Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

W Muzyce jest temat o Laście, w Książkach pewnie o Goodreads wspominają, to i Filmy gorsze być nie mogą.

Jak w temacie, macie tam konto? Co sądzicie o tym portalu? Myślicie, że jest najlepszą bazą filmową "w okolicy"? If not, znacie jakieś lepsze?

Zacznijmy od recenzji na FW - nie mam zdania, szczerze mówiąc. Część mogłaby być lepsza, jasne, jednak mnie samej ciężko skleić kilka słów, żeby fajnie brzmiały, więc powstrzymam się od krytyki. Czasami je czytam, bo bywają pomocne.

Co do ocen, to staram się nimi nie sugerować. Wiadomo, że gusta są różne i jedna osoba, która nie lubi tego typu filmów (ciśnie mi się wtedy na usta: to po co takie ogląda?), oceni fajną pozycję na 1, mamy też Wielkich Znawców Kina, którzy jeżdżą po każdym filmie, który odniósł większy sukces; zaś trolle mogą kompletnego gniota ocenić na 10... Tak więc filmy z oceną 5 czy 6 mogą okazać się dla nas warte obejrzenia. Za to co do forum... lubię fora przy filmach/serialach, które ogląda mało osób, bo tam rzeczywiście jest możliwość przeprowadzenia spokojnej, rzeczowej dyskusji. Od wszelakich innych trzymam się z daleka, bo na wstępie witają nas trolle i wszechobecny flejm. Irytuje mnie najbardziej, że to użytkownicy sami pozwalają na taki stan rzeczy, bo akurat regulamin filmwebu jest dość jasny, nadużycia można zgłaszać, a odzew jest dość szybki. To mógłby być cywilizowany portal, ale niiiee. Dodam jeszcze, że czasami można mieć niezły ubaw z ludzi piszących tam bzdury i tych, którzy się z nimi kłócą.

I tak, mimo tych wszystkich minusów, korzystam z FW i raczej nie planuję tego zmieniać w przyszłości; podobają mi się w tym portalu, między innymi, nowinki z filmowego życia, rekomendacje, filmografie aktorów, mam swoją listę filmów do obejrzenia pod ręką, więc nie gubię się w tytułach i mogę szybko znaleźć ciekawą pozycję na nudny wieczór - całkiem użyteczne rzeczy, jak widać.

O IMDb nic nie wspominam, bo w sumie nie miałam styczności z tym portalem i szczerze - na pierwszy rzut oka nie podoba mi się. Jakieś takie chaotyczne to wszystko, a czy zawiera w sobie więcej informacji o filmach, serialach i aktorach, to może kiedyś się na własnej skórze przekonam, jeśli filmweb padnie.

Tak więc teraz... Pochwalcie się swoimi profilasami! Tutaj jest mój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

If not, znacie jakieś lepsze?

http://www.imdb.com/ i wszystko jasne. :) Choć konto na Filmwebie posiadam (http://www.filmweb.pl/user/proud_pl), lecz od czasu zmian layout i coraz tragiczniejszego poziomu publikowanych newsów, informacji i publikacji raczej tylko wpadam wystawić ocenę i okazjonalnie udzielić się na forum pod ulubionymi pozycjami (raczej tymi serialowymi, aniżeli filmami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat wink_prosty.gif

Jestem wielkim fanem filmweba, jednak nie wszystko mi się na tym portalu podoba (ale na szczęcśie nie stanowi to wielkiego problemu, bo te rzeczy po prostu pomijam). Zacznę jednak od początku.

Filmweb jest naprawdę fantastyczną stroną dla wszelkiego rodzaju kinomaniaków. Można tu znaleźć pięknie ułożone karty większości znanych ludzkości filmów (tylko kilka razy nie znalazłem filmu, którego szukałem!), posegregowane, z przydatnymi informacjami, takimi jak rok produkcji, reżyser, obsada, długość trwania itd. To naprawdę się przydaje i jest to jedna z największych zalet tej witryny.

