Skocz do zawartości

Pytania do Ghosta


Polecane posty

Twój ulubiony czołg (pojazd) z world of tanks??

Artyleria - Grille. Mam ją całkiem nieźle przygotowaną, choć teraz inne pojazdy robię.

Witam czy wie pan jak wyłonczyć gre devil may cry 3 edycja specjalna mam tam na ekranie głównym new game load game itp. ale nie ma exit jak rozwiązać ten problem?

W którymś menu była wyjście z gry, niestety teraz nie pamiętam w którym. Sprawdź w menu opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę chyba potrwa.... Nie żeby mnie ten napis "beta" wkurzał, czy coś po prostu jestem ciekaw. W końcu to nawet na GOTOWEJ stronie można coś zawsze zmienić/ulepszyć. Czy cdaction.pl jest jeszcze niemowlęciem? :tongue: No ale skoro jest ta "beta", to pewnie jest jeszcze dużo zmian do wykonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część redaktorów ma funkcje moderatora, gdyż pomagają również w utrzymaniu porządku na forum. Natomiast Redaktorzy to osoby związane z redakcją, które w zasadzie zajmują się tylko odpowiadaniem na pytania do nich skierowane. Mają specjalny watek na forum i oprócz tego ich wypowiedzi w komentarzach do newsów są wyróżnione, ale w zasadzie to wszystkie ich uprawnienia na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ty odpowiadasz za sprzęt w redakcji? Tzn. jak dostaniecie pieniądze od wydawcy dajmy na to 10tyś. na upgrade, to Ty decydujesz że np. Allor dostaje ram, Enki grafikę, a Hut procesor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest olbrzymie. Jakim cudem je całe ogarniasz? Jeden człowiek nie byłby w stanie tego wszystkiego zrobić, a Ty jako admin musisz :) Jak to robisz? Założe się że są tu działy w których nigdy nie pisałeś postów. Mam rację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ktorego numeru CDA byly wprowadzone "Przecieki" ?

Nie pamiętam, ale to już będzie kilka lat. Zabawę wymyślił Smuggler, a później ja ją przejąłem.

Ty odpowiadasz za sprzęt w redakcji? Tzn. jak dostaniecie pieniądze od wydawcy dajmy na to 10tyś. na upgrade, to Ty decydujesz że np. Allor dostaje ram, Enki grafikę, a Hut procesor?

To nie całkiem tak. Informuję zwierzchnictwo, że potrzebny jest taki, a taki sprzęt do następujących celów i czasem dostaję na niego kasę, a czasem nie. :)

Czym różni się 32-bitowa wersja Windowsa od 64-bitowej?

64-bitowa ze względu na obsługę danych o wielkości 64 bitów jest w stanie zaadresować więcej pamięci oraz przetworzyć więcej danych w danym momencie. To najprostsze wyjaśnienie.

Oznacza to, że jak masz system 32 bitowy to jest on w stanie wykorzystać zaledwie 3GB z kawałkiem pamięci RAM. Nieważne ile byś jej nie włożył, więcej system nie zobaczy. Poza tym wystarczy spojrzeć, jeśli w cyklu pracy procesor przetworzy 32 bity danych to jeśli w innym systemie przetworzy 64 bity to jest to dwa razy więcej (przynajmniej teoretycznie, gdyż w rzeczywistości te zależności są bardziej zagmatwane).

To forum jest olbrzymie. Jakim cudem je całe ogarniasz? Jeden człowiek nie byłby w stanie tego wszystkiego zrobić, a Ty jako admin musisz :) Jak to robisz? Założe się że są tu działy w których nigdy nie pisałeś postów. Mam rację?

Pomagają mi moderatorzy oraz inni admini, bez nich nie dałbym rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni system plików NTFS od FAT32?

Tych różnic jest sporo. Nie będę się rozpisywał bo nie mam na to czasu, dlatego proponuję zerknąć do książek informatycznych, do wikipedii lub spytać wujka Google.

Narodziła się jakaś dziwna mania sprawdzania admina? ;)

Czy macie jakąś "czarną listę" użytkowników którzy dostali bana? Dużo ich jest?

Mamy coś w tym stylu. Trochę ich się nazbierało w ciągu tylu lat działania forum.

Można sprawdzić w odpowiednim temacie ile tych osób jest.

http://forum.cdaction.pl/Banicja-i-Ostrzezenia-f7.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na początku forum to działało na skrypcie phpBB prawda? Jestem ciekaw jak wyglądało, bo nie wyobrażam sobie forum FA na tym silniku :P Masz może jakieś screeny z tamtego okresu? Zainteresowała mnie historia tego forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, Wow niesamowite :) Widze że ostała się tylko główna strona forum. Sporo modów którzy byli wtedy na swoich stanowiskach jest bez zmian również i teraz :) Kawał historii, Jak przenosiliście forum, to osoby będące modami na poprzednim od razu otrzymywały uprawnienia na to nowe forum czy jak?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...