Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Neverwinter Nights

Polecane posty

Niezgodne? Masz na myśli dodatki, czy wersję? Bo widzisz, podstawkę też można maksymalnie spatchować, bez dodatków(z tego co pamiętam). Automatycznie. Więc możliwość myślę, że jest. Tylko musimy się naprawdę dobrze skoordynować, bo co będzie, jak znajdziemy jakiś rzadki przedmiot w grze? Zaczniemy się tłuc?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ale tylko ty nie masz dodatkow :P Reszta ma dlatego gramy teraz z dodatkami. Dobra kiedy i jaka godzina?

Proponowałbym dzisiaj, około 18. W sumie mógłbym postawić serwer (dużo RAMu), ale z góry ostrzegam, że jak będzie więcej ludzi, to się będzie ciąć (Internet).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wczoraj nie wypaliło, to teraz robimy termin z zapasem czasu, tak aby wszyscy zdążyli się zorientować i namyślić.

Piątek (16.V.2008), 19:00. Mogę hostować do trzech ludzi (potem będą niemiłosierne lagi). Wpisywać się razem z profesją i kampanią, w jaką chce się grać (proponowałbym jednak nie zaczynać od Hord). Oprócz tego, jak ktoś ma mocniejszy Internet ode mnie i może hostować więcej niż trzem osobom też niech to zaznaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdprojekt.pl/NWN.asp

Jak pobierzesz, musisz odinstalować grę i zainstalowac ponownie z tym właśnie kluczem. Z tego co sie orientuję...

Witam, kupiłem diamentową edycję NWN i jak już ktoś pisał, wyświetla się że "zostałem zbanowany", problem w tym, że instalowałem grę po rozpakowaniu pudełka, więc jak to możliwe? Jak mogę uzyskać pomoc?

O co chodzi z tą stroną?

http://www.cdprojekt.pl/NWN.asp

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo. Musisz odinstalowac gre i zainstalowac ponownie podajac klucz z tejze wlasnie strony. Zrobilem tak i smiga. Dokladnie to samo napisal sHChypp, wiec nie wiem czego nie zrozumiales... Ech.. Nie wiem czemu tak sie dzieje, ale zrob jak radzimy a bedzie dzialac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...