramkostrzelną drużynę. Zastanawiałem się nad 0:0, ale być może uda im się coś wepchnąć do siatki.

Hiszpania 1:1 Urugwaj

Hiszpania chyba daleka od topowej formy - Urugwaj nieprzewidywalny. Stawiam remis.

Tahiti - Nigeria?...ooo faktycznie

Tahiti 0:2 Nigeria

Bo nie mam pojęcia, co te drużyny grają :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czerwca, 21:00, grupa A: Brazylia - Japonia 3-0

Brazylia ostatnio w meczach towarzyskich grała całkiem nieźle a do tego grają u siebie inny wynik niż wysoka wygrana Brazylii będzie niespodzianką.

16 czerwca, 21:00, grupa A: Meksyk - Włochy 1-2

Mecz 2 solidnych zespołów, stawiam tutaj na minimalną wygraną Włochów po ciężkim spotkaniu bo jednak w Meksyku nie ma już takiej drużyny jak kilka lat temu.

16 czerwca, 24:00, grupa B: Hiszpania - Urugwaj 2-0

Ostatnio Urugwaj dołuje więc obstawiam tutaj wygraną aktualnych Mistrzów Świata i Europy. Urugwaj ma naprawdę mocny skład ale w ostatnim czasie ich wyniki są dość przeciętne więc Hiszpania po tym spotkaniu powinna dopisać sobie 3 oczka.

17 czerwca, 21:00, grupa B: Tahiti - Nigeria 0-4

Wydaje się to najłatwiejszy mecz do wytypowania Nigeria, która w końcu zdobyła Mistrzostwo Afryki spotyka się z... słabiutkim Tahiti i inny wynik niż wysoka wygrana Nigerii będzie nie lada sensacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Japonia 2:0

Inny wynik niż zwycięstwo Canarinhos będzie niespodzianką. Rok przed Mundialem, muszą pokazać się z dobrej strony, bo podobnie jak Polska przed Euro, nie grają o punkty. Japończycy mają szybkich zawodników, ale w starciu z Brazylijczykami nie będą mieli większych szans

Meksyk - Włochy 1:2

Włosi są faworytami tego spotkania, ale Meksyk będzie walczył. Włosi w ostatnich latach prezentują równy poziom, czego nie idzie powiedzieć o Meksyku.

Hiszpania - Urugwaj 2:0

Zdecydowanym faworytem jest Hiszpania. Może nie grają w ostatnich meczach bardzo dobrze, ale na Mistrzostwa Europy czy inny ważny turniej są przygotowani fantastycznie. Urugwaj zdecydowanie zawodzi w eliminacjach do Mundialu

Tahiti - Nigeria 0:2

Tahiti mistrzem Oceanii- nawet nie wiedziałem :-) Nigeria jest tu faworytem- nawet nie słyszałem o reprezentacji Tahiti, a już zawodnikach to w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czerwca, 21:00, grupa A: Brazylia 1:1 Japonia

Otwarcie turnieju wcale może nie być dla Brazylii udane. Nie jestem fanem nowej ekipy "Canarinhos" - przyzwyczaiłem się do Ronaldo, Roberto Carlosa i Ronaldinho, a obecnie gwiazdy jakoś nie działają na moją wyobraźnię. A już szczególnie Neymar. Japonia ma solidną paczkę piłkarzy. Wielu z nich z powodzeniem gra m.in. w Bundeslidze, Kagawa nieźle radzi sobie w Anglii, a Honda w Rosji. Poza tym nieśmiertelny Endo to niemalże Pirlo czy Xavi azjatyckiej drużyny. Dla mnie - remis.

16 czerwca, 21:00, grupa A: Meksyk 1:2 Włochy

Włosi przyjechali na Puchar Konfederacji w silnym składzie. Są gwiazdy Juventusu, Milanu, nie ma jakiegoś piłkarza, którego brak wywołałby duże zaskoczenie (bo nie ma np. Verratiego, ale szokiem bym tego nie nazwał). Z drugiej strony Meksyk - większość piłkarzy gra w rodzimej, chyba trochę niedocenianej w Polsce lidze. To silne rozgrywki, są tam duże pieniądze. Meksyk może urwać punkty, ale stawiam jednak na podopiecznych Prandelliego.

