Jump to content
Sign in to follow this  
Spooky Albert

Wbudowane

Recommended Posts

A więc na razie mam K300i (ale za miesiąc zmieniam na K550i ;) ) i w niej były wbudowane dwie gry: 3D Darts oraz Pięć kamieni. Obie gry przypadły mi do gustu.

W 3D Darts grałem chyba przez cały pierwszy tydzień odkąd dostałem tą komę, a w Pięć Kamieni gram do dziś. Wspaniała gra logiczna, tylko, że cholernie trudna. Ale i tak gra się świetnie. A w waszych komórkach co było w dniu kupna?

P.S. W tym temacie nie chodzi mi o to abyście mówili o grach, które dostaliście od sieci jako próbę możliwości komy (czyli np.: te, które każdy może sobie zamówić z wapstera czy papli), tylko takie jakie dostarcza producent. Zresztą sami wiecie o co mi chodzi :)

Teraz też mam k300i, ale wcześniej miałem nokie 3510i, która miała (wbudowanego) Sky drivera, nie wiem z kąd ta nazwa się wzioła, ale do żeczy. Był to symulator skoków spadochronowych,w grze wcielaliśmy się w skoczka i musieliśmy nim tak kierowa aby wylądował na specjalnej platformie. W gre grałem przez cały czas jak mialem komórke, czili jakieś 3 lata. Bardzo wciągająca!

ja na swoim telefonie Playset(zna ktoś taki model firmowany siecią komórkową a ten nazwie?^^) mam gierke Dragonfire i...wygląda strasznie podobnie jak Arkanoid tylko ze tutaj latasz Smokiem ale gra straszliwie cięzka:((

Moje wbudowane gry baaardzo mi się spodobały. QuadraPop - odmiana tetrisa, bardzo grywalna. Moj rekord -12730. 2 gra - minigolf.Nie tak dobre ja QP, ale i tak świetna.

Moje wbudowane gry baaardzo mi się spodobały. QuadraPop - odmiana tetrisa, bardzo grywalna. Moj rekord -12730. 2 gra - minigolf.Nie tak dobre ja QP, ale i tak świetna.

No w quadrapop też grałem. Mój rekord to 25775! Serio

Ja w moim K510i przez dłuższy okres miałem tylko te dwie gry, a wiadomo jak człowiek nie ma nic innego do roboty, bądź też możliwości, to chwyta za telefon i katuje gierki ile wlezie. A w QuadraPop mój rekord to 3184470 (trzy miliony sto osiemdziesiąt tysięcy :blink: ), nawet nie pytajcie ile ja w to grałem...

Na mojej ukochanej Nokii 5200 wbudowanego miałem Snake 3d i jakiś symulator budowania rur wodociągowych ( podniecające nieprawdaż ? ) , obecnie kolekcyjka się powiększyła .

Moja wierna NOKIA 3110c dysponuje tylko trzema grami, a są to: Snake III (wiadomo), Sudoku 2 (chyba też nie trzeba przedstawiać) i Soccer 3D. O ile w dwie pierwsze można pograć kilka chwil, kiedy człowiekowi bardzo się nudzi, a nie ma nic innego do roboty, to Soccer wciąga! Nie jest to zbyt realistyczny symulator piłki kopanej, ale też do takiego miana nie aspiruje - ot, prosta gra sprawiająca dużo radochy, oferująca całkiem pokaźny wybór drużyn narodowych, możliwe jest także wybranie formacji swojego teamu. Niby nic, a jak cieszy - oczywiście, jeśli w pobliżu nie ma kompa z zainstalowaną dowolną edycją gry FIFA. :)

Mam takze telefon k510i :D Gierkiw ktore gram to Quadrapop oraz Minigolf, lecz wole ta pierwszaa. Moj rekord : 31790 :D Brawa dla mnie :P

Congratulations :lol: Ja na swoim telefonie mam 3 gry:

pilke nozna- ogrywam komputera do zera na very hard!

kosmiczna strzelanke- 35 poziom

i chyba najglupsza crazy- cos podobnego do wormsow, kierujesz kretami :P

Mam takze telefon k510i :D Gierkiw ktore gram to Quadrapop oraz Minigolf, lecz wole ta pierwszaa. Moj rekord : 31790 :D Brawa dla mnie :P

Mam pytanie: Mam SE w200i, czy QuadraPop, którego ja mam, to ten sam co twój? Bo mój rekord to 80505 i nie wiem czy to ja tak dobrze gram/wy tak słabo gracie ;)  czy mamy po prostu inną grę...

