Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scumgrief

Forza Motorsport (seria)

Polecane posty

Jeżeli chodzi o te 200 samochodów, to byłbym BARDZO zadowolony. Dla porównania powiem, że Test Drive Unlimited z dodatkiem Megapack zawiera w sumie 170 wozów, a jechałem może 3/4 z nich. Poza tym coś czuję, że jak gra się przyjmie, to co jakiś czas mogą być wydawane osobne paczki samochodów wzorem serii Forza Motorsport.

Jeśli w nowej Forzie faktycznie będzie sporo aut offroadowych, no to możemy spodziewać się takiej samej ilości aut na asfalt, co w TDU.

Już niedługo moi mili trollface.gif .

Tiaa, a człek nawet nie przeszedł żadnej Forzy :( Seria bardzo mnie jara, ale dwójkę zaliczyłem w 70%, trójkę do dzisiaj przechodzę i jestem daleko w lesie, a na czwórkę nie mam kasy, bo ciągle strasznie droga. Horizona zaliczę jakoś za 5 lat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi, to "jedynkę" uruchomiłem i zagrałem jeden wyścig, w "dwójce" rozegrałem dwa wyścigi i zdobyłem nawet jednego achievementa, ale brak widoku z kokpitu zmusił mnie do sięgnięcia po "trójkę". No i tu już się zatrzymałem na dłużej. Na o wiele dłużej trollface.gif . Mam zamiar przejść wszystkie wyścigi i mistrzostwa "na złoto". Jak do tej pory, mam zaliczone wszystko dla klas F i E oraz niektóre wyzwania dla D, C, B i A . S i R3 - R1 jeszcze nie ruszałem i coś czuję, że z tym mogą być schody wink_prosty.gif . Jeżeli dobrze pamiętam, to mam 47 poziom kierowcy.

Jak się gra? FENOMENALNIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu - Kierownicy pod X360 i tak używałbym tylko do Forzy. Simy mam na PC, resztę z GT5 na czele ogrywam na PS3, a X360 włączam raz na rok, żeby zagrać w Forzę czy Gearsy, bo konsola MS nic innego do zaoferowania nie ma. Bardzo mi się nie podoba, że X360 nie ma jakiejś niedrogiej, niezłej kierownicy, którą można by było kupić do tych 3-4 gier. Najtańsze akceptowalne MadCatzy kosztują co prawda tylko około 500zł, ale oferują jakość nieporównywalnie mniejszą niż G25, którego można dostać za 300-400zł.

No chyba, że kupię tę abominację, żeby zobaczyć jak bardzo jest beznadziejna. lol.gif

http://www.ultima.pl...d_wheel/i11751/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Seems legit. 200 samochodów jest do przyjęcia choć po spuściźnie FM4 liczyłem mimo wszystko na więcej. Fakt, te 100-150 aut z TDU/TDU:2 i tak było w zupełności wystarczające choć chciałoby się choćby te 300 wozów, przedłużyłoby to przecież radość płynącą z rozgrywki.

oferują jakość nieporównywalnie mniejszą niż G25, którego można dostać za 300-400zł.

Wut?! Gdzie :trollface:?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko przyofftopujemy - nie widywałem jeszcze ofert G25 za mniej niż 500zł, G27 chodzą zwykle jeszcze co najmniej 50-100zł drożej. Może źle szukam ale kupno nawet styranego egzemplarza za 350zł to dobry interes ;)

Wracając do tematu - może jednak dałoby się zgadać w parę osób i pośmigać któregoś wieczora razem w sieci. Znalezienie chętnych a tym bardziej dogodnego terminu może graniczyć z cudem ale wychodzę z inicjatywą jako pierwszy podnoszący łapkę w górę i mam nadzieję na odzew. Zakup triala 48H to koszt złotóweczki na allegro a zabawy, dam rękę uciąć, będzie mnóstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym za, gdyby nie fakt, że obecnie jestem w pracy poza granicami kraju i wracam za jakieś 4 tygodnie. Jedyną konsolą jaką wziąłem ze sobą jest 3DS, na którego w dodatku zapomniałem wziąć gier. ;p