Sprawa druga, najważniejsza - oceny. Filmweb jest otwartą stroną i każdy może się tam zarejestrować. Rejestracja daje możliwość oceniania filmów, komentowania postów na forum i mnóstwo innych. Czasami jednak zdarzają się przypadki, że ludzie "specjalnie" zaniżają swoje noty. Nie wiem co nimi kieruje, ale... jeśli muszą, to nikt im nie zabroni. Na szczęście użytkowników odsetek tych osób jest niewielki i oceny wyglądają na realne odzwierciedlenie faktycznych odczuć userów. A to, że ktoś oceni film ze średnią powyżej 7,0 na "jeden", bo mu się nie spodobał, jest całkiem normalne. W końcu każdy z nas myśli różnie i tyle ile osób obejrzało dany film, tyle jest nań różnych reakcji.

Filmwebowi wiele zawdzięczam. To dzięki tej stronie obejrzałem sporo wartościowych filmów. Dopiero po założeniu tam konta doświadczyłem "chęci obejrzenia filmu, a by móc go ocenić na filmwebie". Wiem, że to trochę głupie, ale iście motywujące. Ten wspaniały moment, gdy klikamy ocenkę z miną krytyka filmowego... biggrin_prosty.gif Od niecałych dwóch lat, czyli odkąd tam się zarejestrowałem, pomnożyłem liczbę obejrzanych filmów ponad dwukrotnie i ciągle oglądam nowe produkcje.

Sprawa forum na filmwebie. Szczerze? Zajrzałem tam kilka razy i nie odczuwam potrzeby czytania tego, co ludzie tam piszą. Naprawdę wystarcza mi to, do czego filmweb został stworzony - ocenianie filmów, podglądanie ocen znajomych i zestawianie ich z własnymi. "Funkcje społecznościowe" filmweba także działają na jego korzyść. Wiele razy zdarzyło mi się dyskutować z kimś na temat "a dlaczego dałeś taką, a nie inną ocenę filmowi x?"

Podsumowując: naprawdę polecam założyć konto na tej stronie i sprawdzić, że tak naprawdę nie oglądaliśmy wielu ciekawych produkcji. Fantastyczna sprawa dla wielbicieli kina.

PS. Jeśli chodzi o alternatywy... W Polsce brak. Z zagranicznych stron - zdecydowanie imdb. Nie mam tam konta, ale czasmi zaglądam z ciekawości. Mimo wszystko podoba mi się mniej - informacje są ułożone jakoś nieatrakcyjnie i strona ogółem wygląda mało efektownie. Ale co by nie mówić - mają większą bazę filmów od filmweba.

Moje konto - KLIK!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmweb uważam za najlepszą bazę filmową. Naprawdę sporo opcji fajnie można zarządzać filmami, które się już obejrzało i te które chce się zobaczyć co prawda mogło by być więcej opcji ale jest naprawdę dobrze. Newsy również dobrze działają oprócz ogólnych na stronie głównej każdy dostaje własne, system powiadomień również wygodny. Co prawda jest sporo syfu na forum ale to chyba nieuniknione przy takich rozmiarów stronce ;] IMDb to według mnie jest gorsze ciężko się tam odnaleźć, spory chaos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że taki temat powstał. Sam długo się zbierałem na zrobieniem czegoś podobnego, ale do końca nie wiedziałem jak ma to wyglądać, a czas leciał.

To co wszyscy wspominają i co jest zdecydowanie najgorsze to te sławetne forum. Brak jakiejkolwiek moderacji sprawia że poziomem dorównuję czasami Onetowi. Na pewno nie można mierzyć wszystkich jedną miarą, ale większość wpisów lekko mówiąc pozostawia do życzenia. Na plus z forum kojarzę temat na stronie "Kac Wawy" że ludzie wpisywali ile gustomierz pokazuje procent zbliżony do swojego gustu.

Ja się pochwalę 14%, choć i tak o jakieś 20 za dużotongue_prosty.gif

Jeśli idzie o recenzję to zdania nie mam - czytam je sporadycznie, rzadko kiedy się nimi sugeruję. Najważniejsze żeby nie wychodziło z nich zamiast recenzji streszczenia fabuły, bo to się mija z celem.

Poza tymi mankamentami, FW to fantastyczny serwis. Masa newsów, ogromna baza filmów, seriali, ludzi filmu, różnorakie ciekawostki z planów, trailery, zdjęcia, a to wszystko tak solidnie zgrupowane i w bardzo dobrej szacie graficznej że jak człowiek wejdzie na ten portal, to czas mija pędzikiem.

