Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

[Planszówka] Battlestar Galactica - dyskusje

Polecane posty

Battlestar Galactica - Lot #3 Pegasus

Dobra rozpoczynamy lot #3 z dodatkiem Pegasus. tongue_prosty.gif

Gramy na pełnych zasadach Pegasusa <-Obowiązkowo przeczytać jeśli ktoś czego nie rozumie to pytać.

Lista postaci do wyboru:

Przywódcy wojskowi:

image.pngimage.pngimage.pngChars_Helena_Cain.jpg

Przywódcy polityczni:

image.pngimage.pngimage.pngChars_Ellen_Tigh.jpg

Piloci:

image.pngimage.pngimage.pngChars_Louanna_Katraine.jpg

Wsparcie:

H10.jpgChars_Anastasia_Dualla.jpg

Przywódcy cylonów:

Chars_Cavil.jpgChars_Leoben_Conoy.jpgChars_Six.jpg

Postać musicie wybierać z grupy w której jest ich najwięcej, jedynie postać oznaczoną jako Wsparcie można wybrać w każdej chwili. Czyli jeśli pierwsza osoba zabierze Lee "Apollo" Adama to druga osoba już może tylko brać postać z Przywódców politycznych, Przywódców wojskowych i Wsparcia itd. Oczywiście nie wliczamy Przywódcy cylonów on może być tylko 1. Jeśli ktoś chce zagrać Przywódcą cylonów to proponuje to komuś z doświadczeniem. W takim wypadku możemy zagrać w wariancie 7 osobowym na pewno ktoś się znajdzie chętny. smile_prosty.gif

Spis postaci:

Przywódca wojskowy

Karl "Helo" Agathon

William Adama

Saul Tigh

Helena Cain

Przywódca polityczny

Laura Roslin

Gaius Baltar

Tom Zarek

Ellen Tigh

Pilot

Lee "Apollo" Adama

Kara "Starbuck" Thrace

Sharon "Boomer" Valerii

Louanna "Kat" Katraine

Wsparcie

"Szef" Galen Tyrol

Anastasia "Dee" Dualla

Przywódcy cylonów:

Cavil

Leoben Conoy

"Szóstka" z Caprica

Osoby chętne do gry:

brylant

Holy.Death

Black Shadow

Felessan

P_aul

Behemort

W teorii mamy jeden slot wolny chętni proszę się zgłaszać to kogoś wybierzemy. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak jak pisałem wcześniej - jeżeli nikt inny nie zacznie nagle krzyczeć, że to on koniecznie musi zagrać przywódcą Cylonów to bez specjalnych oporów mogę w tą rolę się wcielić zwłaszcza, że już jeden udany lot za sobą mam ;)

Najprawdopodobniej zechcę wcielić się w Cavila ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do deklaracji ważna sprawa:

Złota reguła tajności

W przypadku wystąpienia wątpliwości - gracze mogą składać deklaracje, które są "biegunowo różne". Gracze mogą mówić, że mają "wysoką" lub "niską" kartę, ale nie - że "dość wysoką", "raczej niską" czy "średnią".

Testy umiejętności

Podczas dokładania kart do testów umiejętności graczom nie wolno wyliczać rodzajów, kolorów ani siły zagranych przez nich kart (lub kart, które dopiero zamierzają oni zagrać). Gracze mogą jedynie udzielać informacji, które są zgodne ze Złotą regułą tajności. W tej sytuacji powszechnie stosowanymi słowami są "dużo" i "mało". Jedyny przypadek, gdy gracz może powiedzieć, że pomaga "średnio", jest wtedy, gdy dokłada on do testu kilka kart. Gracze mogą używać takich stwierdzeń, jak "Dokładam do tego testu pięć niskich kart". Mogą to robić, ponieważ liczba dołożonych przez nich do testu kart nie jest informacją tajną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie, ale źle zrozumiałem Holy'ego - myślałem, że zagra kartę kworum. W związku z tym chciałbym zmienić swoją deklarację na nic, jeżeli jest taka możliwość. Jeśli ktoś uważa, że nie powinienem lub nie mogę tego zrobić, to niech zostanie tak jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...