Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spooky Albert

Wbudowane

Polecane posty

Widzę, że nie tylko ja lubię czasem pograć w QuadraPop :) . Mój rekord to 17190, a miałbym więcej jakby kolejka do lekarza nie skończyła się i mógłbym jeszcze trochę pograć :D . Zawsze grywam jak wiem, że na coś muszę poczekać dłużej niż 5 minut,a inne rozrywki są średnio dostępne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło wspominam gry z Nokii 3410:

Space Inpact 2 - coś jak Space Invaders tylko ładniejsze i w horyzontalnej orietnacji

Snake 2 - zwykły "wąż" z kilkoma bajerami

Munkiki Castle - Absolutny klasyk. Jedna z pierwszych gier Java, czarno-biała, ale w pełnym 3D :lol: Łaziło się małpą, zbierało monety i przesuwało lub niszczyło bloki. Gra była dość długa, pełna bonusów i sekretów. Pograłbym w to sobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim W610i, którego mam teraz to wbudowaną miałem grą pt: "QuadraPop". Cały czas w nią młuciłem dopóki nie ściągnąłem sobie czegoś. Wcześniej na swojej Motorolce E398 miałem taką extra grę coś jak Tony Hawk (nawet tej samej firmy) co się jeździło na desce surfingowej za motorówką (kurcze zapomniałem jak się sport nazywa) i robiło triki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nic nie miałem na swojej Nokii 6300, ale za to na poprzednich było dość sporo. Na Sendo S200 (mój pierwszy telefon :-)) było gier dość sporo, pamiętam tylko kręgle - bardzo wciągająca gra. Z Siemensa C75 przypadły mi do gustu jakieś samochody '3D', ale kręgle były lepsze. Potem nastała era K510i i QuadraPopa. Bardzo tą grę lubiłem, miałem rekord ponad 30 tys., no ale dość szybko zmieniłem komórkę na w/w Nokię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mojej komórce (Motorola V547) mam wbudowany jakiś windserfing. Bardzo fajne jak się nie ma co robić. Za to na nienowej już Nokii mojego taty znajduje się świetna wbudowana gra o nazwie Bounce. Polega na tym żeby przejść czerwoną kulką z jednego końca planszy na drugą. Proste, nie? Ale za to jak wciąga. Nigdy bym sie nie spodziewał że skakanie jakąś piłeczka po podobnie wyglądających planszach może być takie grywalne. W sam raz jako przerywnik przy różnych "poważniejszych" czynnościach, choć przy pierwszym przechodzeniu może się sprawdzić właśnie jako ta "poważniejsza" czynność. Polecam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja kupiłem sobie ostatnio Samsunga D900i i ma on 4 gierki :

Arch Angel - bardzo kiepskiej jakości symulator latania odrzutowcem bojowym ;)

cannonball - również kiepska wersja znanego chyba wszystkim arcanoida

Forgotten Warrior - i tu zaczyna się zabawa, gra przygodowa która uzależnia jak alkohol,narkotyki i inne używki ;)

Freekick - kolejna symulacja tylko tym razem tytułowych rzutów wolnych, również bardzo wciągająca ;)

No i tak panowie z Samsunga dali mi dwie super gierki i dwie kaszanki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc na razie mam K300i (ale za miesiąc zmieniam na K550i ;) ) i w niej były wbudowane dwie gry: 3D Darts oraz Pięć kamieni. Obie gry przypadły mi do gustu.

W 3D Darts grałem chyba przez cały pierwszy tydzień odkąd dostałem tą komę, a w Pięć Kamieni gram do dziś. Wspaniała gra logiczna, tylko, że cholernie trudna. Ale i tak gra się świetnie. A w waszych komórkach co było w dniu kupna?

P.S. W tym temacie nie chodzi mi o to abyście mówili o grach, które dostaliście od sieci jako próbę możliwości komy (czyli np.: te, które każdy może sobie zamówić z wapstera czy papli), tylko takie jakie dostarcza producent. Zresztą sami wiecie o co mi chodzi :)

Jak ci idzie w dartach ?

Takie mam staty :

LEVEL Pro

DARTS 2264 Throws

DARTS/Game

13 Throws

Best 10 Throws

vs Beginner 10 Wins

vs Expert 10 Wins

vs Master 10 Wins

vs Pro 63 Wins

Chcialbym ustukac do 100-tki na PROsie, tylko jakos nie mam motywacji.

Mam jeszcze w telu "Sex Pigulka". A wczesniej mialem o takim smoku co skacze, strzela kulkami, i rosnie jak zdobywa exp.

Tel, to jest do smsowania, mmsowania i dzwonienia, a nie do grania :P.

Gry czesto kosztuja z 10 zl na kom, a za tyle to mozna sobie cos niezlego na kompa kupic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to ja mam telefonik o nazwie Sony Ericcson k850i ;) i tam są następujące gierki:

Marble Madness 3- o kulce którą sterujemy klawiaturą lub poprostu poruszamy telefonem i sama jeździ;)fajna gierka chodź nie lubię grać w gry na telefonie

Tennis Multiplayer-tego chyba nie muszę opisywać:)

A tak ogólnie telefonik jest świetny, więc polecam jak ktoś się zastanawia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno (ok 2 tygodnie temu) zakupiłem SE c902 miala wbudowane trzy gry

- Pasjansa , którego nawet nie uruchomiłem

- Fishing Quest (chyba) bardzo ciekawa gierka polegajaca na nurkowaniu i robieniu zdjęć wyznaczonym rybką , bardzo przyjemne

- i kilka demka od ery ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym smartfonie z Windows Mobile jest gra legenda, mianowicie Bubble Breaker ^^ Jest to jedna z najlepszych gier w jaką grałem i daję dużo zabawy, na dodatek praktycznie nigdy się nie nudzi. Gra polega na łączeniu conajmniej 2 kulek tego samego koloru i wtedy dwukrotne kliknięcie powoduje ich skasowanie. Im więcej połączonych kuleczek, tym więcej punktów. Jeśli ktoś miał szansę pograć to wie o czym mówię :P Mój rekord to 1378, ale zdecydowanie da się mieć wyższe wyniki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem na swoim W910i :

Lumines Block Challenge

Marble Madnes

V-Rally 3D

Marble Madnes to bardzo fajna (lecz trudna) gierka, w której trzeba tak ruszać telefonem żeby kulka poruszała się po platformach i dotarła do celu ;) niby łatwe ale te platformy są wąskie, a nie ma tam ścian :) i czas jest ograniczony ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ogłoszenia


×
×
  • Utwórz nowe...