Dodajmy do tego własne serie (TOP Gier Video, Mój Gust Filmowy, Na Skróty, Znani nieznani) to mamy serwis prawie że idealny. A choć imdb z większą bazą, nie może się równać z naszym polskim "Filmłebem"smile_prosty2.gif

Mój profil: http://www.filmweb.pl/user/Tomoslav

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak jakiejkolwiek moderacji sprawia że poziomem dorównuję czasami Onetowi.

A czasami przewyższa nawet Interię... :D

Jako maniak filmowy z krwi i celuloidu korzystam z filmwebu dużo. Mam tam również konto. Co do ochów i achów, z wieloma się zgadzam (a podoba mi się nawet nowy layout), wszak to druga największa baza filmowa na świecie. Podobają mi się także ich materiały typu "Mój gust filmowy", który oglądam zawsze kiedy jest tam ktoś ciekawy (w większości przypadków był).

Wkurza mnie jedno - współpraca z użytkownikami. Kiedyś miałem ochotę napisać troszkę recenzji dla tego portalu, ale odzew po wysłaniu do publikacji trwał m.in. miesiąc, a nierzadko dłużej. Na plus należy tu zaliczyć całkiem wysoki poziom tychże recenzji i przyznam bijąc się w pierś, że dwie z tych, które wysłałem zostały odrzucone do poprawy (słusznie, choć nie ze wszystkimi uwagami bym się zgodził). Chętnie bym nawet nad nimi popracował, wszak fajna okazja, żeby poprawić swój warsztat, ale po miesiącu to ja sam już nie wiedziałem co miałem na myśli w danym momencie... Każdy piszący chyba zrozumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że kontakt z użytkownikami mają pod psem, ale z drugiej strony nie ma się co dziwić. Wszak jeśli chodzi o recenzje, Filmweb ma dość wysoki poziom, gorzej że o ile znane pozycje mają ich po kilka, o tyle większość mniej znanych filmów nie ma nawet opisu z prawdziwego zdarzenia. Niemniej to fajnie zaprojektowana i wygodna w użyciu strona, Stopklatka jest daleko w tyle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny portal w którym możemy znaleźć ogrom informacji o filmach i serialach. Osobiście bardzo lubię w nim możliwość oceny, zawsze potem można sobie ogarnąć co już się oglądało a czego jeszcze nie :)

PS Tomo ja przy Kac Wawie mam aż 16% masakra.... :D trzeba obejrzeć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmweb to dla mnie najlepszy serwis filmowy. Jestem tam zarejestrowany. Często jak nie wiem co mam wypożyczyć na dvd lub jaki film obejrzeć wieczorem- wchodzę na portal. Czytam komentarze, recenzję i zerknę na opinie. Oczywiście zdarzały się przypadki, gdzie film był źle oceniany, a mi się spodobał. Raczej ma to charakter pomocniczy, ale Filmweb wg mnie jest dobry serwisem filmowym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a co sądzicie o wprowadzonych na FW grach wideo? Wrzucacie sobie na listy gry, w które graliście/w które chcecie zagrać? Mnie to jakoś nie zainteresowało, bo żadnej gry jeszcze nie oceniłam i nie mam żadnych pozycji na listach, więc meh. Wydał mi się ten "ficzer" niepotrzebny, wszak to serwis głównie o filmach i serialach, od gier są inne, no ale skoro już to wprowadzili, to w porządku. W niczym to nie przeszkadza. :)

Jeśli zaś chodzi o anime - oczywiście mam kilka pozycji ocenionych; weźmy pod uwagę fakt, że np. takie pełnometrażowe anime nie różnią się bardzo od zwykłych filmów animowanych, tak więc fajny pomysł. Chociaż tutaj znowu można powiedzieć, że od m&a jest MAL czy jeszcze coś innego. Zastanawia mnie jedno: czy książki i muzyka też zostaną na FW wprowadzone... :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeśli idzie o gry, to kompletnie mnie nie ciągnie do ich oceniania i zaznaczania w które zamierzam grać w przyszłości. Z jednej strony pewnie dlatego że w ogóle już mało co gram, ale też przywykłem że jeśli Filmweb to tylko filmy i seriale. Także do oceniania gier mnie nie ciągnie i chyba tak już zostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a co sądzicie o wprowadzonych na FW grach wideo?

