Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sodar

Flight Simulator 2004

Polecane posty

Mam pewien problem z Flight Simulator 2004. Mianowicie przy ustawieniu efektów wody na normal lub high morza, jeziora i oceany są wyświetlane w kolorze jasnoniebieskim niezależnie od pory dnia. Wydaje mi się że jest to problem wyświetlaniem odbić gdyż słońce się w takiej wodzie nie odbija (nawet gdy jest nisko nad horyzontem). Odbicia nie są także wyświetlane na samolotach mimo że to jest włączone. W oknie wyboru samolotu nie da się go obrócić, kursor znika na polu wyświetlającym samolot. Kursor migocze też dziwnie np: w wirtualnym kokpicie podczas lotu. Mam także FS2002 Standard i z nim nie mam żadnych problemów. Zainstalowałem do FS2004 patch 9.1, jednak nie pomógł, jak nie pomogły też instalacje alternatywnych tekstur wody. Oprócz kilku samolotów nie mam zainstalowanych żadnych innych dodatków.

Mój komputer: Windows XP SP2, Celeron 2.53GHz, 512MB Ram, Radeon X550 z najnowszymi Catalystami, directX 9.0c.

PS. Może zmiana sterowników z catalystów na alternatywne omegi coś pomoże?

EDIT: Zauważyłem że na sporej liczbie screenów woda wygląda identycznie jak u mnie. Albo sporo ludzi ma ten problem albo - o zgrozo! - to jest normalne :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...