16 czerwca, 24:00, grupa B: Hiszpania 1:0 Urugwaj

Fanem Hiszpanów także nie jestem. Przeważnie klepią sobie i klepią, naprawdę porywające mecze grając rzadko (ile mieliśmy takich widowisk ja finał ostatniego EURO, no ile? Mało). Urugwaj jest jednak w słabej dyspozycji. W eliminacjach nie idzie mu zbyt dobrze i może nawet nie awansować na mundial (a prawie na pewno nie awansuje bezpośrednio - pozostają jeszcze baraże). Życzę ekipie Tabareza jak najlepiej, ale nie są oni obecnie na takim poziomie, jak podczas mundialu w RPA czy ostatniego Copa America. Zupełnie nie wiem dlaczego.

17 czerwca, 21:00, grupa B: Tahiti 1:4 Nigeria

Tahiti to kopciuszek tej imprezy. Tylko jeden piłkarz - Marama Vahirua - gra w Europie. Zresztą o swojej "prawdziwej" narodowości przypomniał sobie dopiero niedawno. Nigeria to ekipa złożona na poły z gwiazd, a na poły z niezbyt znanych graczy z rodzimej ligi. Niektórych z tych zawodników byli jednak podstawowymi podczas ostatniego PNA i grali bardzo dobrze. Szczególnie Mba, który strzelił gola w finale. Nie przewiduję niespodzianki i stawiam na pewne zwycięstwo ekipy Keshiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czerwca, 21:00, grupa A: Brazylia - Japonia 2-0

Canarinhos mają naprawdę mocny skład i liczą na sukcesy nie tylko w Pucharze Konfederacji, ale również w zbliżających się powoli Mistrzostwach Świata. Japonia w zasadzie zawsze prezentuje swój solidny poziom, jednak w tym spotkaniu będzie to stanowczo za niski pułap.

16 czerwca, 21:00, grupa A: Meksyk - Włochy 1-1

Rzadko mam okazję obserwować mecze Meksyku, jednak kiedy już widzę ich na boisku to zawsze jestem pozytywnie zaskoczony. Reprezentacja Włoch wydaje się być mocniejszą ekipą, jednak mają dużo różnych problemów nie tylko piłkarskich i w zasadzie ciężko powiedzieć w jakiej są formie.

16 czerwca, 24:00, grupa B: Hiszpania - Urugwaj 2-1

Hiszpania to murowany kandydat do kolejnych triumfów i kiepski ostatnimi czsy Urugwaj raczej nie podetnie skrzydeł ekipie La Roja. Przez wzgląd na cudowną piłkę na MŚ 2010 chciałbym jednak obejrzeć przynajmniej honorowe trafienie "niebieskich".

17 czerwca, 21:00, grupa B: Tahiti - Nigeria 0-1

Chyba nigdy nie widziałem meczu Tahiti na oczy i nie mogę obstawić żadnego innego rezultatu niż zwycięstwa Nigeryjczyków. Chociaż ta afera z kasą i planowanym bojkotem imprezy fajnie nie wyglądała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia 1-1 Japonia

Brazylia to gospodarz turnieju więc będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, po tylu latach posuchy a tym bardziej po ostatniej porażce na Igrzyskach Olimpijskich. Dla nich ma to być sprawdzian przed przyszłym Mundialem. Te dwa zespoły spotkały się już ze sobą nie tak dawno i nawet w Polsce, we Wrocławiu gdzie Brazylia wygrała pewnie. Tu nie będzie już tak łatwo. Brazylia nie jest w dobrej formie więc stawiam że Japonia zdoła urwać im punkty

