Skocz do zawartości

Pytania do Ghosta


Polecane posty

mam pytanie kiedy wyslecie paczke z wygrana z konkursu heroes VI?

wysłałem maila do was i nie dostałem żadnego potwierdzenia proszę o odpowiedź na PW.

A jaki to był konkurs? Kiedy? Gdzie? Napisz to skieruję Cię do odpowiedniej osoby.

Czy kiedykolwiek myślałeś co byś zrobił gdyby CDA nagle upadło, po prostu zostało by anulowane, Ty, jak i Inni redaktorzy znaleźliby się bez pracy, co byś wtedy zrobił, tzn. czy szukałbyś pracy, wyjechałbyś, tego typu rzeczy.

Szukałbym pracy, również za granicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do kiedy można wysyłać materiały do "Na luzie" bądź "Action Redaction" ,aby ukazały się w najnowszym numerze. Np. Jest 1 październik ,a numer ukazuje się np. 31. Chcę ,żeby moje materiały (oczywiście jakby redakcja wybrała) ukazały się w listopadowym numerze. Mowa o rozsyłaniu materiałów drogą elektroniczną.

Interesujesz się piłką nożną. Jak tak to jaka jest ulubiona twoja drużyna ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK tutaj jest ten konkurs, był to konkurs komentarzowy

o napisanie oczekiwań na temat heroes VI konkurs odbył się 27 września 2010 roku a wyniki są tutaj

i napisane jest cytuje

Figurki z Might & Magic: Clash of Heroes idą do:

GunsNroses

WitcherPL

Franciszek92

zaq92

exordijo

kwcdaforum

sebastianity

Kijas

XAlucard0

oczywiście wysłałem do was maila jak tutaj było napisane

Na adres konkurscda@cdaction.pl prosimy wysłać maila z tytułem "Konkurs Might & Magic" lub "Konkurs Sara Connor" i dopisanym nickiem, w treści maila zaś wpisać należy nick z naszej strony, oraz dane do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres).

dodam że mail został wysłany z adresów

skykonradino(malpa)wp.pl oraz skykonradino(malpa)gmail.com

mam nadzieję że to wszystko co potrzebujesz Ghoście.

Z góry dziękuje

kwcdaforum

Edytowano przez kwcdaforum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na stronę twórców, z tego co widzę szykują nową wersję skryptu o nazwie UniBoard. IPB też zaczynał jako darmówka. Początki solidnego softu zawsze są trudne, może warto poczekać i dać twórcom szansę?

Może i masz rację o ile nie zażyczą sobie za to jakiejś bajońskiej sumy :P

A poza tym:

1. Z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz?

2. Co sądzisz o technologi 3D? (Zarówno jeśli chodzi o gry jak i filmy)

3. Jak skutecznie, legalnie i za darmo wyreklamować swoje forum internetowe i ściągnąć na nie jak najwięcej ludzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do kiedy można wysyłać materiały do "Na luzie" bądź "Action Redaction" ,aby ukazały się w najnowszym numerze. Np. Jest 1 październik ,a numer ukazuje się np. 31. Chcę ,żeby moje materiały (oczywiście jakby redakcja wybrała) ukazały się w listopadowym numerze. Mowa o rozsyłaniu materiałów drogą elektroniczną.

Interesujesz się piłką nożną. Jak tak to jaka jest ulubiona twoja drużyna ?

Część materiałów do Na Luzie i AR jest przygotowywana z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Więc podsyłaj co masz, kiedy możesz, być może ukaże się za kilka miesięcy, a może wcale.

mam nadzieję że to wszystko co potrzebujesz Ghoście.

Tak. Jutro jak będę w redakcji zapytam odpowiednią osobę o ten konkurs.

Zajrzałem na stronę twórców, z tego co widzę szykują nową wersję skryptu o nazwie UniBoard. IPB też zaczynał jako darmówka. Początki solidnego softu zawsze są trudne, może warto poczekać i dać twórcom szansę?

Może i masz rację o ile nie zażyczą sobie za to jakiejś bajońskiej sumy :P

Myślę, że na początek zanim go nie doszlifują i zanim nie stanie się popularny to przez jakiś czas będzie darmowy.

