Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Polecane posty

Oj, Wy Panowie z CD-Action niedobrzy - zaczynam mieć problem z rodzaju - ja juz nie wiem w co grać. Każdego miesiąca nieustannie od, mniej więcej ,półtora roku dostaję wraz każym numerem pisma przynajmniej dwie pełne wersje, w które chciałbym zagrać. Tym razem wszystkie trzy są znakomite! Unwritten Tales nawet moja żona pewnie nie pogardzi... Ale najpewniej nigdy w życiu nie odpalę żadnej z nich (choć zobaczę jak UT wygląda, jak piękna będzie grać), bo nie starczy mi na wszystko czasu.

Dlatego mam propozycję. W następnym numerze, zamiast gier dajcie nam jako pełniaka Miesiąc Wolnego Od Pracy, Domu, Dzieci, i Kobiet Czasu do wykorzystania TYLKO na granie. Proszę!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W R.U.S.E chciałem się zaopatrzyć już dawno temu ale jakoś nie miałem okazji, teraz mam idealną :) Shanka własnie przeszedłem więc dwójeczka wpadnie idealnie, a Unwritten Tales to raczej nie mój gatunek. Czekam na pełną zapowiedź! thumbsup.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

-Papierowe rpg może wypróbuje jak będą chętnitrollface.gif

-The Book of Unwritten Tales,Przygodowka nie dla mnie,aczkolwiek spróbuje się zmusić i może kiedyś zagram cheesy.gif

-Shank 2(Szanka 1 nie skończyłempokerface.png aczkolwiek bawiłem się b. dobrze przy nim) świetny deser wink_prosty.gif

-No i R.U.S.E. , danie główne akurat miałem chęć na jakaś strategie.Miodzio klaszcze.gifbrawa.gifbrawa.gifbrawa.gif

Jestem ciekaw jutrzejszych przecieków i zawartości samego pismawink_prosty2.gif

A tych którzy narzekają pozdrawiam bo chyba maja klapki na oczach i marudzą chyba tak dla zasady,wiec mała rada,jeśli Tobie się pelniaki nie podobają to weź pod uwagę ze ludzie w CDA ciężko pracują aby nas zadowolić i trzeba to uszanować. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.U.S.E. to dobra strategia, a dobra strategia nie jest zła. Gry z tego gatunku możecie dawać co miesiąc. Serio :trollface: .

Oj, Wy Panowie z CD-Action niedobrzy - zaczynam mieć problem z rodzaju - ja juz nie wiem w co grać.

Czas, panie. A w zasadzie jego brak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, ty sie mylisz na kazdym kroku, nie tylko w kwesti Clicka, ktory gdy kosztowal 3,90 bodaj dawal plakaty, pelne wersje i do tego mase dem na plytce CD. Ale co ja tam bede ci udowadnial, lepiej daj sie poniesc emocjom, i udowodnij to za mnie. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaramy się napisać zwięźle, krótko i prostym językiem, bo gdy napiszę coś w bardziej inteligentnej formie to jak zwykle część osób nie zrozumie i sobie dopowie brakujący fragment.

Shank 2 - nigdy nie lubiłem mordobić, więc pewnie bym nie odpalił.

...w angielskiej wersji językowej - pół procenta szansy na włączenie szypułki ulotniło się od razu.

R.U.S.E - wreszcie jakaś strategia. Rzal i bul polega na realiach drugiej wojny światowej. Dlatego jeśli chodzi o pełniaki to na dobrą sprawę nie ma dla mnie nic. To będzie 4 numer z rzędu, którego nie kupię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pełne wersje w tym numerze to jak dla mnie bardzo słabo. Papierowy RPG nie dla mnie, za przygodówkami nie przepadam, a nawet jakbym chciał już w jakąś pograć to troche ich mi się z wcześniejszych numerów uzbierało, Shanka grałem w demo i niestety nie jest to gra dla mnie, R.U.S.E już mam. Mam nadzieję, że pełniaki z następnego numeru już trafią w moje gusta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, ty sie mylisz na kazdym kroku, nie tylko w kwesti Clicka, ktory gdy kosztowal 3,90 bodaj dawal plakaty, pelne wersje i do tego mase dem na plytce CD. Ale co ja tam bede ci udowadnial, lepiej daj sie poniesc emocjom, i udowodnij to za mnie. :3

Jasne, prosze o konkretny numer Clicka, ktory kosztowal 3.90 zl i mial CD oraz pelna wersje gier (chociaz jedna) na niej. Konkrety prosze. Bo masz dziwny zwyczaj unikania wszystkich konkretow w dyskusji (vide post Manny Calavera). Emotikonki to za malo na dyskusje. Myle sie - konkretnie, gdzie i w czym. A jak nie masz nic do powiedzenia to po prostu milcz, zamiast isc w zaparte, powtarzajac brednie,

swoja droga "udowadnial" itd. a w stopce - kobieta.

