Skocz do zawartości

Pytania do Ghosta


Polecane posty

Jest jakiś powód,że tak późno?

Będę zbyt zajęty, żeby zrobić je w normalnym terminie.

Grałeś kiedyś w wiedźmina versusa, jak tak to czy ci sie podobał?.

Grałem i w zasadzie nadal gram. Jest fajny tylko po pewnym czasie staje się zbyt monotonny. Dlatego gram w niego z przerwami.

A ja mam pytanie dot. cda , a szczegulnie numerów które będą w tym roku:s szykujecie jakąś ,, bombę ''???

Staramy się aby każdy numer był w jakimś sensie bombą. Tylko, że nie zawsze jest z czego tą bombę wyprodukować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest więc ją w sobie wyrobić niż zarzucać spamem biednego Ghosta. ;)

Grałem i w zasadzie nadal gram. Jest fajny tylko po pewnym czasie staje się zbyt monotonny. Dlatego gram w niego z przerwami.

Ja za to jakoś nigdy nie potrafiłem strawić gierek przeglądarkowych, czy multi. Jestem chyba zatwardziałym singlowcem. W zasadzie jedyna gra, którą męczyłem (a w zasadzie męczę, ale teraz już mniej) w internecie to prześwietny Toribash, który zaspokaja wszelkie mordercze zapędy z nawiązką. ;) Pewnie o nim słyszałeś (ostatecznie był kiedyś dołączony w CD-Actionowych freewerach), ale czy zdarzyło ci się w niego kiedyś zagrać (ew. Komuś z redakcji)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako ,że raczej znasz się sprawach komputerowych i myslę ,że także o HTML itd. to mam do Ciebie pytanie i proszę o szczerą odpowiedź :).Planuję nauczyc się jezyka HTML i CSS ale narazie najwazniejszy jest dla mnie HTML i mam zamiar kupić kurs video na allegro bo są strony darmowe ale lepiej mi się będzie przyswajać wiedza z obrazu video więc prefereuję taką formę nauki za małe pieniądze.

poradź mi czy w ogóle warto zakupić taki kurs HTML i poradź mi który wybrać

Ten:http://allegro.pl/kurs-wideo-html-css-praktyczne-wskazowki-i1224101909.html

Czy może ten:http://allegro.pl/kurs-wideo-x-html-css-tworz-strony-www-i1225627369.html

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jakoś nigdy nie potrafiłem strawić gierek przeglądarkowych, czy multi. Jestem chyba zatwardziałym singlowcem. W zasadzie jedyna gra, którą męczyłem (a w zasadzie męczę, ale teraz już mniej) w internecie to prześwietny Toribash, który zaspokaja wszelkie mordercze zapędy z nawiązką. ;) Pewnie o nim słyszałeś (ostatecznie był kiedyś dołączony w CD-Actionowych freewerach), ale czy zdarzyło ci się w niego kiedyś zagrać (ew. Komuś z redakcji)?

Grę kojarzę ze screenów. Ktoś to w redakcji testował, ale to już był kawałek czasu temu i nie pamiętam kto.

Witam jako ,że raczej znasz się sprawach komputerowych i myslę ,że także o HTML itd. to mam do Ciebie pytanie i proszę o szczerą odpowiedź :).Planuję nauczyc się jezyka HTML i CSS ale narazie najwazniejszy jest dla mnie HTML i mam zamiar kupić kurs video na allegro bo są strony darmowe ale lepiej mi się będzie przyswajać wiedza z obrazu video więc prefereuję taką formę nauki za małe pieniądze.

poradź mi czy w ogóle warto zakupić taki kurs HTML i poradź mi który wybrać

Ten:http://allegro.pl/kurs-wideo-html-css-praktyczne-wskazowki-i1224101909.html

Czy może ten:http://allegro.pl/kurs-wideo-x-html-css-tworz-strony-www-i1225627369.html

Pozdrawiam

Jest takie powiedzenie, że "nie ocenia się dzieła po okładce".

Dlatego ciężko mi po samych opisach powiedzieć, który z tych kursów jest lepszy.

Generalnie polecałbym pouczenie się samemu gdyż poradników w internecie jest całkiem sporo i są, jak sam zauważyłeś, za darmo.

Zauważyłem że ReaperPL który napisał w regulaminie temat o netykiecie był w czasach phpBB 2 moderatorem tego forum. Czemu zatem obecnie nie jest w grupie Hall of FAme?

Trochę niedopatrzenie, a trochę ze względu na niejasny sposób jego zniknięcia z forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost bedziesz szykował jakies trudne przecieki czy jakies łatwe typu jak były przed numrem wrzesniowym w weeekend?Jaki rodzaj gry bedzie 3 pełniakiem(jesli mozesz zdradzic oczywiscie).A czy juz moze wiesz jak to bedzie z przeciekami-tzn.czy jednego dnia (w piatek poznamy 1 i 2 pełniaka a w sobote głownego)czy moze kazdego dnia weekendu bedzie zgadywanie?)

Od razu dzieki za odpowiedz nawet jesli jej nie podasz:)

THANKS:) XD

PS.Czy to ze przeceiki beda pozniej to wasza jakas akcja(chcecie nas przetrzymac w niepewnosci lub po prostu tak wyszło czy tak bedzie co miesiac itp. czy moze po prostu bedziesz zajety w tygodniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Czy to ze przeceiki beda pozniej to wasza jakas akcja(chcecie nas przetrzymac w niepewnosci lub po prostu tak wyszło czy tak bedzie co miesiac itp. czy moze po prostu bedziesz zajety w tygodniu?

Ghost napisał, że będzie zajęty i nie ma teraz czasu dlatego są w weekend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost bedziesz szykował jakies trudne przecieki czy jakies łatwe typu jak były przed numrem wrzesniowym w weeekend?Jaki rodzaj gry bedzie 3 pełniakiem(jesli mozesz zdradzic oczywiscie).A czy juz moze wiesz jak to bedzie z przeciekami-tzn.czy jednego dnia (w piatek poznamy 1 i 2 pełniaka a w sobote głownego)czy moze kazdego dnia weekendu bedzie zgadywanie?)

Od razu dzieki za odpowiedz nawet jesli jej nie podasz:)

THANKS:) XD

PS.Czy to ze przeceiki beda pozniej to wasza jakas akcja(chcecie nas przetrzymac w niepewnosci lub po prostu tak wyszło czy tak bedzie co miesiac itp. czy moze po prostu bedziesz zajety w tygodniu?

Raczej będzie tak, że jeden pełniak - jeden dzień. A czy będą trudne to się okaże, bo na razie nie mam czasu na wymyślanie zagadek.

A czy głównym fullem bedzie typowy kotlet , czy tez moze nie?? :D

Jeszcze nie myślałem co będziemy robić na niedzielny obiad. ;)

Czy gdyby jakiś tajemniczy osobnik włamał ci się do domu i kazałby ci ujawnić pełniaki do CDA pod groźbą zabicia cię byś je wyjawił czy wolałbyś zginąć za te kilka pełniaków :icon_question: :icon_question:

Podobno nie ma głupich pytań. Przeczytałem Twoje i zwątpiłem w to stwierdzenie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...