Całkiem spoko, oceniam i zaznaczam gry, w które chcę zagrać. Fajny pomysł. Może nie do końca pasuje, ale dobrze, że administratorzy portalu ciągle go rozszerzają.

Zastanawia mnie jedno: czy książki i muzyka też zostaną na FW wprowadzone...

W pewnym stopniu już są biggrin_prosty.gif Przecież bez problemu można znaleźć takich ludzi, jak John Tolkien, Stephen King, Cormac McCarthy czy... Kurt Cobain biggrin_prosty.gif Co prawda jest to uzasadnione, bo w swojej filmografii mają produkcje na podstawie swoich dzieł, czy - jak w przypadku Cobaina - film, w którym możemy usłyszeć jego głos, ale moim zdaniem to trochę przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmweba bardzo lubię. Pomijając newsy filmowe, z których można dowiedzieć się czegoś ciekawego o danym filmie, najbardziej podoba mi się system ocen, gustomierz itp. :P Ilość ocenionych produkcji, wyświetlana na profilu napędza mnie do oglądania kolejnych, bo to zawsze +1 w wybranych pozycjach. :D Następną świetną rzeczą jest lista filmów do obejrzenia, dzięki której nie muszę sobie przypominać, co to chciałbym zobaczyć na własne oczy, a jedynie zerkam na nią. Na forum praktycznie nie wchodzę, bo to jeden wielki syf. Bardzo rzadko zdarza mi się napisać tam cokolwiek. W kwestii recenzji, trudno powiedzieć, bo najważniejszą rzeczą jest ich autor. Zdarza się jednak, że tekst, choć napisany jest bardzo dobrze i świetnie się go czyta, jako recka sprawdza się słabo. Napisane jest sporo, mądrze i fajnie, ale w tym wszystkim mało jest właściwej oceny filmu. Zdarza się, że na spory fragment tekstu, mamy jedynie jedno zdanie mówiące właściwie o opinii autora o danym aspekcie filmu (np. gra aktorska). Jeśli ktoś chciałby dodać mnie do swoich znajomych, zapraszam tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

Na filmwebie konta nie posiadam (może kiedyś), ale i tak lubię ten portal, ponieważ zawsze kiedy potrzebuję jakiejś informacji o filmie, reżyserze czy aktorze lub jeśli nie wiem jaki film obejrzeć/wypożyczyć to zawsze zaglądam właśnie tam. Co do recenzji, czasem można się natknąć na takie które przestają być recenzją i stają się streszczeniem filmu. Poza tym czytam komentarze , opinie i newsy o filmach. Co do gier na filmwebie, to jest mi to obojętne, bo od tego mam cdaction.pl oraz dwie inne strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pateros

Ja wczoraj właśnie wysłałem e-mail z prośbą o usunięcie konta po 3 latach korzystania. Powód jest prosty - strasznie głupi nick, którego tam nie można zmienić. Być może założę nowe konto, ale jakoś bardzo mi w tej chwili Filmweb niepotrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w przeciwieństwie do last.fm konta w tymże serwisie nie posiadam z jednej prostej przyczyny - nigdy nie czułem aby było mi to potrzebne do szczęścia ;) Nie jestem specjalnym kino-maniakiem aby trzymać uporządkowaną listę obejrzanych filmów, dyskutować o nich mogę tutaj a informacje na temat nowych produkcji mogę znaleźć w pięciu innych źródłach. Zresztą przy okazji mogę dodać, że w innych kategoriach prezentuję podobne stanowisko m.in profilu na goodreads też nie posiadam. Niemniej jak ktoś chce niech korzysta, możliwe, że serwis się przydaje ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, że serwis się przydaje ^_^

Nawet nie wiesz jak bardzosmile_prosty2.gif Nie mówię że Gustomierz jest nieomylny, ale sam pomysł żeby takie tam coś działało i to poprawnie (na początku były małe problemy) jest świetny. Jeśli ktoś szuka filmu na wieczór pod swój gust/gatunek to FW sprawdza się idealnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z perspektywy człowieka, który ocenił dopiero 60 filmów (dziesięć ocen temu uzyskałem dostęp do Gustomierza, dość niedawno). Mi działa koszmarnie, przytłacza ilością propozycji, których nigdy (no, prawdopodobnie nigdy) nie obejrzę. Ciężko wyłuskać coś interesującego. No, ale nie oceniłem wiele, może się jeszcze wyrobi.

