Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Polecane posty

Dzień dobry ;]

Być może jestem debilem, ale przysięgam, że przejrzałem każdy jeden folder i plik na obydwu płytach i nie znalazłem Afterbomb Madness ... Help.

Afterbomb Madness to nie gra, tylko podręcznik. Nie szukaj instalatora, a pliku PDF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie na serio serio nie mam tego na płycie... powiem kumplowi zeby kupil cda to sprawdzimy, moze trafilem na jakis bubel jeden na milion;]

Hm, a co bedzie jak masz racje? smile_prosty.gif [smg]

Jak to powiedziała kobieta android w " Łowcy androidów" - "Jesteśmy głupi i umrzemy..." i to nie zagrawszy w Afterbomb Madness sad_prosty.gif

Doceniam takie odpowiedzi. daje_kwiatka.gif Ale gwarantuje, ze Afterbombs na dysku jest. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja mogłaby dodać Wiedźmina 2,Prince of Persia Piaski Czasu oraz Dead Space.To by było hardkorowe,bo CDA trochę rzadziej wydaje głośniejsze tytuły,na ten przykład Far Cry 2,The chronicles of riddick:Assault of the Dark Arena czy sławne Prince of Persia 2008.Reszta to tytuły co najwyżej z średniej półki.Ale nie narzekam,i tak CDA daje świetne pełniaki.Gdybym miał ocenić ten magazyn w jego skali ocenowej,to bym określił to jakoś tak:pełne wersje gier-8+,zawartość pisma-9+,ogólna ocena-10+(według mnie)icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Book of Unwritten Tales to chyba najlepsza przygodówka w jaką grałem :) chociaż muszę przyznać moment gry w którym wódz orków mówi, a zamiast tekstu pokazuje się "not translated yet" rozbił mnie totalnie :) Teraz się zastanawiam czy niedopatrzenie tłumaczących czy też celowy zabieg humorystyczny :) Więcej takich gier proszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...