Skocz do zawartości

Pytania do Ghosta


Polecane posty

A ja mam takie pytanie: Są jeszcze felietony w cda? Jeśli są to gdzie?

Nie ma.

Drogi Ghostie mam pytanie z innej beczki, mianowicie chciałbym się dowiedzieć w jakim dziale forum CDA mam zadać moje pytanie, a dokładnie: czy są jakieś imprezy growe i około-growe organizowane w Katowicach, sosnowcu, ewentualnie Mysłowicach?? Zgodzę się na wet na Kraków.

Po prostu szukam i nie za bardzo wiem do jakiego działu by ono pasowało.

Słabo szukasz.

http://forum.cdaction.pl/Imprezy-growe-t23020.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę do Ghosta . No to tak mam kilka filmików z PES,a 10 z trickami, własno ręcznie (bez skojarzeń) robionymi i tak wpadłem na pomysł, że chętnie bym się nimi podzielił z użytkownikami forum jak, redakcją i czytelnikami :P No to tak ja je mam u siebie na kompie jaki i na xfire :icon_wink: Mogę wstawić tutaj lub też przesłać do redakcji z nadzieją że trafią na cover (wiem marzenia ściętej krowy :happy: ) Filmiki dużo nie zajmują i są krótkie. Chętnie się nimi podzielę, mogę również dać opis danego tricku jak i dokładny pokaz jak go zrobić. Nie przechwalam się tylko chciałbym udowodnić, że nawet taki przeciętny gracz jak ja jest w stanie zrobić dobry zwód, mimo, że pracuję i już nie poświęcam tyle czasu grą. Wszytkie tricki są moje, robione na padzie za 40 zł. (szkoda mi było kasy na droższego :wink: )mam tylko te z 10 bo 11 nie gram. Czekam na odp. czy jesteś zainteresowany jak nie to i tak dzięki za chwile poświęconego czasu pzdr. dla forumowiczów użytkowników i redakcji ;P King of back żart oczywiście :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Ghost, mam do Ciebie tego typu sprawę - otóż w kwietniu 2008 roku toczyła się na forum dyskusja na temat gry Panzer Elite in Action, dodanego jako pełniak do CD-Action. Niestety dopiero teraz zainstalowałem tę grę i mam ten sam problem z wyskakującym błędem 997. Ponoć wrzuciłeś jakiegoś .zipa, który poprawiał ten i inne błędy ale trochę czasu już minęło i plik nie jest już dostępny pod podanym na forum adresem:( Stąd bardzo bym prosił o możliwość przesłania mi tego pliku, jeśli oczywiście jesteś jeszcze w jego posiadaniu i nie stoją na przeszkodzie jakieś ograniczenia prawne. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Sebastian "Siwy" Siwecki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę do Ghosta . No to tak mam kilka filmików z PES,a 10 z trickami, własno ręcznie (bez skojarzeń) robionymi i tak wpadłem na pomysł, że chętnie bym się nimi podzielił z użytkownikami forum jak, redakcją i czytelnikami :P No to tak ja je mam u siebie na kompie jaki i na xfire :icon_wink: Mogę wstawić tutaj lub też przesłać do redakcji z nadzieją że trafią na cover (wiem marzenia ściętej krowy :happy: ) Filmiki dużo nie zajmują i są krótkie. Chętnie się nimi podzielę, mogę również dać opis danego tricku jak i dokładny pokaz jak go zrobić. Nie przechwalam się tylko chciałbym udowodnić, że nawet taki przeciętny gracz jak ja jest w stanie zrobić dobry zwód, mimo, że pracuję i już nie poświęcam tyle czasu grą. Wszytkie tricki są moje, robione na padzie za 40 zł. (szkoda mi było kasy na droższego :wink: )mam tylko te z 10 bo 11 nie gram. Czekam na odp. czy jesteś zainteresowany jak nie to i tak dzięki za chwile poświęconego czasu pzdr. dla forumowiczów użytkowników i redakcji ;P King of back żart oczywiście :tongue:

Raczej nie za bardzo będę miał miejsce na takie rzeczy na płycie. Proponuję, żebyś wrzucił je na YouTube i np. na blogu zamieścił odnośniki do nich z opisami jak wykonać.

Współczuje twojej koleżance Asi. Kto jeszcze? Chciałbym pomóc, lecz nie wiem jak.

Najprościej to przekazać informacje o niej kolejnym osobom.

No co? Nie można współczuć?

Ghost to ty uzgadniasz te wycieczki? W sensie ktoś dzwoni, uzgadniacie termin przyjazdu i koniec?