Gustomierz pokazuje filmy przy których zaznaczyłem, że chcę je zobaczyć. Niepotrzebnie, skoro już "powiedziałem" serwisowi "hej, jestem tym zainteresowany", to nie trzeba mi takich tworów rekomendować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gustomierz nie jest nieomylny, jak każdy tego typu system. Z moim kumplem, mamy ocenione podobieństwo na ok. 80%, a jednak w kilku filmach się różnimy znacznie (o 3-4 oczka, a raczej gwiazdki w ocenie) - to pewnie te pozostałe 20%. Stąd prawdopodobieństwo nie podpowiedzenia tego filmu co trzeba. Co nie zmienia faktu, że w większości przypadków będzie trafnie... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od recenzji na FW - nie mam zdania, szczerze mówiąc. Część mogłaby być lepsza, jasne, jednak mnie samej ciężko skleić kilka słów, żeby fajnie brzmiały, więc powstrzymam się od krytyki. Czasami je czytam, bo bywają pomocne.

Ło ludzie, ja mam. W szczególności jednego konkretnego autora (ale już nie będę nazwiskami rzucał). Bawią się tam w "mondre" analizy filmów rozrywkowych, doprawiając masą "mondrych" słów, przez co nie da się tego czytać bez zgrzytania zębami. Nie, że za trudne. Zwyczajnie przedobrzone i nie na miejscu. W dodatku za często się nie zgadzałem z opiniami tam zawartymi (za co Jeż Jerzy był wychwalany na filmwebie, to się chyba dowiem po wykryciu afery korupcyjnej czy czegoś podobnego).

Opinie użytkowników to też kpina i trollerka. Była swego czasu wojna na ocenki fanbojów Avatara z (chyba) Ojcem Chrzestnym. Wystawiano masowo maksymalne noty ulubionemu filmowi i gnojono ten drugi. Byle wyżej w rankingu.

Co nie zmienia faktu, że sprawdza się bardzo dobrze jako baza danych. To tu wchodzę by sprawdzić kiedy premiera filmu na jaki czekam i co wskakuje w piątek na ekrany. Ewentualnie by ogarnąć kto odpowiadał za film.

Niusy, społeczności, ocenki gdziekolwiek indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmweb, filmweb... jasne że korzystam! Dla takiego kinomana jak ja ten serwis to prawdziwa gratka! :D Pierwsze konto założyłem w okolicach 2008 roku (nawet jestem w stanie je znaleźć, ale jakość moich komentarzy była iście żenująca :D) i jak do tej pory miałem ich ok. 4. Obecne założyłem pod koniec 2012 roku i oceniam wszystkie filmy od nowa wg mojego obecnego gustu. Jak dla mnie to świetny serwis; wzbogacony ogromną ilością ciekawostek na temat filmów i aktorów, posiadający bardzo dużą bazę filmów (zaledwie kilka razy zdarzyło się, bym nie mógł znaleźć jakiegoś tytułu). W dodatku mamy bardzo fajny system ocen, gustomierz (który w moim wypadku nie działa tak jak powinien; kompletnie nie wiem dlaczego, ale poleca mi takie tytuły jak Full Metal Alchemist, choć ja anime/mangi i ogólnie azjackich klimatów nie cierpię), forum...

Chociaż to forum jest leciutkim niewypałem, bo moderacja praktycznie tam nie istnieje, a poziom komentarzy jest naprawdę żałosny (chociażby teksty znafcuff horrorów typu: "to nie horror, to komedia XD!!!!!!!!1"). :D Z drugiej strony można tam jednak czasem wbić, popatrzyć na opinię bardziej elokwentych internautów, także nie jest źle.

Filmweb to zdecydowanie najlepszy polski portal filmowy i wątpię, czy kiedykolwiek któryś go prześcignie. Oto mój profilek, także śmiało zapraszajcie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam, ale głównie w celach informacyjnych. Po prostu wyszukuję sobie w bazie jakie filmy ewentualnie warto było by obejrzeć. Mają to wszystko całkiem dobrze posegregowane. Np. czasem sprawdzam filmy według dat, czy nie pominąłem żadnego z danego roku, który chciałem obejrzeć. Innym razem przeszukuję co jeszcze warto zobaczyć z danym aktorem, jaki obraz danego reżysera itp. Konto co prawda mam ale korzystam z niego okazjonalnie. Nie działa to u mnie na zasadzie jakiejś wielkiej aktywności. Gustomierzem się nie sugeruję. Też czasami potrafi wywalić jakąś dziwaczną propozycję nijak się mającą do moich upodobań. System ocen też nie do końca trafiony. Te celowe zaniżanie lub zawyżanie ocen... Często spotykam się z sytuacją kiedy dobry film dostaje ocenę poniżej 3 bo komuś nie spodobała się scenografia w 52 minucie sceny 20 aktu 2.