1. Z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz?

2. Co sądzisz o technologi 3D? (Zarówno jeśli chodzi o gry jak i filmy)

3. Jak skutecznie, legalnie i za darmo wyreklamować swoje forum internetowe i ściągnąć na nie jak najwięcej ludzi?

1. Firefox.

2. Fajna sprawa, ale ma wady. Konieczność noszenia okularów jest dla mnie uciążliwa, zwłaszcza, że muszę je nakładać na te co już noszę. Poza tym przy dłuższym korzystaniu powoduje to ból głowy i lekkie problemy z orientacją.

3. Przede wszystkim zamieszczając tam dużo interesującej treści, która przyciągnie ludzi, bawiąc się w wymiany bannerów, zamieszczając infosy i linki w podpisach, oprócz tego zdecydowanie zalecam zapoznać się dokładanie z technikami SEO i postarać się je powprowadzać na forum (oczywiście w umiarkowany sposób, bo jak się przedobrzy to można osiągnąć dokładnie odwrotny skutek).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo rożnych zadań. Ponieważ lubię punktowanie to w takiej formie to ujmę. ;)

1. Zajmuję sie serwerami, co oznacza, że muszę specjalnie dbać o 7 maszyn.

2. Pilnuje aby działała sieć wewnętrzna, internetowa, telefoniczna a ostatnio również WiFi.

3. Pilnuję aby działały wszystkie komputery i urządzenia w redakcji (nie tylko komputerowe).

4. Instaluję na maszynach oprogramowanie, jak trzeba robię reinstalacje systemu.

5. Nadzoruję wszelkie ekipy dokonujące napraw sieci elektrycznej, telefonicznej, internetowej itd.

6. Zajmuję sie częścią usług sieciowych m.in. forum.

7. Testuję wszystkie pełne wersje gier zanim trafią na naszą płytę DVD.

8. Jestem jednym z testerów, który sprawdza mastery zanim trafią do tłoczni.

9. Zajmuje się reklamacjami płyt.

10. Dokonuję zakupu sprzętów, akcesoriów, mat. eksploatacyjnych do redakcji.

11. Zajmuję się praktykantami jacy trafiają do redakcji.

12. Czasem oprowadzam wycieczki czytelników.

13. Czasem pomagam w testach sprzętowych.

14. Co roku organizuje wyjazdy na Games Convention.

15. Wymyślam sporą część przecieków. :)

16. Co jakiś czas organizuję swoje konkursy.

17. I cały czas tłumaczę redaktorom dlaczego nie kupię im tych fajnych gadżetów co to właśnie mieli w testach albo gdzieś tam sobie upatrzyli, oraz, że nie nie kupię im nowego komputera, monitora, karty graficznej tylko dlatego, że właśnie pojawił się nowy model.

18. Robię jeszcze całe mnóstwo innych czynności, które mają za zadanie utrzymać redakcje w działaniu.

...

jeśli wykonujesz tyle roboty to z czystej ciekawości ile kasy dostajesz na miesiąc ?

czy będzie można jakoś zmniejszyć poziom zainteresowania policją ^^ tzn. zmniejszyć ostrzeżenia ponieważ mam już 40 % wolę się ostrzec przed banem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wykonujesz tyle roboty to z czystej ciekawości ile kasy dostajesz na miesiąc ?

czy będzie można jakoś zmniejszyć poziom zainteresowania policją ^^ tzn. zmniejszyć ostrzeżenia ponieważ mam już 40 % wolę się ostrzec przed banem

Tajemnica, ale powiem że nie narzekam.

Nie planuję, żadnych akcji zmniejszających, ale może z moderatorami coś jeszcze wymyślimy.

Wracając do sprawy materiałów do "Na luzie"... wysyłamy je na adres naluzie@cdaction.pl i czy dawać swoje komentarze pod screen czy wy dajecie swoje.

Możesz napisać własne, jak się spodobają to zostaną użyte.

Nie wiedziałem gdzie umieścić to pytanie więc zrobiłem to tutaj.

Otóż w nowym cda są 2 płyty. Płyta z necrovision działa dobrze. Ale płyta z dark messiah nie działa wcale ( Napęd wogóle sie nie rozpędza )

Co zrobić? Płyty nie są porysowane.

Sprawdzić ją na innym kompie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłbyś pomóc mi z grą DMoMaM z obecnego numeru CDA ?

A więc w trakcie gry nieraz po godzinie nieraz po 2 minutach (od 5 rozdziału najczęściej po 2 minutach) gra wychodzi mi do pulpitu i pojawiają się następujące błędy http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/2d297182.bmp pózniej klasyczne wyślij/nie wysyłaj i na koniec http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/2eb0f1c8.bmp patrzyłem na forum i nie tylko mi to się przytrafia ponowne zainstalowani nic nie daje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teksty w "Prozie" są objęte prawami autorskimi?