[EDIT]

A w QuadraPop mój rekord to 3184470 (trzy miliony sto osiemdziesiąt tysięcy ), nawet nie pytajcie ile ja w to grałem..

Moje wątpliwości zostały rozwiane...

No więc ja miałem Gameloft Megapack czyli dema 4 gier (PoP:TTT, King Kong, jakieś tam simsy i wyścigi) i golf. Mam SE k510i. No a teraz Asterix 2008, Roman Edukator, Witcherek i American Gangster

Ostatnio bawiłem się samsungiem e250 i muszę przyznać, że gry ma całkiem fajne. Szczególnie spodobała mi się ta polegająca na strzelaniu goli do bramki :) BTW. Kiedyś w zamierzchłych czasach posiadając nokię 3510i jarałem się gierką polegającą na skoku spadochronowym i lądowaniu w wyznaczonym punkcie :) Wszyscy kumple pożyczali ode mnie komórę by sobie w tą gierke zagrać :)

Zarąbiste gry ma Prada, jedną zarąbistą a :P Mianowicie Virus, trzymamy fona jak konsolkę(jakby w trybie HD, czyli po prostu poziomo :P) i kciukami niszczymy pojawiające się bańki, czyli wirusy. niby nic, ale wciąga kosmicznie :D

Ostatnio zaszczyt mnie wielki kopnął i mogłem się przez jeden dzień pobawić IPhonem i nie mogłem się za nic oderwać w której starowało się kulką poprzez ruchy telefonem po prostu BOSKIE!... jedynym wkurzającym mankamentem w całym telefonie jest sam obrót obrazu niby na smyrasz sie tymi paluchami tak jak trzeba a telefon nie chce albo czasami nie obróci obrazu sam...

iphone jest przereklamowany :P Podobne gry można mieć również na Nokiach z serii N

iphone jest przereklamowany tongue.gif Podobne gry można mieć również na Nokiach z serii N

taaak a najlepiej mieć nokie n81 bodaj :D enki są fajnie ale równie dobrze każdy fon da się załatwić tak by aplikacja n-gage chodziła :D

Ostatnio zaszczyt mnie wielki kopnął i mogłem się przez jeden dzień pobawić IPhonem i nie mogłem się za nic oderwać w której starowało się kulką poprzez ruchy telefonem po prostu BOSKIE!... jedynym wkurzającym mankamentem w całym telefonie jest sam obrót obrazu niby na smyrasz sie tymi paluchami tak jak trzeba a telefon nie chce albo czasami nie obróci obrazu sam...

Gra zwie się Labyrinth ;] Nie mam iphone'a, ale na touchu gra się świetnie :) Muszę jakoś zdobyć jakieś fanowskie levele, albo kupić pełną, bo te 10 plansz zalicza się w 5 minut :D Ale i tak najlepsza gra na iphone'a/toucha to... iPhysics, kto grał ten wie dlaczego.

Nie wspominając już o możliwości emulacji nesa, snesa, psx'a, gba, sony genesis...

Edited by _Szafa

Sam najbardziej z wbudowanych lubiłem ścigałkę [vrally] którą miałem na swoim SE T230, gra napisana nie w Javie tylko w języku Mophun :D i naprawdę grywalna. Dużo fajniej się grało niż w Javovą "Rally Pro Contest" którą mam teraz na LGku KU380.

QuadraPop - coś w stylu Tetrisa, tylko zamiast klocków spadają nutki sparowane po dwie i trzeba złożyć 4 obok siebie w takim samym kolorze

Treasure Tower - skaczemy po platformach, byle do góry gdzie czeka na nas sterowiec, do tego sporo przeszkadzajek, trochę kombinowania, generalnie mocno średnie.

a z gier z poprzednich telefonów całkiem dobrze wspominam strzelanie do balonów (chyba siemens jakiś) i Ninja coś tam - układało się sekwencję ciosów i bloków i wystawiało się swoje bohatera na starcie z jakiś kasztanem:D

Aero Mission 3D - latamy sobie myśliwcem i strzelamy do nieprzyjaciół :rolleyes:

a to wszystko w świetnej oprawie graficznej <_< <_<

Quadra pop- mój rekord 1050345 (grałem podłączony do ładowarki)

Treasure tower- skacze się jakimś żółwiem nie wciągneła mnie