Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Polecane posty

Och t3trisie t3trisie, jak zawsze satysfakcjonujesz mnie ustami swymi.

A sądziłem, że Book of Unwritten Tales wystarczy. Ale skoro twierdzisz inaczej... cóż, trzymam za słowo ;P

Sven, ten tekst brzmi jeszcze gorzej, jak się weźmie pod uwagę, że zdarzało nam się sypiać w jednym łóżku :P - t3t

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Book of Unwritten Tales PL - dla tego pelniaka napewno kupuje ten numer :) jestem ciekaw jakie beda nastepne pelniaki ale tym razem na pewno biore , od dawna polowalem na ta gre lecz ostatnio zamiast the book zakupilem unreala na steamie ;D A tak Book bedzie w cda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Book of Unwritten Tales - rewelacja! Wreszcie zagram sobie w jakąś konkretną przygodówkę. Ostanio była w CDA posucha w tym temacie, ja zaś od jakiegoś czasu spoglądałem w stronę tej gry i rozważałem jej zakup. Nieważne co tam jeszcze dorzucicie, mnie już kupiliście tą grą. Wielkie dzięki smile_prosty2.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA musi być w bardzo ciężkej sytuacji finansowej, skoro dają takie rzeczy na DVD. Może zorganizujecie jakąś zbiórkę datków? Pewnie by się ktoś zrzucił, może by się uzbierało na jakieś dobre pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shank 2 PL -- hmm nie wiedziałem że ta gra jest po polsku.

Masz rację. Nie jest PL. Z rozpędu dodałem te dwie literki.

CDA musi być w bardzo ciężkej sytuacji finansowej, skoro dają takie rzeczy na DVD. Może zorganizujecie jakąś zbiórkę datków? Pewnie by się ktoś zrzucił, może by się uzbierało na jakieś dobre pełniaki.

Wystarczy, że kupi więcej egzemplarzy pisma. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy doczekam się wersji pisma bez pełniaków.... lub jakiś kod do gry na konsolę......

A tak na poważnie - fajnie jakby wpadła jakaś strategia.....

Świetny post na temat, gratuluję! :D

A co do Shanka... No to teraz mamy całą serię :D Może trzecim pełniakiem będzie jakaś starsza gierka? I like it ;F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi szczerze pasują wszystkie pełniaki jakie daje CDA , zawsze jest w co pograć , zawsze jest coś do poczytania. Więc nie marudźimy tylko idziemy do kiosków/salonów prasowych i kupujemy świeżutkie CDA , ja już swoje 16 zł odłożyłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni numer CDA kupiłem 4 miesiące temu , bo co chwila pełniaki nie w moim guście lub po prostu słabe... może niedługo jakiś bonus w postaci np. podkładki pod mysz z logiem CDA lub coś w ten deseń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...