Oczywiście. Autor danego utworu ma do niego prawa autorskie.

Witam mógłbyś pomóc mi z grą DMoMaM z obecnego numeru CDA ?

A więc w trakcie gry nieraz po godzinie nieraz po 2 minutach (od 5 rozdziału najczęściej po 2 minutach) gra wychodzi mi do pulpitu i pojawiają się następujące błędy http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/2d297182.bmp pózniej klasyczne wyślij/nie wysyłaj i na koniec http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/2eb0f1c8.bmp patrzyłem na forum i nie tylko mi to się przytrafia ponowne zainstalowani nic nie daje

Pozmieniaj ustawienia graficzne gry oraz wyłącz zbędne programy w Windows przed jej uruchomieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wysyłając do Was tekst musi być on ozdobiony w grafikę, czy wystarczy sam tekst.

Jaki tekst? Testowy na współpracownika? Wystarczy sam tekst.

Drogi Ghoscie, tak sobie rozmawialismy na forum o Star Wars, konkretnie o Tie Fighterze oraz X-Wing. Czy wiesz moze czemu LucasArt nie pomyslal nad tym, aby zrobic remake tych produkcji?

Sami się nad tym wielokrotnie zastanawialiśmy i nie wiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy od redakcji. Wygrałem Kierownice Lamborghini Gallardo w konkursie zamieszczonym w nr.180 z 07/2010 Gadżet 2010. Wszysko było by spoko gdyby nie fakt, że kierownica jest uszkodzona. Wiesza się na lewoskręcie co jakiś czas co nie pozwala na komfortowe granie. Jak zareklamować produkt wygrany w konkursie na który mam wg, karty gwarancyjnej ( po Włosku napisanej) 3 lata gwarancji, skoro nie posiadam dowodu żadnego zakupu? Czy reklamować ją w wydawnictwie a oni dalej u producenta? Proszę o podanie jak tego dokonać, na jaki adres i do kogo adresować kierownicę z opisem usterki i gwarancją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy od redakcji. Wygrałem Kierownice Lamborghini Gallardo w konkursie zamieszczonym w nr.180 z 07/2010 Gadżet 2010. Wszysko było by spoko gdyby nie fakt, że kierownica jest uszkodzona. Wiesza się na lewoskręcie co jakiś czas co nie pozwala na komfortowe granie. Jak zareklamować produkt wygrany w konkursie na który mam wg, karty gwarancyjnej ( po Włosku napisanej) 3 lata gwarancji, skoro nie posiadam dowodu żadnego zakupu? Czy reklamować ją w wydawnictwie a oni dalej u producenta? Proszę o podanie jak tego dokonać, na jaki adres i do kogo adresować kierownicę z opisem usterki i gwarancją

Napisz o sprawie na maila ddziosa@cdaction.pl

To koleżanka z sekretariatu, która rozsyła część nagród konkursowych. On pomoże załatwić tą sprawę.

1. Gdy oprowadzasz wycieczki, ci ludzie których oprowadzasz wykazują choć 1% zainteresowania?

2. Co robi Smuggler podczas takich wycieczek?

3. Co sądzisz o WWE?

(http://pl.wikipedia.org/wiki/WWE)

1. Zdecydowanie. W końcu nie przychodzi się do redakcji na zwiedzanie nie będąc zainteresowanym. To nie szkolna wycieczka do muzeum. :)

2. Smuggler, Smuggler. A kto to jest? ;)

3. Jak trafię w telewizji to oglądam z przyjemnością, ale jakoś specjalnie nie sprawdzam kiedy leci.

Czy już wybraliście pomysł na konkurs o to ostrze ? Sprawa już dawno ucichła.

Pytaj Huta, on prowadzi ten konkurs jak i większość z tych co odbywają się na stronie WWW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Ghostie mam pytanie z innej beczki, mianowicie chciałbym się dowiedzieć w jakim dziale forum CDA mam zadać moje pytanie, a dokładnie: czy są jakieś imprezy growe i około-growe organizowane w Katowicach, sosnowcu, ewentualnie Mysłowicach?? Zgodzę się na wet na Kraków.

Po prostu szukam i nie za bardzo wiem do jakiego działu by ono pasowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...