Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Polecane posty

Smg- tak polska premiera w 2012. Światowa- 3 lata wcześniej.

Światowa? Chyba tylko w alternatywnej rzeczywistości, w której Hitler zawładnął całym globem smile_prosty.gif. Natomiast w 2009 roku miała miejsce niemiecka premiera gry (bo i gra powstała w Niemczech). Do szerszego (anglojęzycznego) odbiorcy tytuł trafił dopiero w październiku 2011 roku (Wielka Brytania); W USA gra została wydana jeszcze później (lipiec 2012).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berlin

Statsisz. :trollface:

Przygodówka? Nie wiem jak to z nią wyjdzie, bo Sam & Max z CDA z zamierzchłych czasów siedzi sobie na dysku od przynajmniej miesiąca i jakiś taki nieuruchamiany... Także byt tej akurat przygodówki jest raczej niepewny. No chyba że będzie choć trochę bardziej dynamiczna od S&M, bo choć humor przedni, to nie mogę po prostu tego ślimaczego tempa... :( Ale spróbować tego The Book of Unwritten Tales nie zaszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pełniaków to przygodówki są spoko, a co do papierowego RPG dajcie kiedyś coś bardziej w klimatach fantasy (może nie DnD ale coś w typie) do tego, ani wcześniej do Robotici nie idzie jakoś mi nikogo przekonać (wśród znajomych oczywiście bo nie ma to jak stara dobra sesja z kumplami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego, że Afterbomb (Pobomba ;)) zawita na cover CDA spodziewałem się już od jakiegoś czasu (a dowcipkowałem o tym że tak będzie jeszcze przed jej premierą). I choć podobnie jak Robotica jest ona dostępna do ściągnięcia za darmo to cieszę się, że jest szansa na to, że papierowe RPGi trafią do większej ilości ludzi. Tym bardziej, że w przeciwiestwie do obotici Afterbomb rzeczywiście zbiera niezłe recenzje i jest ponoć całkiem grywalna. Polecam się zapoznać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem dlaczego zdaniem niektórych:

osoba "A" ma prawo napisac: super przygodowka, ekstra wypas, spelniliscie moje marzenia itd. itp.

ale już osoba "B" nie ma prawa napisac: przygodowki sa do [beeep], czekam na cos lepszego, nie dla mnie itd.itp

Może niech każdy pisze to co myśli, a redaktor wyciąga wnioski, choć probka jest mala ale zawsze jest jakas.

Dla mnie przygodowki point&click wyczerpaly formule jakies 15lat temu. Wiec DLA MNIE pelniak mozna o kant [beeep] rozbic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że komuś mogą się podobać przygodówki się zgodzę.. ale w wypadku tego gatunku będzie to niestety 1 na 10 osób. Poczekajmy jednak z oceną na następne przecieki, w końcu w ostatnim numerze głownym pełniakiem była przygodówka którą odinstalowałem po 5 minutach gry , a w orcs must die ! pogrywam do dziś bo świetna gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem dlaczego zdaniem niektórych:

osoba "A" ma prawo napisac: super przygodowka, ekstra wypas, spelniliscie moje marzenia itd. itp.

ale już osoba "B" nie ma prawa napisac: przygodowki sa do [beeep], czekam na cos lepszego, nie dla mnie itd.itp

Może niech każdy pisze to co myśli, a redaktor wyciąga wnioski, choć probka jest mala ale zawsze jest jakas.

Dla mnie przygodowki point&click wyczerpaly formule jakies 15lat temu. Wiec DLA MNIE pelniak mozna o kant [beeep] rozbic

Trochę mylisz wypowiedzi

mogę napisać zawsze i wszędzie: "Jesteś spoko ziomeczkiem, uwielbiam cię!", ale generalnie nie mogę napisać: "Wszyscy o ksywce Vansleju to kretyni". Widzisz różnicę? Jak powiem: "Przygodówka? WOAH! SUPER!" to ma to zupełnie inne nacechowanie emocjonalne, niż jak powiem "Przygodówka? DO DUPY NIE GRAM W TAKIE GÓWNA CO TO MA BYĆ FRAJERZY SIDIAKSZON NIE MACIE MOJICH PJETNASTU PJENIENDZY ZŁODZIEJE ROZCZAROWALIŚCIE MNIE".

Ale jak napiszesz "Kurczę, nie lubię przygodówek, mam nadzieję, że następny pełniak mi podpasuje" to rozmawiamy kulturalnie i nikt nie ma z tym problemu. Problem pojawia się kiedy rozpieszczony bachor macha witkami i tupie nóżką, bo daliśmy przygodówkę i - jak mogliśmy?! - teraz nie dostaniemy jego bez wątpienia ciężko zarobionych pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterbomb Madness - Daaawno nie grałem w papierowe RPG, dlatego raczej jest mi ta gra obojętna. Na plus na pewno zaliczam klimat, poczytałem nieco w sieci i może wydrukuję sobie podręcznik na wakacje :) Ale jest do wątpliwa opcja, dlatego...

The Book of Unwritten Tales PL - Rozwala mnie ten cały hejt na tę Bogu ducha winną przygodówkę. Poczytałem trochę recenzji i wiecie co Wam powiem? Nie lubię przygodówek, ale niech mnie szlag, przejdę tę gierkę i nawet napiszę gdzieś na forum albo na blogu wrażenia o niej. Wy to byście chcieli, żeby co miesiąc dawali kolejne części Mass Effecta, czy innego Call of Duty

LOL, w sumie pograłbym w Mass Effect 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterbomb Madness ma zawarty instalator na Linux/Mac OS?

To tak jakbyś pytał czy papierową książkę da się włożyć do napędu DVD i odczytać.

Afterbomb Madness to e-book. Sprawdź w necie co to jest.

A generalnie nie dajemy gier na inne systemy niż Windows i inne platformy niż PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterbomb Madness ma zawarty instalator na Linux/Mac OS?

No to pierwsze koty za płoty. Teraz czekamy na pytania, czy żeby w to grać wystarczą dwa rdzenie, czy trzeba drukować karty i czy gra się całą talią. Może jeszcze czy są do tego cracki. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przygodowki point&click wyczerpaly formule jakies 15lat temu.

Jedne z najlepszych przygodówek ever, dla mnie najlepsze w jakie grałem, czyli seria Syberia i Gray Matter wyczerpały formułę? Dobre żarty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...