Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek

Dragon Ball (seria)

Polecane posty

Szykuje się bardzo miodne i dynamiczne mordobicie w uniwersum jednego z najpopularniejszych anime wszechczasów smile_prosty.gif

Warto zwrócić uwagę na grafikę - wszystko wygląda lepiej niż w oryginale (kreskówce) do tego HDR, HD, HDD, HWD... a nie, to nie biggrin_prosty.gif i wszystko wygląda ślicznie. Do tego praca kamery wydaje się być dopracowana, a do stylu DB jest to wymagane...

Europejska premiera ustalona jest ponoć na początek Czerwca.

Zwiastuny i gameplay:

Zwiastun US:

http://www.youtube.com/watch?v=e1bOKgViB0o

Zwiastun japoński:

http://www.youtube.com/watch?v=uQL4CKmDTuM...feature=related

Gameplay:

DBZ: Burst Limit na gametrailers, nowe trailery i gameplay łatwo można będzie znaleść właśnie tam:

http://www.gametrailers.com/game/5932.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwałem po tej grze wiele miałem nadzieje ze przebije gry z PS 2 a tu guzik....;/!!!!! porażką jest dlamnie to że gra kończy sie na Cell saga i dlatego jest malutko poziomow SSJ i postaci.....liczba map powala w sensje jak jest ich mało. okey grafika jest niezla ale tylko map i roznych pociskow!!!!!! grafika postaci jest kompletnie spieprzona wlosy i twarze bez ladnych zakonczen wszytko ostre, twarze po zamianie w SSJ sa gorsze niz te z PS 2 tam bylo wiecej wygladzonych krawedzi..... i w ogole jakies nie podobne a te wlosy naprawde straszne....... jestem bardzo rozczarwany mam x 360 i pogralbym sobie ale wole w takim razie isc do kumpla na stare ale jare PS 2 ........;/;/;/:(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwałem po tej grze wiele miałem nadzieje ze przebije gry z PS 2 a tu guzik....;/!!!!! porażką jest dlamnie to że gra kończy sie na Cell saga i dlatego jest malutko poziomow SSJ i postaci.....liczba map powala w sensje jak jest ich mało. okey grafika jest niezla ale tylko map i roznych pociskow!!!!!! grafika postaci jest kompletnie spieprzona wlosy i twarze bez ladnych zakonczen wszytko ostre, twarze po zamianie w SSJ sa gorsze niz te z PS 2 tam bylo wiecej wygladzonych krawedzi..... i w ogole jakies nie podobne a te wlosy naprawde straszne....... jestem bardzo rozczarwany mam x 360 i pogralbym sobie ale wole w takim razie isc do kumpla na stare ale jare PS 2 ........;/;/;/:(:(

Akcja jest tak szybka, że NAPEWNO będziesz zwracał uwagę na włosy podczas grania :D W BL postawiono nacisk na samą rozgrywkę i balans postaci, co podobno kulało w poprzednich częściach (tak wnioskuje z wywiadów autorów), co w zasadzie jest w takiej grze najważniejsze... narzekasz, że tylko do Cell Saga, ale wszystko ma być z uwzględnieniem filmów z poza emitowanej w TV serii + dodatkowe epizody twórców gry... poza tym animacja rządzi, mechanika gry też wygląda nieźle... ja kupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie też kupie bo nie bede wiecznie chodził do kumpla na PS 2 tylko pewnie cena znowu kosmiczna 200 zl....;/ no ale nie bedzie poziomow powyzej SSJ 2 a szkoda;/ i map malutko !!!! Mnie jakoś ta gra nie przekonuje jak widziałem screeny twarzy przed SSJ i po to twarze sa zupełnie inne i kanciaste wszytko no ale przyczepić sie nie moge do tego jak sie prezentuje w ruchu ,map mało ale wygladaja fajnie.... a wie ktos dokladnie kiedy premiera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball Online (jap. ????????????, Doragon B?ru Onrain?, w skrócie DBO) - gra MMORPG tworzona jednocześnie w Japonii i Korei Południowej przez firmę NTL, oparta na znanej mandze Dragon Ball. Projektem aktywnie zajmuje się autor serii Akira Toriyama, którego zadaniem jest m.in. kontrola fabuły i wyglądu, zarówno postaci jak i map. Premiera gry była wielokrotnie odkładana. Obecnie data wydania gry w Korei szacowana jest na koniec 2008 roku, a w Japonii na początek 2009.

Fabuła

Dragon Ball Online rozgrywa się w roku 1000, dokładnie 217 lat po opuszczeniu przez Son Goku 28. Tenkaichi Budokai, by trenować Uuba. Gracz kontroluje jednego z wielu wojowników żyjących w świecie Dragon Balla, którzy szukają Smoczych Kul, trenują do turnieju Tenkaichi Budokai oraz aspirują do miana legendarnego wojownika. Podczas treningu gracz musi zmierzyć się z tragedią, która wydarzyła się na Ziemi.

Ziemia jest pod kontrolą nikczemnej organizacji zwanej Mrocznym Okiem (jap. ????, Yami no Medama?), która jest kierowana przez tajemniczą indywidualność. Otrzymując wskazówki od Strażnika Czasu Trunksa (jap. ???????????????, Taimur Pator?ru Torankusu?), gracz rozpoczyna swą podróż w celu pokonania przeciwnika i uratowania świata, spotykając na swojej drodze innych graczy oraz kontaktując się z obywatelami świata Dragon Ball, włączając w to postacie z oryginalnej serii.