We wrześniu/październiku będę mógł jeździć praktycznie co wieczór. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusmaria co miesiąc to lepsze DLC to tej Forzy 4. Sierpień to 2013 Mustang, nowe Camaro, LMP1 od Mercedesa, pierwszy Lincoln w FM4 i nawet ten nowy Scion, którego GT5 dostało za darmo. Nie było jeszcze gry w historii branży, która miałaby lepsze DLC (lel GTA). Szkoda tylko, że teraz gra z całą dodatkową zawartością kosztuje jakieś 600zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, jak się doda cenę wszystkich tych paczek to suma końcowa może być szokiem dla wielu. Z drugiej strony, support DLC do dobrych samochodówek to idealna sytuacja dla fanów gatunku, a sama idea DLC IMO pasuje idealnie do takich właśnie gier. Ile mamy dobrych tego typu produkcji? Dwie? Co ile pojawiają się nowe pozycje na rynku? Jedna co 2-3 lata? No właśnie. Osoby z anielską cierpliwością i tak wyjdą na swoje i kupią edycję Ultimate za cenę premierówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sama idea DLC IMO pasuje idealnie do takich właśnie gier.

Otóż to. DLC do samochodówek to strzał w dziesiątkę i jestem w stanie kupować nawet pierdoły typu dodatkowe kolory lakieru. Sam do Forzy 4 po premierze kupiłem Season Pass, więc mam pierwsze 6 car packów. Żałuję, że nie pojawił się drugi taki pakiet. Wtedy miałbym prawie wszystko. Jak wrócę do domu to pewnie kupię wszystkie paczki, bo w każdej jest 1-2 samochody, którymi chcę pojeździć. Do tego jeszcze Porsche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, co to jest ten Season Pass? Jakiś rodzaj abonamentu na przyszłe DLC?

Dla zainteresowanych podaję linka do tego sierpniowego car packa do Forza Motorsport 4:

http://forzamotorsport.net/en-us/August_DLC/ .

Powiem Wam szczerze, że dobór samochodów jest fenomenalny.

- 2013 Ford Mustang - te samochody zawsze mi się podobały i jestem ciekaw jak się prowadzi model na rok 2013.

- 2003 Aston Martin DB7 Zagato - tym wózkiem dużo jeździłem w pierwszym Test Drive Unlimited. Przyjemny w prowadzeniu.

- 2012 Chevrolet Camaro - nawiązanie do klasyki amerykańskich muscle cars. Tu chyba nic nie trzeba wyjaśniać.

- 2013 Hyundai Genesis Coupe - niedawno zacząłem nim jeździć w Forza Motorsport 3, ale wersją z 2010 roku. Agresywny wygląd, łechcący ucho dźwięk silnika 3.8 litra i ogólna radość z jazdy.

- 1962 Lincoln Continental - wierzcie lub nie, ale jechałem (jako pasażer) tym samochodem. Serio. Był to biały kabriolet, ale z rocznika 1967. Byłem wtedy szczawiem, a kolega wujka przyjechał nim ze Szwecji. Budził ten samochód sensację letnią porą w pobliżu sopockiego "Monciaka" :trollface: . Nie wyobrażacie sobie, jaki ten samochód ma grube drzwi.

- 1962 Triumph TR3B - kolejny klasyk. A ja uwielbiam klasyki.

Ta paczuszka zapowiada się znakomicie, tylko ja muszę najpierw skończyć "trójkę". Znam siebie i wiem, że jakbym teraz zaczął grać w Forza Motorsport 4, to przepadłbym bez reszty i do poprzedniej części już nigdy nie wrócił. Pomimo, że jest bardzo, bardzo dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Season Pass był dostępny od premiery FM4 i pozwalał on po jego wykupieniu na ściągnięcie pierwszych 6 DLC które wyjdą do Forzy za darmo. Teraz działa to tak że po jego zakupie mamy możliwość zassania tychże pierwszych 6 paczek z samochodami za darmo. Wychodzi taniej aniżeli kupować je wszystkie oddzielnie.

