Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Polecane posty

@piotrek - problem w tym, że nie tylko ja narzekam na przygodówki. Przeczytaj sobie posty na markolfie, dotyczące numerów z przygodówkami.

@8azyliszek - A kto gra? Pytam serio, bo nie wiem. Najważniejsze, co masz zapamiętać, to to, że mistrzem wszystkich ligii mistrzów jest Legia Warszawa

post-418883-0-37916100-1369662562_thumb.

post-418883-0-59930800-1369662569_thumb.

post-418883-0-66505700-1369662577_thumb.

post-418883-0-54891600-1369662592_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yessss! Kolejna świetna przygodówka w CDA, dla wielu czytelników - fanów tego gatunku. I do tego świeżynka. Tego nam potrzeba.

W pełni się zgadzam.

@piotrek - problem w tym, że nie tylko ja narzekam na przygodówki. Przeczytaj sobie posty na markolfie, dotyczące numerów z przygodówkami.

A mnie każdy numer CDA z grą przygodową kontentuje. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Book of Unwritten Tales - IMO jeden z najlepszych pełniaków dodanych ostatnimi czasy do pisma. Pozostałych gier mogłoby dla mnie w tym numerze nie być.

Do narzekających: w każdym numerze są 3 pełne wersje, przy czym gra przygodowa trafia się w piśmie raz na kilka miesięcy; chyba można zacisnąć zęby i jakoś przeboleć ten fakt? Fani adventure games (wbrew pozorom nie jest nas tak mało) będą wam za to wdzięczni smile_prosty.gif. Oczywiście nie zabraniam wyrażania swojej opinii, ale optowanie za całkowitym usunięciem gier tego gatunku z cover DVD (bo przecież JA w nie nie gram) jest nieco egoistyczne...

Z kolei Afterbomb raczej nie wzbudza mojego entuzjazmu, ale - jak to mówią - darowanemu Q'niowi w zęby się nie zagląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO? PRZECIEKI NA GŁÓWNEJ I W PONIEDZIAŁEK? o_O Ale cóż... :P

W papierowe RPG nie gram, ale niedawno myślałem: "Hm, ciekawe, czy CDA da The Book of Unwritten Tales?"

Normalnie jasnowidz ze mnie. :D Tak samo było z Driverem PL i Splinterem Cellem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że czeka na "głównego pełniaka". Mnie nie zdziwiłoby, gdyby właśnie "The Book of Unwritten Tales" byłą flagową grą numeru. Może niezbyt medialną, w porównaniu do jakiegoś popularnego FPS-a czy RPG-a, ale, sądząc po demie, bardzo ciekawą produkcją. W sumie to dzięki CD-A zainteresowałem się przygodówkami (Syberia serduszka2.gif ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najgorętszy pełniak w tym roku! Świetnie przyjęty na świecie, przez niektórych już nazywany klasyką gatunku, a do tego jeszcze wręcz gorący i po polsku. Jakby się jutro okazało, że będzie też The Critter Chronicles to już w ogóle byłby super numer.

Daedalic Entertainment ze swoją Deponią ostatnimi czasy obudziło we mnie na powrót miłość do point & clicków, więc i w ten tytuł z pewnością zagram.

@StormShadowPL

chcesz takie starocie?! Przecież CDA powinno dać preorder Batman: Arkham Origins i specjalnie dla nich przygotowaną pecetową wersję GTA V!

@Smuggler,

czy jakiś tytuł Steamworks w tym miesiącu też będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 na steam beda.

Ta przygodowka jest jedna z lepszych gier tego gatunku na przestrzxeni ostatnich lat. (Poradnik do niej byl juz na cover DVD ale pewnie wrzucimy go ponownie na strone, zeby kto chce, mogl go pobrac).

I dziwie sie wszystkim marudom - sam za przygodowkami nie przepadam, ale trzeba na glowe upasc zeby marudzic "mnie sie nie podoba, NIKT w to nie gra (bo jak wiadomo ON = WSZYSCY) wiec po co ja dajecie. Do tego gra calkiem swieza (recenzja w 13/2012! - ocena 9, na metakrytyku tez wysoka notai sporo warta. Obiektyuwnie wiec rzecz ujmijac - gra nowa, dobrze oceniana i sporo warta. No ale "bleeee, bo JA w to nie gram". Ja nie gram w sportowe ale jakbysmy dali np. FIFA 12 w tym numerze to bym sie cieszyl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety papierowe RPG mnie nie interesują, więc Afterbomb jest mi całkowicie obojętne, co innego Book of Unwritten Tales. Lubię przygodówki ale od pewnego czasu miałem zastój bo wszystkie dobre tytuły ukończyłem, więc pełniak jak znalazł!

Skoro kolejne 2 pełne wersje będą na Steam to może być ciekawie, osobiście mam swój typ, ale by nie zapeszyć nie będę go podawał. Szanse na moją wymarzoną propozycję są raczej małe bo ta gra nadal mocno się trzyma, a wydawca nie spieszy się z przesuwaniem jej do tańszych serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mnie zastanawia jaki mają sens takie komentarze jak od kolegi GrubyKawa. Swoją drogą myślę, że dodawanie gier steamworks do czasopisma jest bardzo dobrym rozwiązaniem, uwielbiam zbierać acziki na swoje konto, i zdecydowanie zachęcają mnie takie działania do zakupu czasopisma (jeśli zawartość mnie specjalnie nie interesuje). Wielu moich znajomych myśli podobnie, nie zmieniajcie tego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...