Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Zagrajmy w ekspert-lotka :)

Polecane posty

Tak rzeczywiście szansa, że ktoś trafi jest bliska Lotkowi. Też 6 cyfr... tylko nagroda jakby mniejsza. Gdybym trafił to pewnie pomyślałbym - "cholera a mogłem puścić totka!"

130.000 nakład... to 119 261

Wystarczy po prostu podac PRZYBLIZONA wartosc, a nie co do 1 egz. Mysle, ze szanse na dobre trafienie sa (sadzac z tego, co dotad czytalem) calkiem wysokie, tym bardziej ze tu mozna dedukowac, a nie zdawac sie na przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do momentu potwierdzenia prognozy, czyli gora jeden miesiac, a moze wczesniej. Mysle, ze za 2 tygodnie bedziemy mieli pewnosc rzedu 99%, wiec jesli nie bedzie kilku bardzo podobnych propozycji, damy rade wytypowac zwycieze. [smg]

Myślę, że będzie dało się go wytypować, bo wątpię żeby ktoś podał dwa identyczne wyniki. A w kwestii zbliżonych wystarczy obliczyć różnicę miedzy realną liczbą a typowaną i wygra ten z najmniejszą różnicą.

To by było tyle w kwestii mądrzenia się.

Mój typ: 95 521

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze 04/13 to numer urodzinowy, z kodami do WOT, z nakladem 130.000

Hehe skoro taka zagadka to znaczy, że wyniki zaskoczyły nawet Ciebie.... ostatnio CDA sprzedaje się na poziomie 80tys... myślę że zaskakująca byłaby sprzedaz powyżej 100tyś ..... mój strzał - 100 001

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...