Co do najnowszego contentu - znowu grubo. Bardzo chętnie pobawiłbym się Zagado, Hyundaiem, Pugeotem 205 T16 (mniam!) a w szczególności Scionem (mniam mniam!). Ten ostatni to chyba Subaru BRZ na rynek amerykański, right? Ta furka jeszcze chyba w FM4 nie gościła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni to chyba Subaru BRZ na rynek amerykański, right?

Yup. Fenomentalna fura. Ja mam z tej paczki największą ochotę na next-genowego Mustanga. 150kg lżejszy, do tego w standardzie z mocniejszym silnikiem niż poprzednik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak sobie z ciekawości wszedłem na dom aukcyjny w Forza Motorsport 3 i tak sobie przeszukałem te wszystkie oferty, zawęziłem krąg poszukiwań do aut w cenie poniżej 30 000 Kredytów i... naprawdę można niezłe okazje wyhaczyć i to praktycznie za grosze. Przykładowo: Bugatti EB110 za... 1000 Kredytów, a do końca aukcji 2 godziny i nikt jeszcze nie licytuje. Takich rarytasów jest sporo więcej, tylko jest jedno "ale" - trzeba mieć konto Xbox Live Gold. Jest to kolejny argument za tym, abym jak najszybciej tą zdrapkę kupił :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to kolejny argument za tym, abym jak najszybciej tą zdrapkę kupił trollface.gif .

Wydaje mi się, że jeśli ktoś już kupuje konsolę wykastrowaną z podstawowych funkcji takich jak gra w sieci, to pierwszą rzeczą po zakupie takowej powinno być wykupienie brakujących ''ficzerów''. lol.gif

Tak się zacząłem zastanawiać jakie auta mogłyby do Forzy 4 jeszcze trafić w DLC. Brałem pod uwagę raczej nowe modele na przyszły rok i zacząłem poważnie marzyć o Lamborghini Urus. Prawdopodobnie najpiękniejszy SUV, który pod względem wyglądu imo bije na głowę Audi Q7 i bazujące na jego budzie Cayenne. Do tego masa mocy, do której Lamborghini przyzwyczaiło. Bodajże 650KM. Szaleństwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nazwa prawie jak Ursus chytry_prosty.gif Niemniej autko wygląda obłędnie a ilość koni pod maską działa na wyobraźnie. Idealne autko do nadchodzącej FM4.

Wydaje mi się, że jeśli ktoś już kupuje konsolę wykastrowaną z podstawowych funkcji takich jak gra w sieci, to pierwszą rzeczą po zakupie takowej powinno być wykupienie brakujących ''ficzerów''. lol.gif

trollface.gif

Btw. Jest GT-R, jest okejka wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miała miejsce moja pierwsza wygrana aukcja w Forza Motorsport 3 (w której oprócz mnie, nikt inny nie uczestniczył trollface.gif) i kupiłem 2010 Morgan SuperSports. Wóz wymalowany w fajne wzorki, wygląd na modłę klasyków z lat trzydziestych, ogólnie wszystko OK. Ale postanowiłem pójść dalej i... sprzedać go. Próbując wystawić z nim aukcję otrzymałem komunikat, że nie mogę, ponieważ ma jakieś malowania i wzorki, które są przypisane do poprzedniego właściciela. Jedyne, co mi pozostało, to sprzedaż samochodu poza domem aukcyjnym za połowę jego ceny...

Mieliście coś takiego w części czwartej? Czy tam nie można sprzedawać wózków z "upstrzonym" lakierem i / lub naklejkami? Może to był tylko odosobniony przypadek, ale nie mam ochoty na dalsze marnowanie kredytów i licytowanie kolejnego samochodu, aby się o tym przekonać trollface.gif .