Cechy gry

Gracz będzie miał do wyboru jedną z kilku dostępnych ras. Oficjalnie potwierdzono, że do wyboru będą 3 rasy: Majin (przypominające Buu Buu), Nameczaninie oraz Ludzie. Gracze będą mieli również możliwość personalizacji swoich postaci poprzez edycję m.in. fryzur, kolorów skóry czy ubrania. Będzie również opcja walki PVP ( na miedzy innymi roznych arenach ) Ludzie rozpoczną swą przygodę na Ziemi, będąc zwerbowanymi przez Strażnika Czasu Trunksa w celu ratowania świata. Nameczanie rozpoczną grę na planecie Nowa Namek pod kierownictwem Saichoro (Najstarszego Nameczanina), by pomóc ziemskim wojownikom. Gracze będą mieli możliwość rozpoczęcia swojej przygody jako dziecko, dając możliwość dorastania i rozwijania się swej postaci.

dragon_ball_online_1.jpg

screen4.jpg

screen5.jpg

FILMY Z GRY:

KOD

http://pl.youtube.co...h?v=W-2nzxX59M8

KOD

http://pl.youtube.co...feature=related

Gra jeszcze nie wyszła, nie można grać, więc temat w GwS - zbędny i błędny. Przenoszę do Komentarzy. [k0n]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko ;p

Podobne trochę do bid for power (mod do quake'a III - oryginalni bohaterowie z DB do ściągnięcia).

Cieszy, zwłaszcza, że mało jest MMORPG w których liczy się zarówno poziom, jak i kunszt gracza (czyt. zręczność operatora myszki)

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kathlar

Może napiszę co myślę o grze:

Gra jest świetna, bardzo mi się podoba.

Dużo postaci, ładna grafika, nie widać błędów

jedna z lepszych gier na PS2 jakie znam, najlepsza bijatyka, gratka dla fanów Dragon balla

Nie podoba mi się tylko, że filmiki są takie słabe i nie można walczyć 2v1 ;/ ale to niestety normalne chyba w bijatykach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejloł!!!

Kurcze dlaczego dobre bijatyki, muszą być na konsolę? Trzeba się z tym pogodzić. Dragon Ball to legenda mojego dzieciństwa, chętnie pograł bym w jakąś adaptację. Drobne błędy w niej są, ale co z tego! Wszyscy moii ulubieni bohaterowie tam są. Prawdziwa naparzana, za to trzeba tą grę cenić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem z racji bycia fanem sagi DB i się nie zawiodłem. Jedynym mankamentem wg mnie jest, że kończy się na Cell Saga. Postacie niemal wszystkie z DB, każdą można zagrać, każda ma unikalne i zgodnie z serią techniki walki, czego może chcieć więcej fan DB?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie kurde spokój, ile to jeszcze można trzymać przy życiu ? normalnie uniwersum Dragon balla jest już tak przestarzałe, jak te wszystkie Power rangersy ITP, sam oglądałem anime jak byłem młodszy i było fajne, dziś nic w tym fajnego nie widzę naprawdę. No dajcie spokój ta fascynacja takim MMO to jest po prostu jakaś choroba. To samo z uniwersum DB, niech autor da temu uniwersum pójść na zasłużony odpoczynek.

A tak z czystej ciekawości, czy to aby czasem moderatorzy mają tylko prawo zakładać w tym dziale tematy. ? :tongue:

Wracając do tematu, patrząc na screeny, odnoszę wrażenie że to marna kopia World of Warcraft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że interfejs może był podpatrzony ale jednak widać w nim to charakterystyczne japońskie coś (szczególnie te brzydkie napisy mnie drażnią)

Pod względem grafiki dużo bardziej przypomina Borderlands.

Kurde nigdy nie pojmę co się ludziom podobało w tak brzydkiej kresce z której się składała ta bajka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nigdy nie pojmę co się ludziom podobało w tak brzydkiej kresce z której się składała ta bajka...

Nie pojmiesz... To ten klimat i niezwyklosc swiata. Tu nie chodzi o grafike czy grywalnosc, lecz o fabule :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie kurde spokój, ile to jeszcze można trzymać przy życiu ? normalnie uniwersum Dragon balla jest już tak przestarzałe, jak te wszystkie Power rangersy ITP, sam oglądałem anime jak byłem młodszy i było fajne, dziś nic w tym fajnego nie widzę naprawdę. No dajcie spokój ta fascynacja takim MMO to jest po prostu jakaś choroba. To samo z uniwersum DB, niech autor da temu uniwersum pójść na zasłużony odpoczynek.

To, że DB jest starym anime automatycznie oznacza, że to złe anime?? Ja na przykład dalej potrafię oglądnąć bez problemu odcinki DB, natomiast kompletnie wysiadam przy nowych anime-nie są dla mnie. Na szczęście nie każdy podziela twoje zdanie, co widać po tym wątku. Chętnie w tę grę zagram( jak wyjdzie w Polsce... i będę miał czas).

DB to klasyka. To anime, które pomimo sporego wieku dalej potrafi zachwycić. To tak jakby powiedzieć, żeby nie emitować już w tv filmu "The Thing", bo stary itd. A film dalej kładzie klimatem 99,99% dzisiejszych horrorów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...