Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Neverwinter Nights

Polecane posty

OO luudzieee nie wiem czy ja uciagne tyle nas xD Bo ja bede hostowal nie xD To znaczy ja sie dzis dowiem czy mam jakies plany na piatek 20 jak nie to gramy!

Nie martw sie o to, nie jest problem uciagnac tylu graczy ilu sie tu wpisalo,

Po 1 i tak wiekszosc poleci w kulki i bedzie nas ze 4, a po 2 mozesz ustawic ilosc graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wpisujcie sie na liste ten kto gra takim formularzem:

Nick w grze: bla bla

Profesja: Np Łotrzyk

Na pewno bede jutro o 20!

Ja sie wpisywac nie musze nie xD

Ja jeszcze jutro dam haslo do serva itp.(na pw zapewne!) Ten kto sie nie wpisze na forum nie gra!(bo nie bedzie znał hasla i nazwy serva) Oczywiscie nie gwarantuje równej 20, może byc np 10 min po ponieważ wiecie jak to czasami bywa :P I nie gwarantuje ze dam info na pw moze tutaj, zobaczy sie:) WSZYSCY MAJA MIEC NOWE POSTACIE! JAk zobacze ze ktos gra stara z kampani np 20 lvl to ban, BAN, BaN, bAn!xD, musimy grac nowymi bo takto bedzie do kitu aha i biore łowce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i oczywiscie gramy bez dodatkow, z dodatkami nie znajdziecie servera, opowieść bedzie, aha i jak to z tym GnaG jest? Bo ja nigdy tego nie mogłem skumac:D Jak jest brak to co wtedy? A jak full? A jak party?

No wpisywac sie, wpisywac:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i oczywiscie gramy bez dodatkow, z dodatkami nie znajdziecie servera, opowieść bedzie, aha i jak to z tym GnaG jest? Bo ja nigdy tego nie mogłem skumac:D Jak jest brak to co wtedy? A jak full? A jak party?

No wpisywac sie, wpisywac:)

Bez dodatków, ale na którym patchu?

A z PvP to wygląda z grubsza tak, że jak jest włączone, to można wykonywać wrogie akcje (kradzież, rzucanie zaklęć bojowych, atakowanie itp.) na innych graczach, jak wyłączone -rzecz jasna nie można (co daje party - pojęcia nie mam). Osobiście polecam włączyć, gdyż bez tego mag będzie mógł np. bezkarnie rzucać drużynie kule ognia pod nogi i ta nie będzie dostawać od tego obrażeń - co jest mało realistyczne i burzy klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Dwóch. W tajemniczych okolicznościach zaginęła mi gdzieś płytka z podstawowym Neverwinterem (mam tylko Diamentową Edycję z automatycznie instalującymi się dodatkami), tak więc zmuszony jestem spasować :(. Ale jeślibyście kiedyś postanowili zagrać w kampanię z SoU czy HoD, jestem bardziej niż chętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuźwa, nie mowcie, ze majac Diamentowa Edycje z wami nie pogram :angry:

To nienormalne jest. :angry: :angry:

Ja pier***, kupilem ta debilna Diamentowa Edycje wlasnie po to, zeby z wami grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozna. Chetnych sie znajdzie tez poza FA.

Ale chyba jest opcja instalacji tylko NWN. Poradnik instalacyjny:

"(...) Wybierz opcję instalacji jedej z gier

Neverwinter Nights

Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide

Neverwinter Nights: Hordes of Underdark".

Probowalem na wszystkie sposoby zainstalowac tylko podstawke czy tez usunac pozostale dodatki... No nie idzie, a ja zrazilem sie CDP. O.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ma moge to co robimy ja robie serva bez dodatkow-.- nie umiecie wejsc w start>wszsytkie programy>bioware>usun dodatki? Tez tak musialem robic, za chwilke robie serva

Opowieść

haslo:xxx

nazwa serva: Dla FA!

nie rozumiem dlaczego przycisk "polacz" jest wygaszony..? mam normalnego nevera z extra klasyki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, bo to ty decydujesz kiedy sie zamyka tematy. Skoro ty nie grasz, to nikt nie gra, ergo temat do zamkniecia. Tsa...

I jeszcze naskarz mamie jacy to my zli i okrutni bo nie gramy. (pomijajac to, ze nie z mojej winy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Dwóch. W tajemniczych okolicznościach zaginęła mi gdzieś płytka z podstawowym Neverwinterem (mam tylko Diamentową Edycję z automatycznie instalującymi się dodatkami), tak więc zmuszony jestem spasować :(. Ale jeślibyście kiedyś postanowili zagrać w kampanię z SoU czy HoD, jestem bardziej niż chętny.

To możesz spokojnie grać(tak sądzę). Jeśli wyślą ci adres IP, to będziesz mógł grać z nimi. To, że masz dodatki nic tutaj nie zmienia.

EDIT: W takim razie zmówcie się, kto co ma, kiedy i jak. Dziwi mnie, że nie możecie grać. Może wysyłajcie sobie adres IP serwera i w taki sposób się dostaniecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj byłem tylko ja i Wizardius...

On tak szybko poszedł na przód, że aż go zgubiłem i nie mogłem znaleźć. :D

Może uda się nam zagrać 17 maja o godzinie 20, tak samo jak wczoraj. Ale mam nadzieje, że za tydzień będzię więcej graczy. -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie chce zadnej nowej kłotni ale gracze sie deklaruja ze zagraja bla bla a itak nie przychodza, o to mi chodzi:| ;)

widzisz Felix ty sie nie zadeklarowałes bo wiedzaiels ze nie pograsz, a reszta? A co do tej diamentowej mowie ci usun po prostu dodatki wyzej chyba opisałem gdzie :) Albo jak chcecie to zagramy na naprawde spaczowanej wersji i z 2 dodatkami bo mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że gdyby odinstalowanie dodatków byłoby tak łatwe, to już byśmy to zrobili. Nie jest.

Mam teorię dlaczego - patchowanie nadpisuje pliki gry nowszymi wersjami. Jak instalujesz dodatki osobno, to one sobie pokolei ponadpisują co trzeba, zrobią kopie zapasowe i gra. Natomiast w Diamentowej Edycji dla oszczędności miejsca nie dawano dwóch wersji tych samych plików (bo i po co), więc nie można odzyskać wersji niespatchowanej.

Może się da jakoś (acz nie wiem, czy jest to legalne) ściągnąć z Internetu starsze wersje plików i zrobić downgrade, ale wolę nie kombinować - zwłasza że masz dostęp do dodatków.

Tak więc, jeśli o mnie chodzi - mam tylko wersję z dodatkami (1.68, jeśli mnie pamięć nie myli). Mogę grać w dni robocze od godziny 19 do 22, 23 i w weekendy od 16 do upadłego.

Bethezer -> w NVN2 na pewno nie dało się grać na niezgodnych wersjach, mam podejrzenie, że w "jedynce" jest tak samo.

A - za wprowadzenie w błąd z moją obecnością wszystkich przepraszam, byłem pewny, że mam płytkę z "gołym" NVN, niestety w pudełku jej nie znalazłem (niech żyje bałagan...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...