Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pepek

Gry zaczęły przycinać

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam pewien problem z komputerem. Posiadam 2 gry sieciowe- COD 2 i Day of Defeat Source. W obu przypadkach mam problem z płynnością. O ile w przypadku gdy tylko poruszam myszką nie ma żadnych problemów, to gdy klikam cos na klawiaturze, to postać ?płynie? przycina się itp. Mam Internet w UPC 512 i do niedawna nie miałem takich problemów. Co mam zrobić? Moja konfiguracja to procek 1,7, 512 ramu i grafa Radeon 9600s.

Temat zmieniłem na bardziej adekwatny do treści postu.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje sie, ze najlepszym rozwiazaniem w tej sytuacji bedzie format. Dlaczego? Przeciez web browsery nie maja nic wspolnego z karta graficzna...

BTW Aplikacje nie korzystajace z Sieci dzialaja normalnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Call of Duty 2 gdy włączam FSAA gra zaczyna sie ciąc, ALE najlepsze jest to że gdy dam by wyświetlała się ilośc klatek jest ich ponad 100 !!!!!!! ale sie tnie.

Nie pomaga reinstal gry, sterowników, systemu nic. Raz pomogło zainstalowanie sterowników do procesora ale gdy zrestartowałem kompa wszystko zaczęło się od początku. To jeszcze nie wszystko, najlepsze jest to że gry bardziej wymagające ( w rolach głównych: Cod 4, Quake 4, MOHAA, UT3 ) nie tną się nic i to w wysokich detalach z włączonym FSAA i w rozdzielczości 1280x1024. Proszę o natychmiastową pomoc.

Mój komp . Procesor: Athlon 4800x2

Płyta: Gigabyte N Force 570

Ram: 2x1 Giga good ram 800 Dual

Grafika: Radeon Sapphire HD 2900 512 Mega Aktualne sterowniki 8.5

System: Windows XP SP3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sp3 może być przyczyną ...

Sam miałem problemy przy starszych tytułach (COD2, czasami UT 2004 (!)) z płynnością przy FSAA.

Coś mi się wydaje że nie do końca współpracują drivery z tym "paczem" ...

Co prawda na karcie z stajni nVidia ale to nie zmienia faktu że po powrocie do SP2 problemy znikły ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...