Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Polecane posty

R.U.S.E - Gra wygląda świetnie, uwielbiam strategie, więc jeśli patrząc na gry, to najnowszy numer CDA warto kupić, ale jeszcze Ghost chyba pisał że to nie koniec w przeciekach.

Bo bedziemy jeszcze przeciekac okladke. Serio. Pelniakow wiecej nie bedzie w tym miechu,

To był sarkazm, tak? Domyślam się że gry nie będzie, po prostu źle się wyraziłem, ale spodziewałem się, że będzie jakiś bonus albo coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.U.S.E - Gra wygląda świetnie, uwielbiam strategie, więc jeśli patrząc na gry, to najnowszy numer CDA warto kupić, ale jeszcze Ghost chyba pisał że to nie koniec w przeciekach.

Bo bedziemy jeszcze przeciekac okladke. Serio. Pelniakow wiecej nie bedzie w tym miechu,

To był sarkazm, tak? Domyślam się że gry nie będzie, po prostu źle się wyraziłem, ale spodziewałem się, że będzie jakiś bonus albo coś takiego.

Jakbyś od początku patrzał na przecieki to byś wiedział, że bonus to jest papierowe RPG :) Afterbomb Madness

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh.. RUSE - strategia, która po ograniu demówki zupełnie do mnie nie przemówiła, podobnie jak EndWar na którego byłem napalony, a okazał się grą wtórną i dość oklepaną (strata 2 dyszek, więc nie ma bólu :P). Samo założenie głównego pełniaka jest fajne - mapa taktyczna z żetonami itp., ale jedyne dwa RTS-y, które są dla mnie grywalne to DoW i CoH od ś.p. THQ smile_prosty.gif

Tak czy siak numer będzie zakupiony, bo pismo i Shank 2 smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itachiv, po prostu Ghost wspomniał, że jutro będzie jeszcze jeden przeciek, a że już praktycznie wszystko było, to pomyślałem o kolejnym bonusie.

Przecieki obserwowałem od początku :) Zabawa z nimi jest przednia, więc jakbym mógł inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki są całkiem spoko.

The book of Unwritten Tales --- Całkiem spoko przygodówka, ale przetestuje ją na samym końcu

Shank 2 --- W 1 nie grałem, ale w 2 z chęcią zagram

R.U.S.E --- Pokładałem wielkie nadzieje w głównym pełniaku, i delikatnie rzecz ujmując troszeczkę się zawiodłem. Myślałem że będzie jakiś FPS albo coś takiego jak Batman Arkham Asylum czy Mafia 2 lub Metro 2033. Ale na pewno przetestuje. Ogólnie gry oceniam na 8+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mowilem calkiem serio - przeciekniemy okladke. Bo czemu nie?

Będzie to ewenement na skalę światową :-)

R.U.S.E- gra nie dla mnie, ale może brat da 8 zł na Cd-action, bo lubi tego typu rodzaje gier :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CYCONAUTA

Przyjemne gierki. CDA nigdy [beeep] nie zaserwowało. Zawsze coś o czym nawet nie słyszałem a daje więcej zabawy niż większość markowych. Mam nadzieje że i tym razem. Swoją drogą Metro2033 to dobry pomysł. Nie pogardziłbym nim w następnym numerze thumbsup.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łohohoho :o

Miodzio. Afterbomb Madness chętnie spróbuję. Nigdy nie grałem w papierowe RPGi, ale zapowiada się fajnie. Shank 2 - super. Pierwszą część przeszedłem niemal jednym tchem, bawiłem się świetnie. Book of Unwritten Tales zapowiada się miodnie, chętnie spróbuję. R.U.S.E. miałem zamiar sobie kupić, a tu zonk - jest na coverze :3

Jestem bardzo zadowolony. Kupiliście mnie totalnie ;3. Mam jeszcze tylko pytanie: w jakim formacie jest e-book z Afterbomb Madness?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterbomb Madness ma zawarty instalator na Linux/Mac OS?

To tak jakbyś pytał czy papierową książkę da się włożyć do napędu DVD i odczytać.

Afterbomb Madness to e-book. Sprawdź w necie co to jest.

A generalnie nie dajemy gier na inne systemy niż Windows i inne platformy niż PC.

Oj zmęczona byłam, mogłam byka rąbnąć nie zauwarzyć.

A to ciekawe, Instalacja Linux na PC powoduje że już nie jest PC?.

Osratnio daliście gry na Linux i Mac OS.

Były to:

WARGAME: Zimna Wojna

Painkiller HD

Anomaly Warzone

Moż byście zainteresowali innymi platformami?.

Ogólnie ze wszystkich gier to jedyna gra na Linux to R.U.S.E (Steam),

Pare mega więcej was nie zbawi dodawając exeki Macowe i Linuksowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym epub, bo PDFy w moim czytniku ciężko chodzą. Wkurzające jest to że musze cięgle przesuwać w prawo, lewo i w dół ;x. Wiem że nie da rady raczej .epub, ale cóż.

Też mam nadzieję że wciągnie mnie to, od dawna ciekawiły mnie papierowe RPGi, ale jakoś zapomniałem. A tu pyk i jest na coverze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci jest trochę darmówek i to naprawdę przystępnych. Jeśli na przykład bardziej odpowiadają ci klimaty klasycznego fantasy to polecam The Shadow of Yesterday, który został przetłumaczony na polski przez Darkena. Teraz jeszcze trwają prace nad polską edycją Eclipse Phase (czyli transhuman-horroru w niedalekiej przyszłości), którego również będzie można pobrać za darmo. A dopiero co Zuhar ogłosił się, że zbiera ekipę do tłumaczenia mechaniki FATE core, do którego podręcznik (na razie po angielsku) też jest dostępny za darmo! Jest z czego wybierać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu ze wszystkich pełnych wersji w CDA te, którymi jestem oczarowany nazywają się Shank :D Po prostu pech, że trafiają się takie gatunki, których nie lubię :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczarowany byłem Amnesią, jako pełniak do zeszłego numery, teraz mam nadzieję na jakiegoś fajnego FPS'a ( Singularity, może Rage?). Shank 2 spoko, może sprawdzę, ale reszta nie powoduje ślinotoku na sam widok literek... Jak wspominałem, czekam na głównego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...