Meksyk 2 - 2 Włochy

Meksyk do dla mnie kandydat do tytułu. Może i sa słabsi na papierze ale są w stanie grać z najlepszymi jak równy z równym. Po za tym o ile się orientuję to Meksyk przegrał z Włochami jakieś 43 lata temu ostatnio. Włochom ostatnio zdarzyły się wpadki tak samo jak Meksykowi. Ale pamiętamy poprzednie ME gdzie tuż przed turniejem Włosi dostali od Rosji a jednak zdobyli srebro. Będzie walka do ostatniej minuty ale podział punktów

Hiszpania 2 - 1 Urugwaj

No tu nawet nie trzeba się dużo rozpisywać. Hiszpania to dominator na świecie. Urugwaj powalczy ale jednak 3 punkty dla MŚ i ME

Tahiti 0 - 2 Nigeria

Trudno jest cokolwiek mi tu napisać. Wydaje mi się że Nigeria jest silniejsza od najsilniejszej drużyny Oceanii która znajduje się na 130+ miejscu w rankingu FIFA. To jest kopciuszek turnieju. Myślę że już sam udział dla nich to jest wyczyn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czerwca, 21:00, grupa A: Brazylia - Japonia 2-0

Nie przewiduję innego wyniku jak wygrana Gospodarzy, nie ma sensu na siłę wymyślać, Brazylia zawsze była faworytem.

16 czerwca, 21:00, grupa A: Meksyk - Włochy 1-1

Nie wiem jak Włosi, nie sprawdziłem składu na PK. Ale zawsze lubiłem Meksyk i im kibicowałem, dlatego uważam że remis może być w tym meczu.

16 czerwca, 24:00, grupa B: Hiszpania - Urugwaj 2-2

Jeden z ciekawszych meczów poza Meksykiem i Włochami, ciężko coś tu wytypować, obie mocne ekipy, które na wiele stać, i z chęcią obstawiłbym 1X2. Hiszpania to Real i Barca a wiemy jak skończyła Barcelona LM albo Real, obstawiam jednak 2-2, choć kibicować będę Hiszpanii.

17 czerwca, 21:00, grupa B: Tahiti - Nigeria 0-2

Nie wiadomo co to za Tahiti, w znaczeniu piłkarskim, zaś Nigerię każdy z nas zna. Tutaj nawet strzelona bramka to jak 3pkt dla Tahity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Japonia 2:1

Japonię pamiętam z MŚ 2010 i grali nawet niezłą dla oka piłkę, jednak teraz stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy, którzy w ostatnim meczu z Francją (zwłaszcza w drugiej połowie) zagrali świetnie.

Meksyk - Włochy 2:2

Meksykanów również nie mam sposobności oglądać zbyt często, ale stawiam na remis z Włochami, którzy dobre występy przeplatają średnimi.

Hiszpania - Urugwaj 1:0

Hiszpania jak zwykle będzie klepała cały mecz i jakoś wbije tego jednego gola. Urugwaj jest mocno uzależniony od formy swoich dwóch napastników i, mimo że Suarez oraz Cavani to klasowi napastnicy, to jednak nie zdziałają za dużo przeciwko obrońców La Roja.

Tahiti - Nigeria 0:2

Nic nie wiem o reprezentacji mistrza Oceanii, tak więc stawiam na pewne zwycięstwo Nigerii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra! Znowu w ostatniej minucie zostałem pozbawiony 3 punktów. Spisek i tyle :)

Obstawię ostatni mecz tej fazy, jak wszyscy inni.

Thaiti - Nigeria 1-1

Pewnie Nigeria wygra. Ale ponieważ nic nie wiem o Thaiti, to liczę na niespodziankę. Może by dali radę jak Trynidad i Tobago w 2006 zaskakujaco remisując ze Szwecją 2-2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chciał, ten zatypował już cztery pierwsze spotkania. Żebyście mieli odpowiednią ilość czasu, wrzucam drugą kolejkę zmagań grupowych:

19 czerwca, 21:00, grupa A: Brazylia - Meksyk

19 czerwca, 24:00, grupa A: Włochy - Japonia

20 czerwca, 21:00, grupa B: Hiszpania - Tahiti

20 czerwca, 24:00, grupa B: Nigeria - Urugwaj

Wyniki poprzedniej kolejki pojawią się zapewne w tym właśnie poście (będzie przejrzyściej, chyba, że moderatorzy mogą ustalać, które posty pojawiają się widoczne jako pierwsze).