Forum w takiej postaci, w jakiej tam jest, to najlepsze co może być na tym portalu.trollface.gif Uważam, że właśnie brak moderacji to dla niego błogosławieństwo a nie niewypał czy kpina jak piszecie. Przynajmniej nie ma tam nadętego sztywniactwa. A pośmiać się można czasem zdrowo z miniwojenek ludzi i dokarmiania trollów.

Mnie najbardziej bawi tam rozbieranie filmu na czynniki pierwsze i doszukiwanie się sensu i logiki w odniesieniu do rzeczywistości. Choćby to była bajka o siedmiu krasnoludkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zagościłem u nich dość dawno bo bodajże w 2004 roku. Wtedy nie zwalali niczym z nóg, jako "filmowy informator" sprawdzali się całkiem ok. W 2008 roku postanowiłem się zarejestrować, ale dość szybko zakończyłem przygodę z ocenianiem filmów z braku czasu. Od około 2011 roku jestem na bieżąco, oceniłem już prawie 700 filmów (przy czym jeszcze sporo muszę ocenić) i jestem zadowolony z kilku rzeczy. Dalej, jako polska baza filmów, jest niezastąpiony. Dobrze jest mieć profil, gdzie ocenia się filmy i znajomi mogą znaleźć coś dla siebie.

Czego nie lubię w filmwebie? Widzę, że nie ja jedyny jestem zawiedziony poziomem komentarzy i ogólnego forum dyskusyjnego pod filmami. Jeszcze nie tak dawno wszystko było ok, na ten moment już nawet nie spoglądam w dół strony filmu bo wiem, że praktycznie każda propozycja filmowa jest mieszana z błotem. Rozumiałem i szanowałem zdanie użytkowników na temat danego filmu jeszcze na początku 2012 roku. Od tamtej pory w komentarzach jest istny bałagan!

Jeśli chcecie zobaczyć co wrzucam na filmowy ruszt od czasu do czasu to śmiało: profilóóóweczka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Filmwebie byłem praktycznie od jego początków, choć konta nie używałem. Jakiś czas temu postanowiłem reaktywować konto (a w efekcie zrobiłem drugie) i pobawić się gustomierzem. W dodatku znalazło mi 9 znajomych z Facebooka (z czego 6 w miarę aktywnie ocenia), to tym lepiej smile_prosty.gif

Filmwebu używam praktycznie do oceniania gier, filmów i seriali, oraz do tworzenia wirtualnej półki z obejrzanymi i przegranymi produkcjami. Ludzi filmu nie oceniam, bo chyba byłbym mało obiektywny. Czasem czytam fora i recenzje, ale nie komentuję, bądź się nie kieruję recenzjami.

Na chwilę obecną 3064 ocenione i obejrzane filmy, 733 seriale oraz 1120 gier.

Filmy: 36 jedynek, 9 dwójek, 530 dziesiątek i 586 siódemek.

Seriale: 14 jedynek, 0 dwójek, 112 dziesiątek i 133 dziewiątek

Gry: 2 jedynki, 3 dwójki, 122 dziesiątki i 245 siódemek

Profil: http://www.filmweb.pl/user/behm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmweb jest świetnym portalem bo ma niesamowitą bazę. Tyle że system komenatrzy i możliwość zakładania multum kont psuje całość. Hejterzy i trolle zakładają sto kont, wystawiają tylko oceny 1 i 10 i uważają że to jest fajne niszcząc ranking. Rzadko już gadam na forum bo to często równa się dyskusjom ze ścianą. Ale oceniam filmy, gry i te nieliczne seriale, które zdarzyło mi się zobaczyć.

Wg filmwebu obejrzałem 583 filmy, zaś do obejrzenia mam....2596 filmów;)

Mój profil: http://www.filmweb.pl/user/Iselor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...