Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Wizardius

Naruto-Arena

Recommended Posts

A może by tak mały turniej naruto-arena:) Taki turniej CDa bysmy sobie drodzy gramowicze zrobili xD? Fajnie bybyło! :D Bysmy sie umowili na kiedys(tylko nie weekend majowy od 1-4 bo na NWN 1 z ziomalami mam zajety xD) Powiedzmy ze narazie zgłosi sie 10 osób to byłoby 5 grup po 2 osoby w kazdej. Kazda grupa gra 3 walki wygrani graja ze soba i az ktoś zostanie ostatni:) Jak by co to sie zgłaszać

Nick:twój nick w grze

Drużyna jaka będe grac:np. Naruto-Sakura-Sasuke (potrzebne żeby dobrze dobrac przeciwnikow)

Jak myslicie dobry pomysł? Jakby co to ja juz sie zglosze

Nick:Wizzardius

Drużyna jaka będe grac:np. Naruto-Sakura-Sasuke <<jej the best team :lol:

MNie szczerze mówiąc ten nowy styl, wygląd strony zniechęcił... gra działa jeszcze wolniej..ale pamietacie te stare dobre czasy co główny obrazek w walce to był ten co naruto walczył z sasuke:D? To były czasy, nie było ataksuki itp xD

No ja gram pod nickiem Kabuto_Yakushi32 :lol: Zazwyczaj drużyna: Naruto, Sasuke i (no i tu różnie np:konkuro,shikamaru ale najczęściej) Sakura.

Chciałbym was jeszcze zapytać o zdanie. Co sądzicie o tym aby kiedy np: naciskasz żeby Sasuke wykonał chidori na przeciwniku wyskakiwał Gif w którym naprawdę Sasuke robił by chidori...?

To moze wypowiem sie ja bądź co bądź weteran tej gry ^^. Naruto-arena jest calkowicie darmowa nie ma również podziału na tych płacących realną kasę i tych niepłacących. Moze gra wydaje sie na poczatku nuzaca ale . . . Satysfakcja z odblokowania kilku(dziesieciu) postaci jest ogromna. Właściwa frajda zaczyna się jak to zwykle bywa na tym najwyzszym poziomie gry. Kilka linkow przydatnych w rozpoczeciu kariery w N-a:

www.naruto-arena.com (tu sie rejerstrujesz i grasz [nic nie instalujesz!])

www.naruto-boards.com (oficjalne forum N-a jest tam dział, w którym mozesz pisac z Polakami)

www.n-a.division69.net (jedno z największych Polskich for o N-a Polecam ! :-D)

W sumie to nie opowiedzialem wam nic :-( W najbliższym czasie postaram sie uzyskac pozwolenie na wrzucenie wam tutaj bardzo obszerego poradnika (no ale nie wiem czy je dostane :P). I mozie od razu: To gra tylko dla wytrwałych (to jest tez tasiemeic 3x konczylem z ta gra i zawsze wracalem). W razie pytan i watpliwosci zapraszam na PM. Jakby cos to moge wprowadzic was w ten swiat :-P

Hmm...to jest pytanie ? ^^ :D Jak tak to ja udziele odpowiedzi. Tak są misje, ale polegaja one na zabijaniu, na stronie głownej pod przyciskiem start playing jest przycisk Mission bodaj, misje zawsze takie same, wygraj iles tam walk(czasami pod rząd) okresloną druzyna lub okreslonym ninja... taka zwykla nuda :D

Ja mam zamiar założyć konto i spróbować, ale jak chcesz sobie popykać to mam kolegę, który w to gra to dam ci namiary... Pisz na PW, bo potem mogę zapomnieć o tym temacie :P

Witam!

Zapraszam na forum <ciach> o tematyce Naruto-Arena. Nasz serwis posiada tłumaczenia misji, postaci na język polski oraz zajmujemy się tworzeniem turniejów.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam!

Na forum nie reklamujemy innych for. Chyba że naprawdę coś sobą prezentują. A jakoś nie jestem przekonany do forum na którym jest ~60 użytkowników - b3rt

Też gram w naruto-arenę, ale widzę, że pomysł trochę podupadł. Może go reaktywujemy Mogę zorganizować turniej, bo w NA gram już od kilku lat. Fajnie by było gdyby zgłosiło się z 10 osób, ale do dobrej zabawy wystarczą nawet 4. Jeśli chcecie grać podajcie swój nick i gg.

Zapisy:

1.blindr100 (ja)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...