Skocz do zawartości

Pytania do Ghosta


Polecane posty

Przepraszam jeśli to pytanie banał, wiem że targi te nie są tak otwarte na odwiedzających jak Games Convention w Niemczech, ale jak mozna na nie zdobyć bilety? Czy są one rozsyłane wybrańcom? Czy wystarczy prowadzić mały portal o grach, czy.... No właśnie, jak to z tymi biletami? Hehe zapomniałem napisać że chodzi o E3, bilety na E3 gdzie są:)

E3 to targi branżowe i jako takie są zamknięte dla publiczności, czyli nie ma na nie żadnych biletów. Wejść można tylko mając odpowiednie zaproszenie.

Prowadząc serwis WWW o grach można się starać o wejściówkę, przedstawiając go organizatorom, ale szanse maja raczej duże portale o grach niż malutkie, prywatne serwisy.

Grałeś kiedyś w jakąś paragrafówkę, czy wiesz co to jest? Jeśli nie to zachęcam ich poznania :)

P.S.

UWAGA! To wciąga!

Znam, grałem w dwie czy trzy. Wolę jednak książki.

Witam ponownie :)

Tym razem mam pytanko odnosnie waszej strony internetowej. Planujesz/planujecie wprowadzenie systemu 'plusow i minusow' cos powiedzmy a la youtube w przyszlosci? Pozwoliloby to 'wyłowienie' najciekawszych komentarzy :)

Na najbliższy czas - nie. Kiedyś w przyszłości - być może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
macie jakis specjalny program do robienia zdjec i filmikow z gier na konsole?

Hm, coś tam jest, ale ja się nie rozeznaję na tej technologii. Zapytaj Ghosta

Zaciekawiło mnie to i nie mam pojęcia czy już DarkArthurro zapytał Cię o to więc piszę do Ciebie z zaleceniami Phnoma i przyłączam się do pytania.

Edytowano przez AdvanTaN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest to tak, że do Xboxa 360 mamy konsolę developerską. Do niej mamy specjalne oprogramowanie z Microsoftu, które między innymi umożliwia robienie screenshotów z konsoli oraz ściągania z niej filmików.

Niedługo zakupimy też specjalną kartę, za pomocą której będziemy ściągać też filmiki z pozostałych konsol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące przecieków, a mianowicie:

Czy zdarzyło się kiedyś, że nie odgadnięto przecieku i sam musiałeś podać odpowiedzi ?

Aż tak abstrakcyjnych przecieków chyba nie układam. Zawsze komuś udaje się w końcu go rozwiązać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy blogi na głównej zniknęły bezpowrotnie? Wprawdzie ostatnio wpisów jakby niewiele, a wpisy z polecanych siedziały w miejscu po kilka tygodni (jak nie więcej), ale to chyba wynika z faktu wakacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zbyt oryginalne pytanie więc mogło być - jakby co usuń post czy coś.

Od samego początku chciałeś być redaktorem albo informatykiem*? Bo ja mam zamiar iść informatyka bo nie wyobrażam sobie robić czegoś innego w życiu, pewnie zmienię zdanie nie raz, ale czy ty od samego początku chciałeś być takim znawcom sprzętów o w ogóle ?

*informatyk - tak to nazwałem bo zajmujesz się sprzętem etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pana.

Piszę w pewnej sprawie która przytrafiła mi się wczoraj po zakupie CDA.

Mówiąc(pisząc)krótko po zakupie CDA i dokładnym sprawdzeniu tegoż nie znalazłem płytki z grą Gothic 3.

Lekko zdziwiony poszedłem z powrotem do sklepu i po jakimś czasie (ok.30 minut)wypełnionym tłumaczeneniami że w środku(pod folią)brakowało płytki zostałem (delikatnie mówiąc)posłany na drzewo.

Zaraz po tym napisałem do Smugglera z pytaniem czy jest jakaś czansa na pozyskanie płytki(obawiałem się że jej nie ma bo zakup został dokonany w Chicago)i po pewnym czasie Smuggler odpisał mi że z tym muszę się zgłosić do pana.