Klasyfikacja generalna po 1. kolejce: http://img96.imageshack.us/img96/3512/oar.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Meksyk 2-0

Banalny typ, wiem. Ale po pierwszym meczu Meksyku wątpię by przegrali tylko jedną bramką. Może będzie i 3-1, ale spróbujmy ostrożnie.

Włochy - Japonia 2-1

Znowu to samo - Włosi może grają ospale ale skutecznie. Japończycy dużo biegają, więc może dadzą radę coś strzelić, ale przegrają to spotkanie.

Hiszpania - Tahiti 6-0

Po wczorajszym spotkaniu, niewiadomy jest tylko wymiar kary. 4-0 było na Euro, ale myślę, że Hiszpania da radę powtórzyć wynik Nigerii bez straty ani jednej bramki.

Nigeria - Urugwaj 2-3

Uuuuu tu jest niewiadoma. Bardziej lubię Urugwaj, więc stawiam na niego. Zobaczymy czy mi się to ziści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia 2 - 0 Meksyk

Anglii wbili dwie, Japonii 3, a Meksyk nie zaprezentował się w pierwszym meczu oszałamiająco.

Włochy 2 - 0 Japonia

Po bardzo dobrym pierwszym meczu Włosi znów zdominują rywali.

Hiszpania 8 - 0 Tahiti

Hazard zupełny. Czeka nas pewnie grad goli, ale ile trudno wytypować.

Nigeria 0 - 1 Urugwaj

Pewnie to będzie całkiem ładny mecz i być może padnie znacznie więcej goli, ale obstawiam minimalne zwycięstwo Urugwaju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 czerwca, 21:00, grupa A: Brazylia 3-0 Meksyk

Patrząc na to co Meksyk pokazał przeciwko Włochom stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy. W meczu z Japonią Brazylia pokazała, że potrafi wykorzystywać błędy swoich rywali, a Meksykanie w ostatnim spotkaniu popełnili ich całe mnóstwo.

19 czerwca, 24:00, grupa A: Włochy 2-1 Japonia

Włosi świetnie zagrali przeciwko Meksykowi, ale ci akurat nie walczyli o poprawę wyniku. Japonia choć w słabszej formie wydaje się być groźniejszym przeciwnikiem i Włosi mogą mieć małe problemy.

20 czerwca, 21:00, grupa B: Hiszpania 5-0 Tahiti

Hiszpania spokojnie wygra to spotkanie, nie powinna w to nawet wkładać zbyt dużo sił, gdyż Nigeria pokazała na jakim poziomie znajdują się piłkarze Tahiti.

20 czerwca, 24:00, grupa B: Nigeria 2-2 Urugwaj

Nigeria może być czarnym koniem tego turnieju i może sprawić kłopoty faworytom do których z pewnością zalicza się Urugwaj, który w meczu z Mistrzami Świata nie pokazał się z najlepszej strony szybko przegrywając spotkanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 czerwca, 21:00, grupa A: Brazylia - Meksyk 2-0

Meksyk zaprezentował się bardzo nędznie w spotkaniu z Włochami a Brazylia gra u siebie i musi pokazać klasę.

19 czerwca, 24:00, grupa A: Włochy - Japonia 2-0

Włosi zaprezentowali się przyzwoicie na tle Meksyku i myślę, że z Japonią też nie powinni mieć większych problemów. Zdecydowanie stawiam na Pirlo i spółkę.

20 czerwca, 21:00, grupa B: Hiszpania - Tahiti 8-0

Hiszpania zagrała dobrą 1 połowę z Urugwajem a teraz spotkanie z Tahiti i myślę, że wynik 8-0 to wcale nie musi być najwyższy wymiar kary.

