Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Neverwinter Nights

Polecane posty

Nie kolejną sesje tylko pierwsza sesje...grałem tylko ja i Marjan :) I jeszcze jakis anglik który tylko sie przemieniał w jakies potowrki -.- Dlatego bedziey grac jeszcze raz, i teraz ja załoze serva i zrobie haslo i zrobie go takim czasie zeby wszsytkim odpowiadało.

Proszę o propozycje, (czasu spotkania oczywiście)

Aha i jeszcze jedno bo paladyn jest dobry w broni białej, ale czy w łukach i kuszach też? A jak z łowca tez bron biała i dystans?

Auau koledzy właśnie sie dowiedziałem, że wyjeżdzam na weekend xD. :blink: Dlatego tylko umówcie date, i nie piszcie za dużo bo nie chce mi sie tyle czytac :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paladyn i bron dystansowa raczej odpadają ;)

Ja chcialbym pograć z wami, panowie i panie. Jutro jade kupić Diamentową Edycje NWN żeby wszystkie dodatki mieć.

I czy można jeszcze dołączyć? Chcialbym grac zaklinaczem, w sensie czarownikiem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej, nie olewajcie moze tych, ktorzy chca dolaczyc! ;)

Zakupilem, zainstalowałem i chce grac z wami. Czy ktos moze powiedziec co i jak? Gramy / gracie od poczatku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okkkk, to ja chce z wami :) (czarownik)

Ja ci radze łowce, bo paladyn ciazy druzynie, bo nie moze nic zlego zrobic. Ale leczy i walczy dobsz. Wkurzalem swoja ekipe grając palkiem w papierowego D&D. Ani konia ukraść, ani na dziewki iść :]

Ale decyzja nalezy do ciebie, choc wydaje mi sie, ze tam ktos juz pisal, ze bedzie chcial pala (moze to byles wlasnie ty) ;]

Pasuja mi wszystkie dni, raczej wieczorkiem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dodatków ale... myślicie, że możliwy będzie awans, jeśli ja będę mieć dodatek? Bo od biedy wy też macie opcję(chociaż niedostępną) zmiany na klasę prestiżową- w końcu na liści figuruje ;) .

Może łowce- przyda się nam dobry łucznik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnosnie tworzenia konta do gry wieloosobowej.

Gdy probuje je stworzyc, jakąkolwiek nazwe gracza bym nie wpisal, pojawia sie komunikat "zbanowano cię".

Cos robie zle, czy trzeba stworzyc np. profil w Game Spy Arcade? :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial do gry przez neta? Czyli, ze co?

Zainstalowalem NWN, wpisujac serial z instrukcji i tyle. Zadnego seriala do gry wieloosobowej, gra nie wymaga niczego takiego. :blink:

pobralem numer z tego linka, ale to chyba zwykly serial, ten, ktory sie wpisuje przy instalacji, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to jest tak, że po prostu ci CD-KEY'a zbanowali albo cos...

Kiedyś porzyczyłem koledze NWN 1 bo chciałem sobie z nim pograc w kampanie, lecz multi mu nie działalo bo po prostu cd-key'a do neta ja juz uzyłem. Bardzo przepraszam bo to chyba piractwo ale byłem wtedy głupi:P Juz nic nikomu nie porzyczam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chwila.

Jest w ogole cos takiego jak 'serial do neta'? Gdzie niby go mam wpisac i skad go wziac?

A zbanowac mieli za co? Nowa gra, nikomu jej nie dawalem nawet potrzymac ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...