Dlatego właśnie chciałbym się zapytać w jaki sposób mógłbym pozyskać płytkę z grą Gothic 3 i czy mam do was coś wysłać(np.paragon)i jeśliu tak to czy może to być skan wysłany mailem.

Z góry dziękuję i czekam na pańską odpowiedź.

PS.W tekście nie ma przecinków ponieważ mam zepsutą klawiaturę.

u

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestes z zawodu tylko i wylacznie Adminem w CDA , czy robisz cos poza tym . Wiem ze wiekszosc osob sobie nie zdaje sprawy jaki to kolosalny wysilek byc adminem zwlaszcza czegos o takim rozmachu ,ale mimo wszystko warto zapytac.

I czy jestes na codzien w pracy w CDA tzn. w redakcji czy pracujesz na odleglosc ? Stad moje pytanie ,ze jesli tak czym sie na ogol zajmujesz w redakcji tzn. co robisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę do redakcji normalnie do pracy. Jak jest jakaś ważna sytuacja jestem w stanie pewne rzeczy zrobić zdalnie (z domu czy wyjazdu urlopowego).

Z tym rozmachem to bez przesady. Jestem jednym z wielu adminów ogólnie w wydawnictwie, choć we Wrocławiu akurat jedynym. Tym niemniej w krytycznych sytuacjach admini z centrali mogą pewne rzeczy zrobić za mnie.

Natomiast w redakcji przyjęta jest zasada, ze każdy ma kilka rzeczy do robienia i nie ma tu nikogo który byłby tylko redaktorem od pisania. Jednym z moich głównych zajęć oprócz adminowania jest przygotowywanie płyty DVD do pisma. Czyli testowanie pełnych wersji, układanie ich na płycie, zapełnianie płyty dodatkowymi materiałami, testowanie itd. Oprócz tego zajmuję się jeszcze kilkoma innymi rzeczami w redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ogolnie fajne zajecie ,lecz z tego co pamietam to kiedys tez odpisywales na listy ... czyz nie ?

Jesli sie myle popraw mnie , jesli nie to moge wiedziec co bylo powodem twojego zaprzestania pomagania smugglerowi w odpisywaniu na listy ?

Co do pracy , to ogolnie zyjesz "tylko" z pracy w CDA ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzało się. Pomagałem tylko odrobinkę, ale nie wszystkim podobały się moje odpowiedzi. Poza tym wrócił Mr. Jedi i nie ma sensu, żebym się tam jeszcze wpychał.

Tak, praca w CD-Action jest moim głównym i podstawowym zajęciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję kolejny raz siebie, ale pytałem już w temacie o pełnych wersjach do najbliższego numeru i Smuggler skierował mnie do ciebie :)

Obie Syberie wspominam bardzo ciepło, jedne z moich ulubionych przedstawicielek gatunku. Jako, że w kolekcji nie posiadam to tym bardziej się cieszę z dodania ich na Cover. Mam tylko takie pytanko: będzie pełna polska wersja z dubbingiem czy tylko napisy? Bo jeśli macie wersję od Cenegi to z dubbingiem (swoją drogą był świetny IMO), nie wiem natomiast jak grę wydał IQ Publishing. I czy ewentualnie pełna polska wersja w tym drugim wydaniu jest identyczna z Cenegowską?
Z góry dzięki za odpowiedź i życzę dużej cierpliwości, na pewno się przydaje przy przeciekach jak się czyta takie bezsensowne posty i strzelania tytułami z powietrza wziętymi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przekopywałem się przez swoją kolekcje gier z CDA i znalazłem Speedball 2, i tak mnie ochota naszła żeby zagrać.

Tylko jest problem , gra potrzebuje klucza którego nie ma na płycie (miał być na stronie ,ale jego tam od dawna nie ma)

jest jakaś szansa na to że mógłbym jeszcze zagrać w Speedballa ?

Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...