Jak ma być więcej osób to zdecydowanie proszę o telefon. Generalnie lepiej w ogóle zadzwonić, bo jak się trafi w deadline to może się okazać, że na "pocałowaniu klamki" się skończy. Można też spróbować po prostu przyjść, ale nie zawsze mamy czas, żeby wycieczki oprowadzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Screeny mojego kumpla zostały opublikowane w Screenshocku ,ale na DVD. Czy dostaje się jakąś nagrodę jeżeli zdjęcia są na DVD ,a nie w gazecie ?

Szykujecie coś odlotowego (kalendarz itp.) w CDA 12/2010 ?

Przeglądasz stronę komixxy.pl ?

Pozdrawiam
Edytowano przez maxyman42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Witam drogiego Ghosta ;) Chciałem zapytać, czy wiesz już, kiedy zrobisz przecieki do mojego ulubionego, grudniowego numeru (nr 12/2008 był moim pierwszym, dlatego ulubiony ;))? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam...

PS Bardzo współczuję Twojej koleżance i staram się przekazywać informacje o niej komu tylko się da... Mam nadzieję, że skoro nie ja, to ktoś inny będzie w stanie jej pomóc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Screeny mojego kumpla zostały opublikowane w Screenshocku ,ale na DVD. Czy dostaje się jakąś nagrodę jeżeli zdjęcia są na DVD ,a nie w gazecie ?

Szykujecie coś odlotowego (kalendarz itp.) w CDA 12/2010 ?

Przeglądasz stronę komixxy.pl ?

Pozdrawiam

Nie wiem. Nie znam zasad rozdzielania nagród za screenshocka bo nie ja się tym zajmuję. Niech kumpel skrobnie na maila ogólnego i się o to zapyta (cdaction@cdaction.pl).

Dowiesz się przy okazji przecieków.

Nie mam na to czasu.

Witam drogiego Ghosta ;) Chciałem zapytać, czy wiesz już, kiedy zrobisz przecieki do mojego ulubionego, grudniowego numeru (nr 12/2008 był moim pierwszym, dlatego ulubiony ;))? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam...

Zaczniemy jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś coś w na luzie /listach od czytelników czego żałujesz do dziś? Tylko nie pisz o ocenach i recenzjach i testach. Chodzi mi bardziej o to że odpisałeś mu tak że skompromitowałeś go przed całą Polską i żałujesz do dziś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pracujecie nad ulepszeniem działania CDA na telefonach komórkowych ?

Sam tak przeważnie kożystam z CDA i np. nie mogę dodawac postów, czy to się zmieni ?

Generalnie nie. Telefony są coraz mocniejsze i mają coraz lepsze przeglądarki i w zasadzie taka zmiana powoli staje się niepotrzebna.

A forum z telefonu powinno działać poprawnie. Wiem, że są osoby, które pisały posty na forum, korzystając z komórki.

Drogi Ghoscie:

1.Czy kupujesz Star Wars komiks, bo wiem, że jesteś fanem Star Warsów?

2.Czy podobają ci się Star wars The clone wars?

1. Tak.

2. Nie podoba mi się styl animacji, ale reszta może być. Myślę, że jak w końcu powstanie serial aktorski to bardziej się wciągnę.

Napisałeś coś w na luzie /listach od czytelników czego żałujesz do dziś? Tylko nie pisz o ocenach i recenzjach i testach. Chodzi mi bardziej o to że odpisałeś mu tak że skompromitowałeś go przed całą Polską i żałujesz do dziś

Nie. Zdarza się natomiast, że dochodzę do wniosku, że mogłem coś inaczej napisać, lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ghost czy ta ankieta to takie badanie czy jasne zagrożenie że za rok będziemy mogli miec cda z blu-ray?Bo pomysł nie jest zły,ale jest za wcześnie

To na razie sprawdzenie czy jest potrzeba przygotowania takiego wydania, kiedy i w jakiej ilości.

1. Ile będzie ważny kod (niewykorzystany) na tvscreen ?

2. Czy lubisz wracać do takich klasyków jak Baldur's Gate, Tormnet, Mario:) itp. Oczywiście jeśli masz czas ?

3. Wolisz wersję pudełkowe czy cyfrowe ?

1. Nie wiem, ale lepiej za długo nie czekać.

2. Co prawdą do trochę innych niż wymieniłeś, ale są takie do których co jakiś czas wracam.

3. Pudełkowe. Mimo wszystko przyjemnie popatrzeć na swoją kolekcję gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...