Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2013

Polecane posty

@up a czego sie spodziewales pewnie gier pokroju ME2

Eee, nie. Bo ME2 jest głupie. Po prostu czegoś w miarę fajnego. Jakiś FPS czy RPG.

Oczywiście bo za cenę 16 zł dostaniesz BF3 czy Wiedźmina -,- Jak Ci nie pasuje to nie kupuj. Ja osobiście w żadną z tych gier nie grałem i zagram we wszystkie tytuły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jaś z Wałbrzycha nie cierpi FPSów i RPGów, za to wybitnie kocha strategie. I jemu nowy CDA się podoba. Szkoda, że cały numer jest do d... i ssie kompletnie, bo się naszemu Kochanemu Panu i Władcy Morphine'owi nie podoba. Niestety, CDA, pożegnajcie się z wysoką sprzedażą. A jeśli chcecie ową statystykę powiększyć - walcie do naszego Władcy, którego opinie są jedyne i najprawdziwsze.

A to, że ME2 jest gópie potwierdzają oceny recenzentów i sprzedaż owego haniebnego tytułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a czego sie spodziewales pewnie gier pokroju ME2

Eee, nie. Bo ME2 jest głupie. Po prostu czegoś w miarę fajnego. Jakiś FPS czy RPG.

No to idź i sobie kup za 16zł trzy fajne gry według twojego zdania np jakieś fpsy i rpg a jak ci nie pasują to co dają w CD-Action to nie kupuj. Proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Chyba mam prawo do własnego zdania na temat numeru?

2.Grałem w ME2 i nie przypadł mi do gustu.

3.Według Ciebie wysoko oceniana gra każdemu się podoba?

4.Dlaczego nazywasz mnie Panem i Władcą?

5.A co do pełniaków, po prostu nie lubię przygodówek i strategii.

6.Kupuje każdy numer CDA i każdy mi się podoba, tylko nie podibają mi się pełniaki.

@ElGuaje

Kupię, bo jak już napisałem nie podobają się tylko pełniaki. I nie, nie oczekuje BF3 i Wiedźmina.

P.S. Fajny masz nick ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ma być jeszcze jakiś tajemniczy przeciek, więc może tradycyjnie zapowiedź dopiero jutro.

ale przeciez Smuggler mowil, ze przeciekamy okładkę - to tylko zabawa dla chętnych będzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.U.S.E. - W ogóle nie interesuje mnie ta gra. Nie moje klimaty. :/

Shank 2 - Z chęcią pogram. Zapowiada się świetnie. ^^

The Book of Unwritten Tales - Dobra, długa przygodówka fantasy, która pójdzie na moim kompie? Biorę! :D

Afterbomb Madness - Byłbym zainteresowany, gdyby nie było to RPG w formie ebooka. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.U.S.E co prawda nie mój klimat, ale gra ponoć dobra, więc mimo iż nie dla mnie to nie będę biadolił, że lipa, bo to solidny pełniak. Bardzo sie cieszę z Shanka 2, bo aktualnie pykam sobie w jedyneczke i to naprawdę fajny tytuł. Ogólnie zestaw w tym miesiącu bardzo dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 pełniaki mnie nie przekonaly natomiast wczorajsze R.U.S.E jak najbardziej tak w tym miesiacu macie moje 16 zl biggrin_prosty.gif

a tak btw dzis nie mialo byc przypadkiem kolejnego przecieku ?

@Down

Ghost wczoraj cos wspominal ze to nie koniec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszych? No to powiedz mi, która z tych "fajnych" gier tak bardzo Ci się podoba? Bo dla mnie każda jest do niczego...

To nie jest wina CDA. 90% gier jakie wychodzą obecnie to syf nie warty tknięcia kijem przez szmatę, więc dają to co jest na rynku. Czasem uda się wrzucić coś sensownego, bo i czasem na rynku pojawia się coś sensownego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUSE - niet. :P

Shank 2 - bardzo tak!

The Book of Unwritten Tales - dla tej gry kupię ten numer CDA. Co jak co, ale bardzo pochlebna recenzja i wysoka ocena w CDA to wystarczający pretekst, aby zaopatrzyć się w tę grę.

Nie wiem co tu narzekać. Przygodówka, gra akcji i RTS - dla każdego coś miłego. A jak ktoś chce jakiegoś FPS-a, to niech sobie kupi gdzieś w jakiejś promocji czy co. Nikt nie każe kupować pisma i narzekać, że "słabe pełniaki"... -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wybrzydzać, każdy CD-Action jest fajny, nawet jak jest głupia gra, to warto w nią zagrać, a nie oceniać grę po obejrzeniu paru obrazków na necie

Masz rację. Tylko często dają na pełniaka przygodówki, których nie jestem fanem. No ale cóż. Ja przeważnie nie kupuje dla gier, tylko dla gazety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Tylko często dają na pełniaka przygodówki, których nie jestem fanem.

Chyba żartujesz. Kiedy ostatnio była w CDA przygodówka?

W ciągu ostatniego roku trafiły się aż dwie. Rzeczywiście, strasznie dużo.

I nie bądź takim egoistą, to że ty nie lubisz przygodówek nie oznacza, że wszyscy ich nie lubią. Ja przepadam za przygodówkami i musiałem bardzo długo czekać aż jakaś wreszcie trafi na coverek. Gry nie kończą się na FPS-ach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zielu Baaardzo nietrafione porównanie. Recki, zapowiedzi itp. masz na necie, a samochodu nigdzie za darmo nie dostaniesz.

Co do R.U.S.E - bardzo fajna gierka. Tylko szkoda, że ją mam. A że akurat wyszedł Crusader Kings 2: Old Gods, to sorki, ale nie kupię tego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Tylko często dają na pełniaka przygodówki, których nie jestem fanem.

Chyba żartujesz. Kiedy ostatnio była w CDA przygodówka?

W ciągu ostatniego roku trafiły się aż dwie. Rzeczywiście, strasznie dużo.

I nie bądź takim egoistą, to że ty nie lubisz przygodówek nie oznacza, że wszyscy ich nie lubią. Ja przepadam za przygodówkami i musiałem bardzo długo czekać aż jakaś wreszcie trafi na coverek. Gry nie kończą się na FPS-ach.

A czy ja powiedziałem, że jeśli ja nie lubie to inni też nie? Bo jakoś sobie nie przypominam. A skąd niby wiesz, że gram tylko w FPS-y? Bo tego też nie powiedziałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to wasz interes czy kupicie czy nie ... prośba do redakcji załóżcie temat " Kłótnie i rozterki " bo mało kto chce czytać bezsensowne paplaniny o tym czy ktoś coś chce czy nie ...

A co do tego zgadywania okładki fajny pomysł ok.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...