Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumpel33333

Rozwiązany: Stalker Czyste Niebo problem-magazyny wojskowe

Polecane posty

Elo :O Znalazłem sobie czyste niebo z cdaction i chciałem sobie pograć. Doszedłem do misji w jakiejś bazie co mi ciągle gościu [CIACH], żeby dojść do jego klanu, bo on jest taki fajny i w ogóle. Więc myśląc, że się zamknie wreszcie dołączyłem do jego zespołu, a ten kretyn nadal gadał to samo, ale to nie najmniejszy problem. Jakiś grubas kazał mi iść do takich magazynów wojskowych, gdzie tam jest pełno wolności dosłownie. Niestety przez to, że dołączyłem do tego nowego teamu nikt mnie tam teraz nie lubi sad_prosty.gif. Dzięki moim super zdolnością gracza i 10 apteczką udało mi się przedrzeć cudem przez ich patrole, ale wiem z poradnika, że jeszcze będę musiał robić tak kilka razy. Zostały mi tylko 2 apteczki, więc nawet nie wyjdę żywy z tych magazynów sad_prosty.gif. Gram dopiero w to ustrojstwo 2 dni, więc nie wiem co zrobić, żeby się z tą wolnością pogodzić. Proszę o jakąś poradę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kumpel33333

Zapoznaj się z zasadami poprawnej pisowni. Brak znaków interpunkcyjnych strasznie utrudnia odczytanie posta. Dodatkowo wulgaryzm zostaje wycięty, żeby nie korciło w następnych postach. Kolejne posty pozbawione interpunkcji mogą skutkować moderacją postów !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)... to był mój pierwszy temat więc nie wiedziałem że komuś brak przecinków może utrudnić rozwikłanie mojej zagadki :P Nazwanie tego słowa wulgaryzmem to już trochę przesada, ale jako użytkownik tego forum postaram się dostosować do tych zasad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zacząłeś ich wybijać, to szans na pogodzenie nie ma - Powinność to arcywróg Wolności, jak chcesz mieć spokój to wczytaj save'a, o ile takowego masz, bo jak save'owałeś metodą quicksave - quicksave to mogiła. Ale tak BTW to nie wojskowi byli w tych magazynach (dawno nie grałem) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczerym polu nijak - musiałbyś pójść do dowódcy neutralnych stalkerów w Kordonie i przyłączyć się do nich, ale Wolność tak czy siak będzie otwierać ogień na twój widok, bo masz u nich reputację mocno na minusie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak mówisz. Nie wiem jakim cudem, ale wolność mi przebaczyła. Potem to już tylko z górki. Zawiodłem się na tej grze :P Końcówka taka łatwa a nic nie wnosi do fabuły tylko jakiś głupi filmik. Może kiedyś zagram w pierwszą część.

Dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...