Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Demonidess

Space Rangers 2

Polecane posty

Witam

Czy następuje jakiś spadek predkości statku w przypadku posiadania części różnych ras (np. kadłub ludzki a silnik malaków a zbiornik Gilian)?

Wiem że jak ma się w ogóle coś na pokładzie to prędkość jest mniejsza. Ale czy pochodzenie części ma jakiś wpływ na prędkość to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z jedną misja... mianowicie naprawa odtwarzaca dvd... moze mi ktos powiedziec jak to wykonac? probowalem wielu kombinacji i nic... ;( Prosze o szybka odpowiedz bo nie chce anulowac/zepsuc misji...

EDIT

uff udało sie... to bardzo logiczna misja byla...;) jak ktos bedzie mial problem to trzeba wcisnac 2,8 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie oglądania końcowego filmiku gra sie wywala czy inni tez tak maja a jeśli nie to w jaki sposób można to naprawić ?? sad.gif

Demonidess udało Ci się to jakoś naprawić? Bo mi też wywala z gry w czasie końcowego filmiku (jak pokazują dwa maloki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeszedlem cale i bylo spoko;)

CHcesz sposob na kellera?:D

Po rozwaleniu tamtych dwoch stan mniej wiecej na srodku mapy glownej i czekaj az sie pojawi mala fruwajaca tarcza nad jakas planeta i niebieska dziura obok, to znaczy ze tam keller jest, jak wlecisz do ukladu to lec do kellera i troche go podniszcz i wtedy ucieknie przez czarna dziure, polec za nim i rozwal:D bo tam jest slaby

jakie byly wasze wyniki tak btw?

ja mialem ponad 100k doswiadczenia, stopien as. kadlub 680 obrony i wszystkie dostepne miejsca. skaner 3000 mil, robota mialem 75 naprawy obrone 40%+ 16, chwytak 200 pkt. silnik 1000predkosc i w nadprzestrzeni 65.

bron srednio od 50-80 zadawala obrazen, umiejetnosci celonsc, redukcja obrazen i niszczenia sprzetu na maxa;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT

uff udało sie... to bardzo logiczna misja byla...;) jak ktos bedzie mial problem to trzeba wcisnac 2,8 ;)

Beep! Beep! podpowiedź dla tych co mają z tą misją problemy, 2 i 8 można co prawda wcisnąc (a nuż zadziała!) ale nie zawsze, głównie dlatego że za każdym razem jest losowana nowa formuła...

A ta misja to pikuś... Jedna misja dla Feyan, w której trzeba się uda na konkurs "myślicieli" (nie pamiętam jak toto się nazywało) to dopiero hardcore...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wszystkim się tym filmik nie wyświetla (w wersji z CDA) czy tylko kilka osób ma ten problem?

Ps. Fajny chociaż ten filmik?

Mi się żadne filmiki nie wyświetlają :angry: piszą jakieś białe literki gdy jakiś filmik sie wyświetla :angry:

szkoda, bo w jednej misji dostaje się płytę z filmem do przewiezienia, który to film da sie obejrzeć... podobno przedstawia rozwalenie jakiegoś ludzkiego miasta czy jakoś tak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się żadne filmiki nie wyświetlają :angry: piszą jakieś białe literki gdy jakiś filmik sie wyświetla :angry:

szkoda, bo w jednej misji dostaje się płytę z filmem do przewiezienia, który to film da sie obejrzeć... podobno przedstawia rozwalenie jakiegoś ludzkiego miasta czy jakoś tak...

Niech zgadnę, molokański dokument o tym jak to kosmici z pierwszej części atakowali ludzkie miasto? filmu nie da się obejrzeć ;) to po prostu przedmiot który zajmuje ci miejsce w ładowni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, molokański dokument o tym jak to kosmici z pierwszej części atakowali ludzkie miasto? filmu nie da się obejrzeć wink.gif to po prostu przedmiot który zajmuje ci miejsce w ładowni smile.gif

Tu się mylisz - ten film można bez problemu obejrzeć, mimo że to przedmiot używany w misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...