Skocz do zawartości

Pytania do Ghosta


Polecane posty

Gość eldragon93
Mniej więcej dwa razy tyle czasu.

Tłoczne mają wyższą trwałość, no i zdecydowanie szybciej się je robi. :)

No wiadomo ;) Od pewnego czasu męczy mnie jedna sprawa ;) Może się to wydać głupie, ale czemu opakowania płytek mają taki... specyficzny zapach? Mój tata stwierdził nawet, że śmierdzą ;)

PS Do kogo mam kierować pytania w sprawie blogów? Bo mam taki malutki problem...

Edytowano przez eldragon93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o drugie znaczenie tego słowa, czyli osobę, która wykorzystuje luki w zabezpieczeniach systemów i potem się do nich włamując...

Gdybys siegnal do lepszych zrodel niz wiki wiedzialbys ze to anty-hacker....

Dochodzę mniej więcej do połowy. I jak na razie opowiadania z niej są całkiem niezłe. Jedno słabo się zaczęło, ale potem całkiem fajnie rozwinęło. Generalnie czyta mi się na razie dobrze.

Mnie najbardziej podobalo sie "Czytając w zeimi" i "skrzynia z zamku anioła" , ale ich chyba jeszcze nie czytales :D

Gdy przeczytasz calosc moglbys napisac jak sie podobalo?

Edytowano przez tyu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długą mają żywotność płyty? Od czego to zależy. Chciałbym konkretne wytłumaczenie, bo boję się o moje krązki - niektóre mają już prawie 8 lat (ye z CDA).

Różną. Dużo zależy od producenta i materiału z jakiego wykonana jest płyta. Tłoczone będą miały większą żywotność niż wypalane.

Żywotność krążka zależy od tego jak o niego dbamy (rysy i zabrudzenia) oraz od tego jak szybko materiał z jakiego zostały wyprodukowane będzie się utleniał.

A jakieś liczby?

Nie ma konkretów.

Pewne nagrywany płyty, wytrzymają dwa miesiące (trafiłem na takie), inne kilka lat.

Podobnie z tłoczonymi. Jedne po dwóch latach przestają być czytelne, a inne powinny bez problemów kilkadziesiąt lat wytrzymać.

Jakimi grasz czolgami w WoT? Ja preferuje IS 4 :tongue:

Gram głównie niemiecką stroną. Obecnie Ausf B, JagdTiger, Hummel, Tiger.

No wiadomo ;) Od pewnego czasu męczy mnie jedna sprawa ;) Może się to wydać głupie, ale czemu opakowania płytek mają taki... specyficzny zapach? Mój tata stwierdził nawet, że śmierdzą ;)

Nie wiem. Pewnie kwestia plastiku z jakiego się je robi.

PS Do kogo mam kierować pytania w sprawie blogów? Bo mam taki malutki problem...

Np. tu

http://forum.cdaction.pl/Uwagi-i-pytania-d...III-t41174.html

Mnie najbardziej podobalo sie "Czytając w zeimi" i "skrzynia z zamku anioła" , ale ich chyba jeszcze nie czytales :D

Gdy przeczytasz calosc moglbys napisac jak sie podobalo?

To drugie aktualnie czytam.

Nie wiem. Może jak będę miał chwilkę i chęć to coś skrobnę na blogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pytań:

1.Ściągnąłem sobie WoT,klucz mam,tylko ten cholerny patch mi sie sciąga.Czy jest on konieczny?(zajmuje ok.1600MB)

2.Kiedy,na jakim serwerze(jeśli jakieś są :rolleyes: )grasz w WoT-a,mógłbym sobie zobaczyć twoją maszynkę w akcji? ;)

3.Czy lubisz FPS`y,szczególnie o tematyce zmodernizowanej wojny(CoD:MW,BF:BC2 etc.)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem się zarejestrować w becie gry world of tanks, podałem kod, który przysłany został mi e-mailem, i wyskakuje mi błąd, że podany klucz jest nieprawidłowy, co robić?

Na pewno dobrze przepisałem, ponieważ użyłem metody kopiuj - wklej.

OK, problem już rozwiązany, musiałem założyć konto na Amerykańskim serwerze (wcześniej próbowałem tylko na europejskim).