[DOPISEK]

Już doszedłem do tego. Najpierw trzeba zlikwidować projekt naklejek / kalkomanii poprzedniego właściciela, po czym możemy bez problemu wystawiać wóz na aukcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posta pod postem, ale muszę Wam coś powiedzieć. Aukcje :trollface: . To jest to, na czym można zarobić sporo wirtulanej kasiorki. Naprawdę. Zasada jest prosta - kupujemy taniej, sprzedajemy drożej. Jak do tej pory mój najlepszy deal, to zakupienie 2008 Porsche 911 GT za 53 000 Kredytów i sprzedaż za 199 000 Kredytów. Po prostu dajecie jakieś malowanie, szpanerskie naklejki i "pod młotek".

Ta gra mnie znowu miło zaskakuje :trollface: .

P.S. Do korzystania z domu aukcyjnego trzeba mieć konto Xbox Live Gold. Myślę, że jednak warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się z Horizon rusza. Nowy screen ujawnia 2 autka. 1965 Shelby Daytona Coupe i 2012 Hennessey Venom. Swoją drogą wygląda na to, że w Horizon będą jednak auta stricte wyścigowe. Wszystko teraz zależy od tego czy były one dopuszczone do jazdy po drogach. Sprawdziłem. Daytona Coupe była. ;p

Na kolejnym mamy Lancera Evo X. Ten screen w dodatku potwierdza, że X360 nie ma wystarczająco dużo mocy, żeby samochody mogły się zakurzyć. :lol2:

Polecam facebookową stronę FH. Myślę, że będziemy dostawać coraz więcej screenów. Jest też nowy obrazek z Viperem, ale mi się to auto już przejadło. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1965 Shelby Daytona Coupe, to auto tak charakterystyczne i tak kultowe, że się przewija przez prawie każdą samochodówkę (włącznie z obiema częściami Test Drive Unlimted). Piękny wóz i też pięknie kosztuje :trollface:. Pewnie jest to spowodowane tym, że została wyprodukowana ich mała ilość.

Robisz smaka tymi screenshotami. Jestem ciekaw, jaka będzie maksymalna liczba osób w danej sesji. Ósemka w wyżej wymienionych Test Drive Unlimited, to stanowczo za mało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(włącznie z obiema częściami Test Drive Unlimted)

W TDU2 jest? Widzę, że faktycznie nic nie wiem o tej grze, choć ostatnio sobie znowu w nią pogrywam, bo zauważyłem, że obsługuje sprzęgło w mojej kierownicy. Trochę to rekompensuje ten beznadziejny model jazdy. ;p

Jeszcze co do screena z Lancerem. Albo obrazek jest odwrócony, albo komuś się pokręciło i będziemy po Colorado pomykać z kierownicą po prawej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Forzamotorsport.net ujawnion 5 samochodów dla VIP-ów: http://forzamotorsport.net/en-us/Forza_Horizon_VIP_Cars/ .

2012 Pagani Huayra prezentuje się po prostu PRZEPIĘKNIE. Zwróćcie też uwagę na krajobrazy w tle. Już się nie mogę doczekać.

Poza tym jestem na 99% pewien, że z czasem będą wydawane paczki z dodatkowymi samochodami, jak w serii Forza Motorsport. Także panowie, o garaż możemy być spokojni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Content edycji limitowanej Forzy Horizon to delikatnie mówiąc 'bieda' i policzek w stronę uczciwego gracza. Więcej napisałem pod stosownym newsem na stronie CDA. Naprawdę, nie mogę uwierzyć, jak można dopłacać ponad stówkę za nomen omen fajnego steelbooka i tak ubogie dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubogie dodatki.

Każdy ocenia jak chce. IMO ubogim dodatkiem niewartym wydania stówki więcej była ta maska z Darksiders 2, którą się każdy zachwyca teraz. ;p

Zresztą, pewnie zapłaciłbym te 300zł za limitkę nawet gdyby dodawane byłoby do niej 1 bonusowe autko i limitowana naklejka z logo gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...