Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

[Planszówka] Battlestar Galactica - dyskusje

Polecane posty

Wszyscy chętni chyba że kogoś pominąłem?

t3tris

Dracia

Holy.Death

Black Shadow

Daedroth

Aiden

Felessan

Sefnir

Hakken

P_aul

Teraz tak z tego co mi wiadomo na większy wypad ruszają:

Dracia

Black Shadow

Aiden

P_aul

Więc zostaje nam:

t3tris

Holy.Death

Daedroth

Felessan

Sefnir

Hakken

50% składu zakładam że nigdy nie grała w BSG, więc moje pytanie jest takie, gramy jeszcze jeden lot bez dodatku, żeby więcej ludzi wiedziało o co chodzi? Wtedy lot możemy rozpocząć od razu, jeśli natomiast chcecie grać z dodatkiem, lot rozpoczynamy po zjeździe ale i tak uważam że bez doświadczenia co najmniej 1 zwykłego lotu będzie ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą tylko jeden, felerny dla mnie jako Cylona ( ;p ), lot, więc w sumie też zaliczam się do nowicjuszy. Mi tam obojętnie czy z dodatkiem czy bez, ale skoro dla sporej ilości osób to będzie pierwszy raz, to lepiej zbytnio nie mieszać. Opcja bez dodatków będzie najsensowniejsza. A jeśli wszystko by sprawnie poszło to może skok lub dwa by się udało przed zjazdem zrobić.

BTW. Taka jedna rzecz mi się przypomniała. Holy w pewnym momencie podważał moje (i zresztą nie tylko moje, a raczej wszystkich innych ;p ) człowieczeństwo. Cóż P_aul nie kłamał. Cylonem zostałem w drugim rozdaniu. Ot, takie małe wyjaśnienie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sytuacja prezentuje się trochę inaczej, bo 7 osób jest chętnych, nie przewidziałem że Dracia będzie dostępna.

Chętne osoby:

t3tris

Holy.Death

Daedroth

Felessan

Sefnir

Hakken

Dracia

Czy ktoś z chętnych wyjeżdża i nie będzie obecny przez dłuższy okres czasu? Bądź nie będzie w stanie zaglądać do tematu co najmniej raz na 24h? Chce żeby druga sesja odbyła się w podobnym tempie co pierwsza, dlatego osoby które będą opóźniały, nie będą brane pod uwagę w przyszłych sesjach. Jedyna przerwa to na czas zjazdu ale jeśli komuś to nie odpowiada to możemu przesunąć tą sesje o 2 tygodnie ale uważam że niema sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Night Wolf - wyjazd męski tylko dlatego, że Dracia się opiernicza z licencjatem xD (no i mi teraz marudzi obok, że jej badania nie wychodziły...) Tak czy siak, miała jechać ale ostatecznie musi zostać. Za to będzie siedziała przed kompem 24/7 i pisała, więc łatwo będziesz mógł poganiać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeśli Felessan rezygnuje na tą chwile, ma zapewnione miejsce w kolejnej edycji. Jeśli ktoś tutaj z jakiś powodów odpadnie Felessan wejdzie na jego miejsce jeśli mu to pasuje. tongue_prosty.gif

Przywódcy wojskowi:

image.png image.png image.png

Przywódcy polityczni:

image.png image.png image.png

Piloci:

image.png image.png image.png

Wsparcie:

H10.jpg

Postać musicie wybierać z grupy w której jest ich najwięcej, jedynie postać oznaczoną jako Wsparcie można wybrać w każdej chwili. Czyli jeśli pierwsza osoba zabierze Lee "Apollo" Adama to druga osoba już może tylko brać postać z Przywódców politycznych, Przywódców wojskowych i Wsparcia itd.

Przywódca wojskowy

Karl "Helo" Agathon

William Adama

Saul Tigh

Przywódca polityczny

Laura Roslin

Gaius Baltar

Tom Zarek

Pilot

Lee "Apollo" Adama

Kara "Starbuck" Thrace

Sharon "Boomer" Valerii

Wsparcie

"Szef" Galen Tyrol

Kolejność wybierania postaci:

Hakken

Holy.Death

t3tris

Dracia

Sefnir

Daedroth

Gramy na zasadach z podstawki BSG z odpisami 24h. Jakieś pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...