Edytowano przez jac28
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o poziomie recenzji na tej: http://www.onlygames.pl/ stronie?

Nie za bardzo mam teraz czas, żeby je czytać.

Ja mam kilka pytań:

1.Ściągnąłem sobie WoT,klucz mam,tylko ten cholerny patch mi sie sciąga.Czy jest on konieczny?(zajmuje ok.1600MB)

2.Kiedy,na jakim serwerze(jeśli jakieś są :rolleyes: )grasz w WoT-a,mógłbym sobie zobaczyć twoją maszynkę w akcji? ;)

3.Czy lubisz FPS`y,szczególnie o tematyce zmodernizowanej wojny(CoD:MW,BF:BC2 etc.)?

1. Wszystkie patche są potrzebne.

2. Na europejskich. Może się zdarzyć, że jakiejś bitwie na mnie trafisz.

3. Tak.

Właśnie chciałem się zarejestrować w becie gry world of tanks, podałem kod, który przysłany został mi e-mailem, i wyskakuje mi błąd, że podany klucz jest nieprawidłowy, co robić?

Na pewno dobrze przepisałem, ponieważ użyłem metody kopiuj - wklej.

OK, problem już rozwiązany, musiałem założyć konto na Amerykańskim serwerze (wcześniej próbowałem tylko na europejskim).

Jak się okazało po rozdzieleniu serwerów, kody z naszej strony działają na serwerach amerykańskich. Podobno ma być poprawione i mają działać też na europejskich, ale nie wiem czy na pewno i kiedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Windows 7 32 bitowy od 64 bitowego? Mam 32 bitowego na oryginalnej płycie i nie wiem też czy mogę posiąść legalnie i darmowo wersję 64.

Technicznie biorąc system 32 bitowy obsługuje 32 bitowa adresację, a 64 bitowy - 64 bitowa adresację.

Natomiast mówiąc tak ogólniej. 64 bitowy pozwala systemowi na użycie większej ilości pamięci RAM (a nie tylko ok. 3,5GB), obsłuży większe dyski twarde, a najważniejsze potrafi bardziej efektywnie wykorzystać procesory 64 bitowe (czyli w zasadzie prawie wszystkie nowe).

Tak po prostu instalki zmienić sobie nie możesz. Narusza to zasady licencji. Czasem można zakupić systemy gdzie są w pudełku obie wersje, ale jeśli masz kupioną tylko 32 bitową to legalnie 64 bitowej nie możesz użyć. Można spróbować zagadać do Microsoftu, może zechcą zamienić, ale pewności czy to się uda nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie GeForce'a FX 5500. Odinstalowałem sterowniki poprzedniej karty, zmieniłem kartę, potem zainstalowałem sterowniki, które były dołączone na płycie. Jednak, gdy włączyłem grę, aby sprawdzić jak sprawuje się mój nowy nabytek, zauważyłem, że gra strasznie się tnie (wcześniej takiej sytuacji nie było). Nie pomogła reinstalacja sterowników, ani ściągnięcie ich aktualnej wersji ze strony producenta. Nie wiesz co mam zrobić, aby gry ponownie działały jak należy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie GeForce'a FX 5500. Odinstalowałem sterowniki poprzedniej karty, zmieniłem kartę, potem zainstalowałem sterowniki, które były dołączone na płycie. Jednak, gdy włączyłem grę, aby sprawdzić jak sprawuje się mój nowy nabytek, zauważyłem, że gra strasznie się tnie (wcześniej takiej sytuacji nie było). Nie pomogła reinstalacja sterowników, ani ściągnięcie ich aktualnej wersji ze strony producenta. Nie wiesz co mam zrobić, aby gry ponownie działały jak należy?

A jaką kartę wyjąłeś? Zaktualizuj też sterowniki DirectX. A najnowsze sterowniki do karty ściągnij ze strony NVidii a nie producenta.

Czy możesz wrzucić swoje top 5 gier i kilka rozczarowań jak ładnie poproszę :wink:

Na razie mam dużo pracy z nową płytą do pisma i nie mam czasu na robienie takich zestawień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...