Huh?

PS. TO nie jest dobry pomysl dyskutowac w taki sposob, jak probujesz tutaj robic.Grabisz sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo trzeba zapalcic i to sporo. Lepiej sie fochac, ze w CDA nie chca tego dac.

Bo tacy akurat są ludzie, że zamiast się cieszyć z tego co im się daje to wybrzydzają i wolą coś lepszego a sami sb nie kupią bo szkoda pieniędzy, tak jak w przypadku CD-Action mają za 16 zł bardzo dobre pismo+ 3 gry i masa innych rzeczy na płytach a oni piszą, że "ee tam znowu przygodówka" albo "co tak słabo znów nie kupię bo nie takie pełniaki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle. Na pewno odpalę przygodówkę, RUSE może z ciekawości, a z Shankiem się zobaczy. System RPG to miła niespodzianka, chociaż pewnie będzie ciężko znaleźć chętnych ;). Jak dla mnie pełniaki zdecydowanie OK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła niespodzianka - the book of unwritten tales - jak już wyszła spolszczona wersja to ciągle się wachałem czy kupić osobno czy poczekać np. na was. Miałem już zamiar nawet zrobic kampanię spamerską na waszym forum o ten tytuł, ale jak widać nie trzeba było :) Bardzo fajny pełniak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ruska i Shanka się cieszę (tego pierwszego chciałem kupić już dawno), reszta jest mi obojętna (nie mam znajomych do rozgrywki w papierowego RPGa, a przygodówki to nie moja historia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

Smuggler, ty sie mylisz na kazdym kroku, nie tylko w kwesti Clicka, ktory gdy kosztowal 3,90 bodaj dawal plakaty, pelne wersje i do tego mase dem na plytce CD. Ale co ja tam bede ci udowadnial, lepiej daj sie poniesc emocjom, i udowodnij to za mnie. :3

\offtop

Co do Clicka to sprawa wygląda tak:

Bez CD - 3,50

1 CD - 6,50

2 CD - 8'50

więc radze zmienić ton :/

\offtop

Co do pełnych w CDA to ciesze się na dwie wersje "sztimowe" treść czasopisma a i może papierowy erpeg będzie coś wart [wedle strony 60 zł za podstawową wersje]. A więc nie ma jak dobrze wydane 16 zł wsparcie miejscowych a do tego tyle ciekawych "itemsów"

Pozdro dla redakcji :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUSE - strategie kompletnie mi nie leżą, szczególnie te drugowojenne, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo kod pójdzie na Steamgifts. Dobrze, że jest Shank, jest powód, żeby zachować płytki :P A samo czasopismo pewnie znowu będę czytał kawalątkami, po trochu, żeby sienie skończyło za szybko. Ostatni numer skończyłem bodajże tydzień temu. Taki już jestem, że nie czytam wszystkiego od razu, choć publicystyka idzie na pierwszy ogień i połykam po prostu w mgnieniu oka. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deBug

Tylko potem nie pytaj w którym CDA była recenzja fajnego pełniaka, skoro tyle numerów przeskakujesz.

Prawdziwy fan ma wszystkie numery po kolei. Nieważne, że schodzą na psy, ze gorsze teksty, że niektórzy nowi tekściarze nie pasują klimatem do tego pisma, że obcięli i pogorszyli twoje ulubione działy, że niektórzy starzy redaktorzy całkiem zgredzieli i gorzej się ich teksty czyta, że przy nowościach recenzje niekiedy mają braki, że w 7 numerach na 13 są przygodówki w które nie gram... Ja systematycznie zbieram kolejne numery i będę to robił do końca - mojego lub CDA parafrazując Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...