20 czerwca, 24:00, grupa B: Nigeria - Urugwaj 1-2

Stawiam na team z Ameryki Południowej ale szczerzę mówiąc to tutaj wiele może się zdarzyć, Urugwaj nie zachwyca a Nigeria gra dość dziwnym składem- mam wrażenie, że brakuje sporo zawodników, którzy zdobyli PNA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Meksyk 2:0

Meksyk pokazał z Włochami że gra jak równy z równym, ale na Brazylijczyków to nie starczy. Gospodarze powinni bez problemu wygrać z Meksykiem, mają zdecydowanie lepszy skład i są gospodarzami.

Włochy - Japonia- 1:0

Włosi są faworytami spotkania, ale nie sądzę żeby jakoś zdecydowanie wygrali to spotkanie. Japonia ma w swoich szeregach bardzo ciekawych graczy którzy tak łatwo nie dadzą się pokonać.

Hiszpania - Tahiti 5:0

Co tu dużo pisać, Hiszpania jest murowanym faworytem. Pytanie brzmi jedynie jak wysoko wygrają, wynik dokładny tego spotkania to loteria ale zaszalejmy.

Nigeria - Urugwaj 1:1

Hmmm pierwszy mecz w którym ciężko wskazać faworyta. Nigeria spokojnie wygrała swój pierwszy mecz ale grała z Tahiti, a Urugwaj przegrał ale z wielką Hiszpanią. Na razie nic konkretnie nie wiem na jakim rzeczywistym poziomie są te dwie ekipy więc postawie na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 czerwca, 21:00, grupa A: Brazylia - Meksyk 1-0

Brazylijczycy w pojedynku z Japonią nie pokazali niczego wielkiego, a mimo to wypunktowali rywala. Z solidną reprezentacją Meksyku już tak łatwo nie będzie, jednak trzy punkty i tak trafią do Canarinhos.

19 czerwca, 24:00, grupa A: Włochy - Japonia 2-0

Dla mnie wynik tego meczu może być tylko jeden. Włosi co prawda ostatnio nie są zaliczani do absolutnej światowej czołówki, jednak liczne problemy nie przeszkodzą im w odniesieniu zasłużonego zwycięstwa.

20 czerwca, 21:00, grupa B: Hiszpania - Tahiti 7-0

Najtrudniejszy mecz do wytypowania. I to przy założeniu, że wygrać może tylko La roja.jezyk1.gif Jednak już przewidzenie dokładnego wyniku graniczy z cudem, a że siódemka to magiczna liczba...icon_twisted.gif

20 czerwca, 24:00, grupa B: Nigeria - Urugwaj 0-3

Urugwajczycy w pojedynku z Hiszpanią pokazali kawał fajnego futbolu, więc teraz bardzo liczę na wysokie i przekonujące zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia 1-2 Meksyk

Te mecze zwykle elektryzują kibiców obu reprezentacji. Można odnieść wrażenie że Meksyk ma patent na Brazylię. Mimo tej pewnej wygranej Brazylii postawię na Meksyk który w swoim pierwszym meczu niestety nie pokazał całego swojego potencjału. Można powiedzieć że tylko Dos Santos świecił dla innych przykładem.

Włochy 1-1 Japonia

Japonia miała swoje szanse z Brazylia ale nie byli skuteczni a to przecież kluczowa sprawa. Inaczej punktów się nie da zdobywać, Włochy natomiast zagrały ciekawe spotkanie z Meksykiem i zasłużenie wygrały. Wydaje mi się że będzie remis w 2 meczu obu ekip.

