Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rafał Kowalczyk

Medal of Honor AA

Polecane posty

Witam serdecznie :)

Dłuuuuuugo nie było mnie na forum, lae wreszcie udało mi się powrócić :rolleyes:

Mam taki oto problem, postanowiłem wreszcie przejść Medala, pierwszą część.

Wersja ktorą kupiłem jakieś 2lata temu to Medal of Honor War Chefts, czyli podstawka + obydwa dodatki w wersji angielskiej.

Pykam więc sobie wczoraj kolejny poziom, a mianowicie Aleję snajperów, idzie mi nawet nieźle ale ledwo udało mi się przejśc jakieś 50m (zlikwidowałem kilku przeciwników) i gra wywala mnie do Windowsa.

Wszedłem więc drugi raz i przeszedłem kilka kroków, a tu znowu zonk, gra wywala się do Windows.

Sprzęt jest napewno wporządku, gram na C2D E8400 + Kingston DDR II 800MHz (8GB) + Asus GF 7800GTX Exterme + LG DVD RW + WD 3201ABYS (4sztuki) + Monitor NEC Accu Sync 22WMGX + Windows XP Pro (SP2) - (wszystkie detale i opcje ustawiłem na maxa, rozdzielczośc 1600x1200)

Naprawdę nie mam juz pomysłów co może być nie tak, pomóżcie jeśli macie jakiś pomysł co może być nie tak.

Ja podejżewam jeszcze tylko jedno, jak wspomniałem wersja gry którą posiadam to MoH War Chiefs, być może nie zawiera ona poprawek jakie były dodawane do gierki ????.

Proszę o pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, co do samego problemu to spróbuj patche albo coś. Zobacz jaka masz wersje gry i czy mozna spatchowac:) Albo jakies latki..bo to nie wina sprzetu!(tak mi sie wydaje)...chociaż!:D Kurcze koleś ja mam 512 ramu xD pozycz no z 2,5 gb :Pa reszte se weez:P Ja nie moge! 8 GB jakiś fake xD :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, jesli juz jest taki temat, wyszukiwarka wypisuje mi w kazdym badz razie blad i nie moge szukac.

Czy ktos wie jak przejsc ta dziwna misje w operacji Overlord? Czy jest jakas sciezka po tej wodzie, po ktorej mozna sie dostac na plaze? Jakkolwiek bym nie poszedl, gine max po 10 sekundach, masakra :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, jesli juz jest taki temat, wyszukiwarka wypisuje mi w kazdym badz razie blad i nie moge szukac.

Czy ktos wie jak przejsc ta dziwna misje w operacji Overlord? Czy jest jakas sciezka po tej wodzie, po ktorej mozna sie dostac na plaze? Jakkolwiek bym nie poszedl, gine max po 10 sekundach, masakra :angry:

LOL musisz od zasłony do zasłony pędzić i czekać aż niemiaszki znajdą sobie cel. Jak usłyszysz że nie strzelają w te osłony na plaży zapierniczaj do następnego aż do wałów gdzie twoi czekają. Dalej radz sobie sam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie to jest dla Ciebie proste? To gratuluje, bo mnie nawet z uzywaniem oslon udaje sie dojsc ledwo do poczatku plazy :/ Przegieta misja niestety

No to ty chyba na hardzie przechodzisz tą misję.............dla mnie na easy to misja na góra 10 minut

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdziesz z wody na ląd to gdzieś po prawej stronie za osłoną powinien być medyk, to przywróci Ci 100% życia.

Jak jesteś za osłoną odczekaj chwilę i jak nie dostajesz obrażeń zrób quick save, żebyś nie musiał zaczynać od początku.

powodzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chapnik, gram na normalu, ale coz, dla mnie ta misja jest akurat masakrycznie trudna no co ja poradze? Moze sie uda :)

cały czas kryj się za prętami,w dziurach itp.

Gdy będziesz przy klifie,to

po prawej stronie, w pierwszej dziurze jest karabin snajperski-idealny do headshotów do ściągania km-ów

Gdy kapitan każe ci iść do następnego bunkra, to nie idź tam stylem rambo, ale od dziury do dziury,zdejmując karabinem snajperskim niemców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, jesli juz jest taki temat, wyszukiwarka wypisuje mi w kazdym badz razie blad i nie moge szukac.

Czy ktos wie jak przejsc ta dziwna misje w operacji Overlord? Czy jest jakas sciezka po tej wodzie, po ktorej mozna sie dostac na plaze? Jakkolwiek bym nie poszedl, gine max po 10 sekundach, masakra :angry:

chowaj sie za zaporami a wcześniej biegnij zygzakiem, mi ten patent dał rade grałem u kolegi ale było luz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że temat o tej grze jest, ale chce czegoś dowiedzieć, Czy Istnieje Medal The Mysterious Purple Heart? bo tutaj http://moh.fpp.pl/?pl:pages:show:167::: jest spis medali, ale nie jest napisane za co się otrzymuje, z tego co wiem w amerykańskiej armi żołnierz go otrzmuje za rany odniesione na froncie lub śmierć podczas akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację,to jest purpurowe serce...A czy można go dostać w samej grze? E...nie wydaję mi się.

Z conajmniej kilku powodów:

1). W grze nie ma miejsca (na tej półeczce z medalami) na taki medal.

2). Na stronie internetowej MoH;AA (tej oficjalnej po amerykańsku :P) nie ma zmianki o tym.

3). Imo nie ma powodu, by dawać taki medal w grze...bo za co by się go dostało? Za strate 1pkt. Hp? Za śmierć.

Ale fakt,że informacja o medalu na stronce jest interesująca

Edit...Chyba,że jest jakiś nowy patch,który dodaje nowy medal.

Ale z tym to już do działu komentarze...bo moderatorzy będą źli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...