Hiszpania 6-0 Tahiti

No to tu wiadomo kto wygra, to nie podlega zadnej wątpliwości. Musiałby się zdarzyć jakiś dziwny zbieg okolicznosci aby Hiszpania przegrała ten mecz a nawet zremisowała. Tahiti ma w swojej ekipie jednego gracza zawodowego. Natomiast pytanie ile przybysze z Oceanii dostaną w plecy :(

Nigeria 1-2 Urugwaj

Nigeria miała okazję wejść na luzie w turniej. Wykorzystała to ale niektóre niewykorzystane okazje wołały o pomstę do nieba. Sam się dziwiłem w jakich sytuacjach pudłowali. W tym meczu już tak nie będzie bo rywal zdecydowanie bardziej wymagający, myślę że te niewykorzystane sytuacje z 1 meczu zemszczą się w 2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 czerwca, 21:00, grupa A: Brazylia 2:1 Meksyk

Brazylia pewnie rozbiła Japonię, a Meksyk uległ Włochom i był to sprawiedliwy rezultat. "Canarinhos", pomimo takiego sobie stylu gry, który tłumów nie porywa, powinni poradzić sobie z ekipą de la Torre. Gorący doping fanów poniesie Neymara i spółkę do nieznacznej wygranej.

19 czerwca, 24:00, grupa A: Włochy 2:0 Japonia

Japończycy chyba nie mają czego szukać na tym turnieju. Liczyłem na to, że postawią się Brazylii, ale zagrali bardzo słaby mecz. Włosi nie powinni mieć kłopotów z rozszarpaniem defensywy ekipy Zaccheroniego.

20 czerwca, 21:00, grupa B: Hiszpania 9:0 Tahiti

Hiszpanie powinni dobrze się bawić i wykreować jakiegoś króla strzelców. Niestety, to będzie pogrom. Szkoda mi nieco Tahiti, ale tak to już jest w takich spotkaniach.

20 czerwca, 24:00, grupa B: Nigeria 1:1 Urugwaj

Obie drużyny, pomimo skrajnie różnych wyników, nieco mnie rozczarowały. Wcześniej zastanawiałem się, czy Nigeryjczycy nie zagrali z Tahiti rezerwami. Chyba jednak nie - po prostu takich zawodników zabrał Keshi na turniej. Sercem jestem z Urugwajem, ale coś mi się zdaje, że nie wygrają oni tego meczu. Z Hiszpanią drużyna Tabareza zaprezentowała się słabiutko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Meksyk 2:0

Brazylia pokazała się z dobrej strony w meczu z Japonia, natomiast Meksyk jest w słabej formie. Brazylia w tym meczu będzie chciała przypieczętować awans

Włochy - Japonia 1-0

Włochy dobrze zaprezentowali się w meczu z Meksykiem, Japonia natomiast będzie chciała pokazać się z dobrej strony po wysokiej porażce z gospodarzami turnieju

Hiszpania - Tahiti 4:0

Nie ma co dużo pisać-Hiszpania powinna wysoko wygrać z Tahiti, która jest zespołem o kilka klas niżej

Nigeria - Urugwaj 1:1

Ciężko powiedzieć w jakiej formie jest Nigeria, bo grała z Tahiti, Urugwaj natomiast zawiódł mnie swoją grą w meczu z Hiszpania. Remis będzie sprawiedliwym wynikiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Meksyk 2:0

Meksykanie w meczu z Włochami nic nie pokazali i Włosi powinni wygrać wyżej, ale przez słabą skuteczność skończył się "tylko" na 2:1. Canarinhos zagrali za to niezły mecz z Japonią i są faworytem tego spotkania.

Włochy - Japonia 3:0

Myślę, że Włosi będą grali co raz lepiej i pewnie pokonają Japończyków, którzy zagrali słabiutki mecz z Brazylią i raczej za dużo do powiedzenia mieć nie będą w spotkaniu z drużyną z Półwyspu Apenińskiego.

Hiszpania - Tahiti 7:0

Wydaje mi się, że Hiszpania ze chce trochę postrzelać i pewnie rozgromią półamatorską drużynę z Oceanii.

Nigeria - Urugwaj 1:2

Nigeria z Tahiti niczego wielkiego nie pokazała, tak jak Urugwaj, który poza bramką Suareza też nic nie zaprezentował w starciu z Hiszpanami. Jednak Afrykańczycy nie będą stosowali takiego pressingu jak La Roja, dzięki czemu mistrzowie Ameryki Południowej będą mieli większe szanse na zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...